Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#766866 Καποια απ ολες πρεπει να ειναι και απλη :hmmm: , για το σουπερμαρκετ :rtfm:

Ασε με σημερα, ασε με .

edit mod. Έφυγαν κάποια .gif επειδή ενοχλούσαν κάποια υπερευαίσθητα προγράμματα ασφαλείας.[Admin]
Άβαταρ μέλους
By markvag
#766963 Πας σούπερ μάρκετ;;; :s_omg
Άβαταρ μέλους
By g8777
#766965 Θα σαι τρελλος. Να κολλησουμε καμια αλφιστι των πιθηκων; :omg:

Αφηνω την πιστωτικη μεσα σε φακελο αλληλογραφιας με σημειωμα "Γιομιστε την" και τα φερνουν σπιτι.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#768528 Ξέρουμε κανά legit exchange kiosk για μετατροπή των εναπομείναντων $ σε € με όσο το δυνατόν λιγότερη προμήθεια; Για λίρες παλιότερα πήγαινα σ'ένα στο Μοναστηράκι.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#768529
bill33 έγραψε:Σημερα έστειλε ειδοποίηση η Revolut ότι πρέπει να αλλάξει η κάρτα μου,μου δίνει περιθώριο μέχρι τον Αύγουστο.

Προχθές έστειλε και η monese για αλλαγή στην €κάρτα που και αυτή είναι mastercard.Τέλος Ιουλίου η προθεσμία.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#768534 Κάτι κάνει λάθος το malwarebytes πάντως, εκτός αν βλέπει μόνον το domain και όχι τι είναι το external link. Τι ζημιά θα μπορούσε να κάνει ένα .gif;
Το διόρθωσα πάντως.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#768536 To domain έλεγε ότι ήταν compromised. Δεν το τσέκαρα περαιτέρω.
Μην το λες όμως, μπορούν να κάνουν malware inject, πχ σχετικό bugs για το Teams
https://www.cyberark.com/resources/thre ... soft-teams
Άβαταρ μέλους
By bill33
#768545
Dimitris_P έγραψε:Έχω κι εγώ μια mastercard, δεν μου 'χει στείλει κάτι σχετικό

Iσως επειδή έχω ανοίξει τον λογαριασμό απο Αγγλία;
Άβαταρ μέλους
By mirage
#768547 H Revolut κανει phase out σταδιακά εδω και καιρό τις Mastercard και τις αντικαθιστά με Visa και Maestro.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#770899 Τώρα που ενταχθήκαμε αυτόματα στη Revolut bank, σημαίνει ότι υπάρχει πλέον διαφάνεια και ενημερώνονται και οι αντίστοιχες οικονομικές υπηρεσίες;

Υπάρχει κάποια άλλη επιλογή για μετάβαση;
Άβαταρ μέλους
By g8777
#770918 Πάμπλο; :s_omg

ΠΆΜΠΛΟ;; :omg:

Μα πώς; Αφού είδαμε φωτό, είδαμε καί το Ναρκος.

:omg:
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#771479 Ποιο είναι το όριο για μεταφορές/εμβάσματα μετά το οποίο υπάρχει κίνδυνος να βαρέσουν καμπανάκια και να αρχίσουν να ρωτάνε;