Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
ByF&G
#16220 Μorx αν εισαι παντρεμενος και εχεις και καποια χρονια στη πλατη μπορεις να λες απο πρωτο χερι καποια συμπερασματα. Αν οχι ακους και τη μεγαλυτερη βλακεια .Αλλωστε αν δε ζησεις καταστασεις βλακειες σου φαινονται. Ποσο μαλλον στο χαβαλε.
Ας εινσι.Παμ πσρακατω.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#16383
F&G έγραψε:Να'σαι καλα! Νασο! Με το Ζ δυστιχως. Σε ενα μηνα θα'μαι περδικι.

Εγώ νόμιζα ότι έκανες πλάκα! :s_sorry
Συγνώμη!!


Περαστικά σου :s_smile
Άβαταρ μέλους
ByF&G
#16523 Ευχαριστω για τα περαστικα.
Εγω δε ξερω τι ειπε ο Irons αλλα κερατα ξεκερατα εγω θα δωσω πασαπορτι στο μελλον . Εκει που θα νομιζει οτι ελενχει τον κουπεα. Με καταφερε και ειπα το ναι στο γαμο. Αρκει.
Ας ηταν μαγκας να με κρατησει και μετα Αυτα και συνεχιζουμε.
Άβαταρ μέλους
By BASSstarlet
#16551
Τι λετε ρε παιδια.Εγω τα τελευταια ΣΚυριακα κανω νυχτερινη βαρδια ηλεκτρολογος στο ΝΣ Μεσολογγιου!!!!!

OMG!!
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#17669 Πριν 5 μήνες (ακόμα είχα φρέσκια την GM1 και τραβούσα ό,τι κινείται) κάνω ένα κλικ την γραμματέα μας στο φροντιστήριο μισοκρυμμένη πίσω από το κασκόλ της. Βγήκε ένα συμπαθητικό πλάνο το οποίο νομίζω το έχω ανεβάσει και στο παλιό forum. Τίποτα παραπάνω και δεν άνοιξε ρουθούνι.

Χτες ανεβάζω στο facebook ένα παρόμοιο πλανάκι την κοπελιά μου. Δεν το επεδίωξα να είναι ίδιο, δεν θυμόμουν καν την παλιά φωτογραφία. Πήρε παρόμοια στάση γελώντας και απλά έκανα το κλικ. Έλα που με το που το ανεβάζω μου πετάει η άλλη κοπελίτσα από κάτω link με την δική της φωτογραφία και λεζάντα "συλλογή;" :dizzy:

Τρίτος παγκόσμιος πόλεμος στο σπίτι. :( :vava:
Άβαταρ μέλους
By BASSstarlet
#17715 Συγνώμη, αλλά να τραβάς φωτογραφίες συναδέλφων, και να τις ανεβάζεις σε σελίδες, δεν είναι και ότι πιο «κομψό».
Εσύ μπορεί να έχεις αγαθές προθέσεις, και ενθουσιασμό για την φωτογραφία, αλλά παίζεις με τη φωτιά.
Άβαταρ μέλους
By stavrosg
#17881 Ρόδος: Τον απέρριψε και έκαψε το αυτοκίνητο της
Το ζουμί: παντρεμένος ξενοπηδούσε και αποδείχτηκε τρομερά ζηλιάρης* (με τη γκόμενα... :dizzy: ) και όταν η άλλη κουράστηκε την πίεση κοροϊδία και τον έστειλε στη γυναίκα του, αυτός άρχισε τις απειλές και της έκαψε το αυτοκίνητο.

* Έχω υπόψη μου άλλες δύο περιπτώσεις όπου παντρεμένοι με παράλληλη σχέση ήταν αφόρητα πιεστικοί και ζηλιάρηδες απέναντι στις γκόμενες τους. Το παράδοξο είναι πόση υπομονή έδειξαν οι άλλες μέχρι που τους έστειλαν στα σπίτια τους (1 χρόνο κατά μέσο όρο). Για πολλές :tomato: :tomato: :tomato: όλα τα μέρη...
Άβαταρ μέλους
By pik.
#17900
Χρήστος Λάππας έγραψε:Πριν 5 μήνες (ακόμα είχα φρέσκια την GM1 και τραβούσα ό,τι κινείται) κάνω ένα κλικ την γραμματέα μας στο φροντιστήριο μισοκρυμμένη πίσω από το κασκόλ της. Βγήκε ένα συμπαθητικό πλάνο το οποίο νομίζω το έχω ανεβάσει και στο παλιό forum. Τίποτα παραπάνω και δεν άνοιξε ρουθούνι.

Χτες ανεβάζω στο facebook ένα παρόμοιο πλανάκι την κοπελιά μου. Δεν το επεδίωξα να είναι ίδιο, δεν θυμόμουν καν την παλιά φωτογραφία. Πήρε παρόμοια στάση γελώντας και απλά έκανα το κλικ. Έλα που με το που το ανεβάζω μου πετάει η άλλη κοπελίτσα από κάτω link με την δική της φωτογραφία και λεζάντα "συλλογή;" :dizzy:

Τρίτος παγκόσμιος πόλεμος στο σπίτι. :( :vava:

δεν φταιει η κοπελια σου...

δεν ηξερες τι ξετσουλακι ηταν η αλλη ;
τωρα εμαθες... :oops:

ελπιζω τουλαχιστον να της περασε της δικιας σου
Άβαταρ μέλους
By bill33
#17960
Χρήστος Λάππας έγραψε:Πριν 5 μήνες (ακόμα είχα φρέσκια την GM1 και τραβούσα ό,τι κινείται) κάνω ένα κλικ την γραμματέα μας στο φροντιστήριο μισοκρυμμένη πίσω από το κασκόλ της. Βγήκε ένα συμπαθητικό πλάνο το οποίο νομίζω το έχω ανεβάσει και στο παλιό forum. Τίποτα παραπάνω και δεν άνοιξε ρουθούνι.

Χτες ανεβάζω στο facebook ένα παρόμοιο πλανάκι την κοπελιά μου. Δεν το επεδίωξα να είναι ίδιο, δεν θυμόμουν καν την παλιά φωτογραφία. Πήρε παρόμοια στάση γελώντας και απλά έκανα το κλικ. Έλα που με το που το ανεβάζω μου πετάει η άλλη κοπελίτσα από κάτω link με την δική της φωτογραφία και λεζάντα "συλλογή;" :dizzy:

Τρίτος παγκόσμιος πόλεμος στο σπίτι. :( :vava:

Μολυβόνερο και μαυρα γυαλιά,αν οι μωλωπες είναι εκτεταμένοι τότε make up!
Kαλή ανάρρωση! :s_smile


:lol: :lol: