Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#13859 Γιωργη δεν το καταλαβα.. :s_omg
Άβαταρ μέλους
By vengas
#14997

:yahoo: :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#15412 Το κορναρισμα πρεπει να χρησιμοποιείται για προειδοποιηση...
Για αυτο κορναρουν στους γαμους...
Άβαταρ μέλους
ByF&G
#15920 Με το αριστερο βραχιωνα στο γυψο και με τον δεξι στο πρηξιμο λεω να βγω να περπατησω λιγο βρε αδερφε απο τη κλεισουρα.Περνω απο το παρκιν του Βασιλοπουλου και καθως περνω διπλα απο τα παρκαρισμενα ακουω μια φωνη γυναικεια να μου λρει:..Μηπως σας εχω κλεισει και δεν βγαινετε? Με κοιτα την κοιτω και της λεω. Ξερετε εγω οδηγω νταλικα .Εεεεεεε? Ναι σορρυ.Και εφυγε.
Μηπως επρεπε να οδηγω f16? :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#15927 Σε αρχαίο ελληνικό φόρουμ...
[10:52] Θησέας : Δε βρίσκω άκρη στο λαβύρινθο. Βοήθεια κανείς??

[10:58] Αριάδνη : Υπάρχει σχετικό νήμα γι'αυτό, μην είσαι οφ-τόπικ.


:s_laughat
Άβαταρ μέλους
By alexandros.K
#16038 - Άντε μωρή παλιοπατσαβουρα!!
- Ι don't speak greek...
- Go mwri old vettex
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#16054
Geo f1 έγραψε:Σε αρχαίο ελληνικό φόρουμ...
[10:52] Θησέας : Δε βρίσκω άκρη στο λαβύρινθο. Βοήθεια κανείς??

[10:58] Αριάδνη : Υπάρχει σχετικό νήμα γι'αυτό, μην είσαι οφ-τόπικ.


:s_laughat



:s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By vengas
#16197

:s_crazy :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By vice246
#17324 Πόσο έχει αυτή η καραμπίνα;
- 1500 ευρώ.
- Αυτό το πιστόλι;
- 700 ευρώ.
- αυτο?
- 300 ευρω! Θα αγοράσετε κατι κυριε;
- Όχι.
- Τότε γιατί ρωτάτε;
- Έτσι.Για την τιμή των όπλων...
Άβαταρ μέλους
By GeorgT
#17466 Ήταν 2 φίλες παντρεμένες που είχαν κανονίσει ένα βράδυ να βγούν για φαγητό χωρίς τους συζύγους τους. Στο γυρισμό τις πιάνει και τις 2 κόψιμο μες στο αυτοκίνητο οπότε λέει η μια στην άλλη:
-Σταμάτα όπου βρεις δεν κρατιέμαι!
-Κι εγώ το ίδιο" λέει και η άλλη.
Σταματάνε λοιπόν χωρίς να το προσέξουν κοντά σε ένα νεκροταφείο. Τρέχει η μια από τη μια πλευρά κι η άλλη από την άλλη. Κάνει ότι κάνει η πρώτη, ψάχνει για χαρτί,τίποτα. Τι να κάνει, βγάζει το εσώρουχο της, σκουπίζεται και το πετάει. Το ίδιο κι η άλλη δεν είχε χαρτί, τι να κάνει ψάχνει γύρω με το χέρι της πίσω, πιάνει κάτι και σκουπίζεται.
Την επόμενη μέρα συναντιούνται οι άντρες τους.
-Αχ τι έπαθα! λέει ο πρώτος.
-Τι έπαθες; του λέει ο 2ος.
-Πάντως χειρότερο από αυτό που έπαθα εγώ αποκλείεται!
-Για πες....
-Να, χθες που είχαν βγει οι γυναίκες μας για φαγητό, θυμάσαι, η δικιά μου γύρισε σπίτι χωρίς εσώρουχο! Ποιος ξέρει με ποιόν θα πηδιόταν!. Κι απαντά ο άλλος:
-Κι όμως, αυτό δεν είναι τίποτα! Η δικιά μου γύρισε με μια κορδέλλα στον κώλο που έλεγε: "Θα σε θυμόμαστε για πάντα.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#17467
GeorgT έγραψε:Ήταν 2 φίλες παντρεμένες που είχαν κανονίσει ένα βράδυ να βγούν για φαγητό χωρίς τους συζύγους τους. Στο γυρισμό τις πιάνει και τις 2 κόψιμο μες στο αυτοκίνητο οπότε λέει η μια στην άλλη:
-Σταμάτα όπου βρεις δεν κρατιέμαι!
-Κι εγώ το ίδιο" λέει και η άλλη.
Σταματάνε λοιπόν χωρίς να το προσέξουν κοντά σε ένα νεκροταφείο. Τρέχει η μια από τη μια πλευρά κι η άλλη από την άλλη. Κάνει ότι κάνει η πρώτη, ψάχνει για χαρτί,τίποτα. Τι να κάνει, βγάζει το εσώρουχο της, σκουπίζεται και το πετάει. Το ίδιο κι η άλλη δεν είχε χαρτί, τι να κάνει ψάχνει γύρω με το χέρι της πίσω, πιάνει κάτι και σκουπίζεται.
Την επόμενη μέρα συναντιούνται οι άντρες τους.
-Αχ τι έπαθα! λέει ο πρώτος.
-Τι έπαθες; του λέει ο 2ος.
-Πάντως χειρότερο από αυτό που έπαθα εγώ αποκλείεται!
-Για πες....
-Να, χθες που είχαν βγει οι γυναίκες μας για φαγητό, θυμάσαι, η δικιά μου γύρισε σπίτι χωρίς εσώρουχο! Ποιος ξέρει με ποιόν θα πηδιόταν!. Κι απαντά ο άλλος:
-Κι όμως, αυτό δεν είναι τίποτα! Η δικιά μου γύρισε με μια κορδέλλα στον κώλο που έλεγε: "Θα σε θυμόμαστε για πάντα.

Αυτό το θυμάμαι απο τότε που πήγαινα δημοτικό ακόμα.Εχω προλάβει ποδιά και μάθημα το Σάββατο για να καταλαβεις πότε λέω!!!!