Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#680756 το δοκιμασα και εγω το Stadia και επαθα πλακα !!!
δεν μπορω νακαταλαβω κανενα lag , παιζει αμεσα
δοκιμασα σε laptop της δουλειας με ethernet plugged και ασυρματα keyboard+mouse σε εξωτερικη οθόνη

θα κρατησω τον ενα δοκιμαστικο μηνα (χριστουγεννα γαρ....) και βλεπουμε
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#680766 Οπα τειν τούτο.
Καλό φαίνεται.

< >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#681325 Και τελικα ο Μεσσιας :svivhaha: του Gaming ..τελος απο playstation store.

Ελα δεν το πιστευω. :roll:

Και τωρα οι καρτες γραφικων των 2 χιλιαδων ευρω; :( Τι θα τρεχουν οσονουπω; Το Pillars of eternity; :( :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By Chris
#681339 Εχω παιξει καμια δεκαρια ωρες, επ’ουδενι δεν ειναι το καλυτερο παιχνιδι ολων των εποχων οπως παρουσιαζοταν. Απλα για να περναει η ωρα αυτη την περιοδο που δεν υπαρχει κατι αλλο ενδιαφερον. Δε θα αναφερθω καν σε bugs και στα εως και κακα γραφικα σε οτιδηποτε κατω απο 4k (καλα, αυτοι που το πηραν σε ps4 και το αντιστοιχο xbox κλαινε). Βαρετα side missions, μια πολη γεματη random κακους που απλα σκοτωνεις, ελαχιστοι ουσιωδεις npc, μηδενικο βαθος (τα notes με λεπτομερειες για την ιστορια του κοσμου που βρισκεις απο δω κι απο κει δεν δινουν βαθος απο μονα τους). Η cdpr δεν εμαθε τιποτα απο τα 20 χρονια gta. Ευτυχως μου κοστισε 0 ευρω :s_tongue

Κατα βαθος ομως στεναχωριεμαι γιατι θελω το καλο της cdpr και οσων πρεσβευει
Άβαταρ μέλους
By g8777
#681349 Αυτα μπορει να συμβουν παντου Λευτερη. Δεν ειναι εδω που πρεπει να εστιασουμε. Παρε ποπ κορν, αραξε στην λεζημπόυ και διαβασε ΕΞΑΛΛΟΣΥΝΕΣ των απανταχου τοματοπολτων που πηγαν και πουλαγαν καρτες γραφικων πριν καν βγουν οι νεας γενιας (πρωτη φουστα) και αγοραζαν day 1 παιχνιδι που βρωμαγε απο μακρυα ποσο πατσαβουρι ειναι ( φουστα νουμεγό ντέ). :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Chris
#681355 Ρε συ Φαιδωνα, αμα ο πολωνος εχει βγαλει τα εξοδα κι ενα χοντρο κερδος ενα χρονο πριν κυκλοφορησει, απο τις προπωλησεις, τι λογο εχει να παιδευεται να βγαλει καλο παιχνιδι. Αναβει την πουρακλα του και βουταει στο γκουλας. Το μονο θετικο που βλεπω ειναι πως ψιλοαναστηθηκε το stadia, καθε νεος παιχτης μονο καλο θα κανει σε βαθος χρονου

Καλα, οι φανμποιζ του gaming ευκολα ξεπερνανε της f1. Δες την κατασταση Gabe, οχι απλα ΚΑΜΑΡΟΣ, θεος. Ποτε δε θα κουραστουμε να τους χαζευουμε. Κι αμα θες και επιπεδα αιρεσης, μπες reddit να χαζεψεις το star citizen
Άβαταρ μέλους
By drdino
#681357 Ούτε εμένα με έχει τρελάνει (αναλογικά με το hype) προς το παρον κι οι συνεχείς συγκρίσεις με GTA είναι αναπόφευκτες.
Άβαταρ μέλους
By krom
#681359 Καλά, ''gamers" και ίντερνετ είναι γαμάτος ζωολογικός κήπος, το μόνο χειρότερο είναι συνδυασμός gamer-internet-amd από reddit και σχολια στο youtube, τους μαζεύεις όλους μαζί και έχεις ενέργεια για τα επόμενα 30030300 χρόνια από το ατελείωτο butthurt και κλαψα.
To сyberpunk είναι μια χαρά για αυτό που είναι, νορμαλ παιχνίδι και τεχνικά φουλ next-gen εκεί που χρειάζεται. Meme status σαν το crysis ισως να μη πιασει αλλά, αν ανάψεις όλες τις rt επιλογές είναι φοβερό και πολύ διαφορετικό σε σχεση με τα παραδοσιακα γραφικα, stadia κλπ. Τα bugs που έχει μου φαινονται εντελώς αθωα, μαλακιουλες, το κανουν και πλακατζιδικο, τι να πουνε κατι μπαθεσντες και ubisoftes. Το να περιμένει κάποιος να τρέχει σε κονσόλα του 2015 σαν σε σύγχρονο pc είναι εντελώς καθυστερημένο, όσο καθυστερημένο ήταν και να το βγάλουν για τα απλα xbone και ps4.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#681367
Chris έγραψε:Ρε συ Φαιδωνα, αμα ο πολωνος εχει βγαλει τα εξοδα κι ενα χοντρο κερδος ενα χρονο πριν κυκλοφορησει, απο τις προπωλησεις, τι λογο εχει να παιδευεται να βγαλει καλο παιχνιδι. Αναβει την πουρακλα του και βουταει στο γκουλας. Το μονο θετικο που βλεπω ειναι πως ψιλοαναστηθηκε το stadia, καθε νεος παιχτης μονο καλο θα κανει σε βαθος χρονου

Εικόνα

:s_hang :s_hang :s_hang
Ακου, και προβληματισου. :adminpower:

Καλα, οι φανμποιζ του gaming ευκολα ξεπερνανε της f1. Δες την κατασταση Gabe, οχι απλα ΚΑΜΑΡΟΣ, θεος. Ποτε δε θα κουραστουμε να τους χαζευουμε. Κι αμα θες και επιπεδα αιρεσης, μπες reddit να χαζεψεις το star citizen




:shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :shifty:
Εισαι ηδη νεκρος και δεν το εχεις καταλαβει.
:shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Chris
#681382 Μπαινω απο tor οταν ειναι να γραψω τετοια, τρελος ειμαι??
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#681424 Ωραίο είναι το Cyberpunk, Keanu έχει , όλα καλά στο πλανήτη γη απο άποψη gaming :lol:

Τώρα, διάβασα κάτι σχόλια που ο άλλος περίμενε λεει το καλύτερο παιχνίδι όλων των ετών και ξενέρωσε λέει ,
ε οκ. Κι εγώ είχα τεράστιες προσδοκίες απο το Doom Eternal σαν συνέχεια του Doom 2016 , πλήρωσα, ξενέρωσα με αυτά που είδα , πήρα τα καμπανέλια του Steam στην επιστροφή χρημάτων γιατί επαιξα λέει 4 ώρες και όχι 2 που μπορείς να κάνεις refund ( :s_laughat ) , έριξα τα καντήλια μου σαν κύριος, τελειώσαμε :lol:

Δείχνει επίσης , οτι χωρίς ΤΕΡΑΣΤΙΟ marketing στις μέρες μας σε ΑΑΑ τίτλους, δε πας πουθενά

ΥΓ το τσιρκολίκι στις κάρτες γραφικών είναι μια άλλη ιστορία, οι τιμές τους είναι απλά αλλού και εξωφρενικά υπερεκτιμημένες εδώ Ελλάδα και απλά πανάκριβες π.χ στην Αμερική , μαι του σεντς
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#681440 Αρχικα να πω οτι διαβαζα τις προαλες που λεγατε για το ντορο που γινεται με το παιχνιδι και δεν ειχα ιδεα αφου δεν τα παρακολουθω. Καπακι την αλλη μερα βλεπω διαφημισεις στην TV απο Κωτσοβολο και Πλαισιο μονο για το συγκεκριμενο παιχνιδι και καταλαβα ποσο δικιο ειχατε!

Τωρα με το playstation το παιχτηκε? Ηταν τοσο κακο που αποφασισε η εταιρια να κανει refund σε ολους, ωστε να διατηρησει τη φημη της?
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#681444 Ωχ μούφα ειναι; Και το εχει πάρει ο Άι Βασίλης (.....) για τον μεγάλο φέτος......
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#681468 που να δεις πως το cyberpunk ειχε ανακοινωθει 10 μηνες πριν το star citizen ηταν καν στο kickstarter