Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#711164
The most painful state of being is remembering the future, particularly the one you'll never have.


Søren Kierkegaard

:s_biggrin :s_biggrin


Ξεφορτιστο σε βρίσκω σήμερα. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#743029 Υπάρχει ένα γκρουπ TYN (Thank You Next) στο fb όπου ο κάθε πικραμένος γράφει το μακρύ και το κοντό του. Εκεί βλέπω πολλά περιστατικά τσιγκουνιάς και μιζέριας.
πχ το πιο πρόσφατο που πέτυχα

Thank you next γιατί όντας το πρώτο (ας το κάνει ο Θεός) ραντεβού και ενώ τον ευχαρίστησα από καρδιάς που με κέρασε, η επόμενη ατάκα ήταν "εντάξει 50ρικο είχα και ήθελα να το χαλάσω, την επόμενη φορά θα κεράσεις εσύ και θα πάμε για φαγητό..."

Πραγματικά τόσο πολύ έχει γυφτέψει η νέα γενιά;
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#743033 Εχουν ανέβει κατά καιρούς κάτι μαργαριτάρια εκεί.

Μετά δεν απορώ γιατί όλο και περισσότερος κόσμος είναι μόνος του.

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#743051
Dimitris_P έγραψε:Πραγματικά τόσο πολύ έχει γυφτέψει η νέα γενιά;


Εννοείς για την κοπέλα που θέλει να τη βγάζει στα ραντεβού τσάμπα? :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#743053 Καλά, οι χαρακτηρισμοί για την εκάστοτε νέα γενιά από τις μεγαλύτερες, πρέπει να είναι μία από τις παγκόσμιες σταθερές του σύμπαντος... :lol: :lol:

Ακριβώς τα ίδια έλεγαν οι γονείς μας για εμάς, οι γονείς τους για τους δικούς μας, κοκ... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#743056
NickTG έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:Πραγματικά τόσο πολύ έχει γυφτέψει η νέα γενιά;


Εννοείς για την κοπέλα που θέλει να τη βγάζει στα ραντεβού τσάμπα? :hmmm:


Όχι ρε συ, δεν είπαμε πάντα τσάμπα, αλλά στα πρώτα ραντεβού το βρίσκω αυτονόητο να κεράσεις και αδιανόητο να μην, ακόμα και φοιτητής να είσαι.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#743057
Dimitris_P έγραψε:
NickTG έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:Πραγματικά τόσο πολύ έχει γυφτέψει η νέα γενιά;


Εννοείς για την κοπέλα που θέλει να τη βγάζει στα ραντεβού τσάμπα? :hmmm:


Όχι ρε συ, δεν είπαμε πάντα τσάμπα, αλλά στα πρώτα ραντεβού το βρίσκω αυτονόητο να κεράσεις και αδιανόητο να μην, ακόμα και φοιτητής να είσαι.


Δεν βλέπω κάποιο λόγο να είναι αυτονόητο.
Άλλο να θες να το κάνεις για τον οποιοδήποτε λόγο και άλλο το να αναμένεται να το κάνεις οπωσδήποτε.

Εννοείται αν δεν κάνει καν κίνηση η άλλη θα γίνει άμεσα σχόλιο.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#743058
markvag έγραψε:Καλά, οι χαρακτηρισμοί για την εκάστοτε νέα γενιά από τις μεγαλύτερες, πρέπει να είναι μία από τις παγκόσμιες σταθερές του σύμπαντος... :lol: :lol:

Ακριβώς τα ίδια έλεγαν οι γονείς μας για εμάς, οι γονείς τους για τους δικούς μας, κοκ... :lol: :lol:


Αυτό εννοείται. Βλέπω κάτι σχόλια σε κάνα Facebook από άτομα της ηλικίας μου και θέλω να πετάξω το πληκτρολόγιο στην τηλεόραση.
Μετά θυμάμαι ότι τα έχω πληρώσει και μου περνάει! :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#743059 Μπερδεμένα πράγματα.

Στη σημερινή εποχή, δυναμικές γυναίκες, ίσες πλέον με τον άνδρα, να αποζητούν στερεοτυπικές συμπεριφορές μιας ανδροκρατούμενης, παλαιότερης εποχής.

Όποιος θέλει κερνάει ρε παιδιά, ανεξαρτήτως φύλου.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#743060 Όποιος προτείνει την έξοδο, προτείνει και να πληρώσει
Άβαταρ μέλους
By g8777
#743063
Dimitris_P έγραψε:Υπάρχει ένα γκρουπ TYN (Thank You Next) στο fb όπου ο κάθε πικραμένος γράφει το μακρύ και το κοντό του. Εκεί βλέπω πολλά περιστατικά τσιγκουνιάς και μιζέριας.
πχ το πιο πρόσφατο που πέτυχα

Thank you next γιατί όντας το πρώτο (ας το κάνει ο Θεός) ραντεβού και ενώ τον ευχαρίστησα από καρδιάς που με κέρασε, η επόμενη ατάκα ήταν "εντάξει 50ρικο είχα και ήθελα να το χαλάσω, την επόμενη φορά θα κεράσεις εσύ και θα πάμε για φαγητό..."

Πραγματικά τόσο πολύ έχει γυφτέψει η νέα γενιά;


Γιατι παρασυρεις και τους υπολοιπους φορουμιτες; :x

Εικόνα


ΓΙΑΤΙ;





Το συντριπτικο ποσοστο ( :shifty: % ) των "τενκ γιου νεξτ" εκει μεσα εχουν πατησει πανω στην παναρχαια συνταγη

Εικόνα


του like farming. :s_coffee Αναθεμα δλδ

Έφαγα TYN γιατί τον είπα "Ανθέ μου".



Έχω φάει ΤΥΝ επειδή φορούσα κάλτσες κατά την διάρκεια του σεξ...

:shifty:

Tyn γιατι προχτες που ειχα ανεβασει πυρετο 37,3 της ειπα να παει να παρει ντεπον απο το φαρμακειο γτ στην κατασταση που ημουν δεν μπορουσα.Η απαντηση της ηταν οτι θα πηγαινε πιο μετα γτ εβλεπε τα makeover του gntm και ειχε ενδιαφερον το επεισοδιο.



Μου ρίξε tyn γιατι ξεκλειδωνα το κινητο της και τσεκαρα μηνύματα, κλήσεις, fb, viber και τον λογαριασμό της στην Eurobank...




Tyn γιατί καθώς άνοιξα το κινητό μου και μπήκα στο instagram μου γράφει είσι πουλύ ουραίου κουρίτς




ΑΝΑΘΕΜΑ

Αυτα βλεπει ο Ειλων-------> στυση. :s_hang


Μια χαρα ειναι η νεα γενια. Και την μουσικη της ακουει και τα ρουχα της φοραει και τα πρωταθληματα της στην Φορμουλα παιρνει.



Γαμω την νεα γενια στην τελικη. :x
Άβαταρ μέλους
By dimitris
#743067 Επειδή ένας φίλος μου :shifty: στον ελεύθερο του χρόνο παρακολουθεί το εν λόγω γκρουπ και το έχει αναλύσει:

Υπάρχει πολύ μεγάλο ποσοστό «thank you next» από γυναίκες λόγω οικονομικών διαφόρων με τους άντρες (περίπου το 50% των ποστ από γυναίκες). Εξ αυτών, το 99% επικαλείται κάποιας μορφής τσιγκουνιά του άντρα.
Δεν υπάρχει σχεδόν κανένα «thank you next» από άντρα που να επικαλείται τσιγκουνιά γυναίκας, υπερβολικές οικονομικες απαιτήσεις γυναίκας ή οποιαδήποτε οικονομική διαφορά με γυναίκες.

Ο φίλος μου :shifty: δεν μπορει να ερμηνεύσει τι σημαίνει αυτό για την κοινωνία μας γενικά.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#743068 Μισό να ανεβάσω το ΤΥΝ που είχε γράψει για πλάκα η Μπούσαινα:

Του έδωσα TYN γιατί μια έλεγε εμένα κορίτσι του και μια τη γάτα του
Υ.Γ. δεν είχα θέμα με τη γάτα του, αλλά ας την φώναζε με άλλο υποκοριστικό.


:s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#743072 Είχα γράψει και γω πριν 2 χρόνια. Φάση είχε.

Έχω βγει και ραντεβού μέσω της ομάδας αυτής. Εννοείται ότι δεν πήγε καθόλου καλά (κυρίως γιατί ήμασταν σ άλλη φάση ζωής).

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#743077
Dimitris_P έγραψε:
NickTG έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:Πραγματικά τόσο πολύ έχει γυφτέψει η νέα γενιά;


Εννοείς για την κοπέλα που θέλει να τη βγάζει στα ραντεβού τσάμπα? :hmmm:


Όχι ρε συ, δεν είπαμε πάντα τσάμπα, αλλά στα πρώτα ραντεβού το βρίσκω αυτονόητο να κεράσεις και αδιανόητο να μην, ακόμα και φοιτητής να είσαι.


Ετσι. Σε μερικα πραγματα δε χρειαζονται μοντερνιες. Ας τα συνεχισουμε οπως τα μαθαμε απο τους πατεραδες μας :s_yes