Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...

Θα κάνετε το εμβόλιο?

66
63%
20
19%
3
3%
4
4%
6
6%
6
6%
Άβαταρ μέλους
By A-Viper7
#686982
mousatos έγραψε:Ταραντίλης : Έρχονται τέσσερα μεγάλα εμβολιαστικά κέντρα σε Αθήνα-Θεσσαλονίκη
Θα έχουν δυνατότητα 20.000 εμβολιασμών ημερησίως.

Αντρέα ζείς.


Αντε να δούμε. Γιατί με 5000 εβολιασμούς ανά ημέρα, καλό 2023... :lol:
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#686998 Εχω την αίσθηση ότι όταν έρθει η σειρά για να εμβολιαστώ θα έχω γίνει 85 χρονών και μόλις θα την έχω χάσει ...
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#686999 ακουω οτι οι μεγαλες ηλικιες ξεκινανε και κανουνε κρατησεις κτλ για καλοκαιρι, πονταρουν στο οτι θα εχουνε κανει τα εμβολια ηδη ....
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#687007
KiloMeater έγραψε:ακουω οτι οι μεγαλες ηλικιες ξεκινανε και κανουνε κρατησεις κτλ για καλοκαιρι, πονταρουν στο οτι θα εχουνε κανει τα εμβολια ηδη ....


Εννοείς για διακοπές ?
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#687009 Με έχουν φάει τα αυτιά οι γονείς μου να τους γράψω για το εμβόλιο γιατί όλοι οι συνομήλικοι φίλοι τους έχουν γραφτεί. Γίνεται καταρχήν να γραφτούν τώρα 70χρονοι? Και αν ναι μπορώ να τους γράψω εγώ online?
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#687010
popolaros έγραψε:



:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :metalo: :metalo: :metalo: :metalo:


Μπογδάνος, η αρσενική Ραχήλ Μακρή. :vava:

Παρεμπιπτόντως, το Ισραήλ είναι απτή απόδειξη ότι μπορείς να είσαι λαμόγιο αλλά ταυτόχρονα και ικανός. Τους έχει βάλει όλους τα γυαλιά και οι εν L-λάδι μπατριώτες οφείλουν να βάλουν την ουρά στα σκέλια και να μετελήσουν το παράδειγμα της κυβέρνησης Νετανιάχου. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By italakias
#687015
mousatos έγραψε:Ταραντίλης : Έρχονται τέσσερα μεγάλα εμβολιαστικά κέντρα σε Αθήνα-Θεσσαλονίκη
Θα έχουν δυνατότητα 20.000 εμβολιασμών ημερησίως.

Αντρέα ζείς.

Σας γλενταει.
Σας γλενταει καλα ο Μητσοτακης.
Βλεπετε τις αλλες χωρες που εχουν χιλιαδες νεκρους και εχουν μπει σε λοκνταουν και τουμπεκιαζεστε.
Και αναλωνεστε σε πολιτικοποιημενα χιουμοριστικα δηθεν ποστακια επιπεδου Λακη Λαζοπουλου ,σαν τις κατινες.
Εχετε γαμηθει να ψαχνετε ολη μερα στο διαδικτυο να βρειτε κατι αρνητικο για την κυβερνηση.
Εγω προσωπικα την γραφω στα παπαρια μου την κυβερνηση αλλα αναρωτιεμαι,δεν εχετε κατι αλλο να κανετε στην ζωη σας απο το να ασχολειστε με λαμογια που οι ιδιοι σε ποσοστο 40% ψηφισατε;
Αντε γεια.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#687017
Ove20 έγραψε:Με έχουν φάει τα αυτιά οι γονείς μου να τους γράψω για το εμβόλιο γιατί όλοι οι συνομήλικοι φίλοι τους έχουν γραφτεί. Γίνεται καταρχήν να γραφτούν τώρα 70χρονοι? Και αν ναι μπορώ να τους γράψω εγώ online?
Για αρχή ενεργοποιησε την ηλεκτρονική συνταγογραφηση. Όταν ερθει η σειρά τους θα λάβουν SMS.
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#687018
mirage έγραψε:
Ove20 έγραψε:Με έχουν φάει τα αυτιά οι γονείς μου να τους γράψω για το εμβόλιο γιατί όλοι οι συνομήλικοι φίλοι τους έχουν γραφτεί. Γίνεται καταρχήν να γραφτούν τώρα 70χρονοι? Και αν ναι μπορώ να τους γράψω εγώ online?
Για αρχή ενεργοποιησε την ηλεκτρονική συνταγογραφηση. Όταν ερθει η σειρά τους θα λάβουν SMS.


Οκ. Ευχαριστώ πολύ.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#687021
St.Devote έγραψε:
KiloMeater έγραψε:ακουω οτι οι μεγαλες ηλικιες ξεκινανε και κανουνε κρατησεις κτλ για καλοκαιρι, πονταρουν στο οτι θα εχουνε κανει τα εμβολια ηδη ....


Εννοείς για διακοπές ?


ναι ξενοδοχεια αεροπορικα κτλ
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#687023
popolaros έγραψε:



:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :metalo: :metalo: :metalo: :metalo:
Άρρωστος. Εμμονικός. Γελοίος.
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#687061
KiloMeater έγραψε:
St.Devote έγραψε:
KiloMeater έγραψε:ακουω οτι οι μεγαλες ηλικιες ξεκινανε και κανουνε κρατησεις κτλ για καλοκαιρι, πονταρουν στο οτι θα εχουνε κανει τα εμβολια ηδη ....


Εννοείς για διακοπές ?


ναι ξενοδοχεια αεροπορικα κτλ


[ non St. Devote usual mode ] βρε τους κωλόγερους ... οι παραγωγικές ηλικίες έχουν λιώσει για να τους προστατέψουν μιας που η πλειοψηφία αυτών που "φεύγουν" είναι μεγάλες ηλικίες και υπάρχει κόσμος που το βλέπει ως ευκαιρία για φτηνά αεροπορικά και φτηνά καταλύματα ... [/ non St. Devote usual mode ]

ΥΓ .... "γενιά του Πολυτεχνείου ;" :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Hellenic tifosi
#687066 Εδώ το περσινό καλοκαίρι με μηδενικούς εμβολιασμούς και υπήρχε μια αίσθηση "περίπου κανονικων" διακοπών, γιατί να μην υπάρξει φέτος; Μέχρι τον Ιούλιο δε νομιζω να μην υπάρχει Δυτικός άνω των 60 ανεμβολίαστος.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#687078 edit mod.Πιπέρι.[Admin]