Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#635704
kubiak έγραψε:
drdino έγραψε:Ότι ενεργοποιήθηκε με το 5G

Και για εμένα αυτή είναι η μεγαλύτερη...
Το έχει κανένας εύκαιρο το λινκ για να μην ψάχνω;
Ότι τον έστειλε ο Θεός για να μας δοκιμάσει και οι άθεοι θα πεθάνουμε όλοι
Άβαταρ μέλους
By g8777
#635706
kubiak έγραψε:
drdino έγραψε:Ότι ενεργοποιήθηκε με το 5G

Και για εμένα αυτή είναι η μεγαλύτερη...
Το έχει κανένας εύκαιρο το λινκ για να μην ψάχνω;



ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΚΟΡΟΝΑΙΟΥ: ΜΙΑ ΨΥΧΟΓΕΝΕΤΙΚΗ ΑΣΘΕΝΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ 5G, ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΤΑΙ ΑΠΟ COVID-19 ΚΑΙ CHEMTRAILS


Εξαιρετικο :thumbsup: , κοινοποιω στον δικο μου κυκλο. :s_howdy



Επισης, κατι που περασε σχεδον απαρατηρητο :

Δεν βλέπω κάποιον να σχολιάζει ότι για να βγείς έξω πρέπει να πάρεις γραπτό sms από 1 3 0 3 3
Υπάρχουν δεκάδες χιλιάδες πενταψήφιοι αριθμοί.
Γιατί αυτόν;
Κατ΄αρχήν είναι δεκατρία - μασωνικός κύκλος - τράντα τρία.
Για το 13 :Το πρώτο πράγμα που μπορούμε να πούμε είναι ότι η πυραμίδα με τον «Παντεπόπτη Οφθαλμό» στην κορυφή της, είναι το σήμα κατατεθέν του των Ιλουμινάτι.
Η πυραμίδα έχει 13 βαθμούς συμβολίζει τους 13 βαθμούς των Ιλουμινάτι.
Να και το δολλάριο: Σε αυτήν την περίπτωση ο αετός εμφανίζεται ως σύμβολο του Αμερικάνικου έθνους με την ασπίδα με τις 13 ρίγες. Ο συμβολισμός του αριθμού 13, έχει ήδη εξηγηθεί παραπάνω, αν και η σημασία του είναι πολλαπλή. Δεκατρία είναι επίσης, τα βέλη που φέρει ο αετός στο πόδι του.
Πάνω από τον αετό υπάρχει ένα αστέρι του Δαβίδ που αποτελείται από 13 μικρά αστέρια, (και πάλι εμφανίζεται ο αριθμός αυτός)
**********************************************************
Για το 33:
Το πρώτο στοιχείο είναι ότι η υδρόγειος σφαίρα στο Σήμα του ΟΗΕ χωρίζεται σε 33 μικρά κελιά, 33 είναι και οι βαθμοί της πιο διαδεδομένης μασονικής τελετής, της Αρχαίας Σκωτσέζικης Τελετής της Αποδοχής.


:hmmm:

Δεν τολμω να κοινοποιησω ακομα,. θα το στειλω belgarion για μια κριτικη αναγνωση / επισημανσεις και βλεπουμε μετα αν θα παει για δημοσιευση. :s_coffee
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#635708 Το corona βγάζει 666 αν αντιστοιχήσεις το κάθε γράμμα και μετά τα προσθέσεις...

Για το 5g κι εγώ το άκουσα, επίσης μου πανε ότι έχει το ίδιο λογότυπο με τον covid. Δεν ασχολήθηκα να το ψάξω φυσικά

< Note >
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#635711 Επίσης, έχω διαβάσει και ακούσει:

Το εμβόλιο για τον κορονοϊό έχει ανακαλυφθεί και περιέχει μικροτσίπ για να μας ελέγχουν.
Άβαταρ μέλους
By JBT
#635713 Τι να πουν κι όσοι νόμιζαν ότι είναι μια απλή γριπουλα

Αν αυτό δεν είναι συνομωσιολογια τότε ποιο είναι;

Πέρα από βλακεία εννοώ :vava:
Άβαταρ μέλους
By bill33
#635715 Οτι το έφτιαξαν αμερικανοί,το κουβάλαγαν με βαγονι τρένου με την ονομασία απέξω μην και το μπερδέψουν βεβαιως βεβαίως.
Άβαταρ μέλους
By italakias
#635725 Στο τελος θα καταληξουνε σε ενα φαρμακο σαν αυτο για το aids, που το επερναν και αρρωσταιναν περισσοτερο.

Εγω προσωπικα και εμβολιο να βγει,ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να το κανω.
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#635727
drdino έγραψε:Ότι ενεργοποιήθηκε με το 5G
+1.
Εμένα φίλη φιλόλογος μάλιστα μου έστειλε αυτο:
[url]https://kentripotideas.wordpress.com/2020/03/18/ολη-η-αλήθεια-που-κρύβουν-για-τον-κορων/[/url]
Και με ρωτάγε ποια είναι η γνώμη μου για το άρθρο...
Επίσης μου είπε ότι κάποιοι φίλοι της στο Νησί τους κοροϊδεύουν γιατί παίρνουν μέτρα προφύλαξης ...
Οπότε καταλαβαίνετε τι κόσμος κυκλοφορεί...

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By GTS
#635741 Mην μπερδευετε φημολογια για το 5G με πραγματικα γεγονοτα οπως η συλληψη της κορης του ιδρυτη της Huawei στο Βανκουβερ μετα απο αιτημα Αμερικανου εισαγγελεα.
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#635874
g8777 έγραψε: :hmmm:

Δεν τολμω να κοινοποιησω ακομα,. θα το στειλω belgarion για μια κριτικη αναγνωση / επισημανσεις και βλεπουμε μετα αν θα παει για δημοσιευση. :s_coffee


Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Αργεί αυτή η κοινοποίηση;; :x :roll:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#635904 Εμένα πήρε το μάτι μου μια θεωρία στην Αυστραλία ότι είναι σκηνικό που έστησαν οι Κινέζοι για να καταστρέψουν τις οικονομίες των ΗΠΑ και άλλων και να σταματήσουν τις ταραχές στο Χόνγκ ΚονγκΕικόνα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#635905 Εγώ νομίζω ότι μας έκλεισαν όλους μέσα για να ξαναστρώσουν άσφαλτο τους δρόμους και τις εθνικές :shifty:

Χωρίς πλάκα θα ήταν ιδανική ευκαιρία τώρα :lol:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#635909 Τι εννοείς;