Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#726170
Geralt έγραψε:θεωρητικα βρε Νικο, κανεις ΟΛΕΣ τις δικες σου εγνοιες, σκοτουρες, ιδεες στην ακρη οταν προκειται για το παιδι σου
παυεις να εισαι εγωιστης, κοιτας παντα το συμφερον του
δλδ του ηταν τοσο απαραιτητο να αυτοεπιβεβαιωθει κανωντας μανουρα και μετα να κανει αυτο το χυδαιο βιντεο?

Εχω φιλο καλο, που δηλωνε με καθε ευκαιρια αθεος κτλ κτλ
στο νεκροκρεβατο της μανας του ομως τα εκανε ολα στην ακρη για να προσευχηθει μαζι της, να φορεσει το σταυρο του επειδη του το ζητησε

Θεωρητικα οπως λες. Γιατι αν τα πιστευεις; Αν θεωρεις οτι προστατευεις το παιδια σου απο ολα αυτα;
Εχω γνωστη οδοντιατρο αντιεμβολιαστρια που εχει βρει παιδιατρο που βεβαιωνει εμβολιασμο ενω δεν κανει κανενα.

Κι αν της πεις για τους κινδυνους που βαζει το παιδι της, αφου δεν ξερεις που θα βρεθει στο μελλον, σφυριζει αδιαφορα λεγοντας οτι την νοιαζουν οι κινδυνοι απο τα εμβολια που ειναι σημαντικοτεροι. :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#726173
Asimov έγραψε:Το ίδιο ζευγάρι είναι και στα δύο βιντεάκια.
Ο ίδιος την αποκαλεί γυναικάρα σε μια αποστροφή του λόγου του
(προς τιμήν του, οφείλω να ομολογήσω, το έχει ψηλά το στεφάνι του)

Την αποκαλεί παντού γυναικάρα :iconcool: όπως είδα στο κοινό προφίλ :innocent:

Σρπσκι Όρτοντοξ
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#726178 Δεν αναρωτιέμαι
Άβαταρ μέλους
By Hellenic tifosi
#726181 Στη σύζυγο μου, που ειναι δασκάλα, έσκασε εξώδικο απο γονιό που μετα απο ενα κατεβατό 3 σελίδων δηλώνει ότι απαγορευει να γίνει ιατρική πράξη στο παιδι του χωρίς τη συγκατάθεση του. :dizzy: :dizzy:

Δηλ. φαντάζομαι ας πουμε κλιμάκιο του ΕΟΔΥ να σκαει με βανάκια αντιτρομοκρατικης, να βάζει μέσα τα πιτσιρίκια και να τα μπολιάζει :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#726196
Hellenic tifosi έγραψε:Στη σύζυγο μου, που ειναι δασκάλα, έσκασε εξώδικο απο γονιό που μετα απο ενα κατεβατό 3 σελίδων δηλώνει ότι απαγορευει να γίνει ιατρική πράξη στο παιδι του χωρίς τη συγκατάθεση του. :dizzy: :dizzy:

Δηλ. φαντάζομαι ας πουμε κλιμάκιο του ΕΟΔΥ να σκαει με βανάκια αντιτρομοκρατικης, να βάζει μέσα τα πιτσιρίκια και να τα μπολιάζει :lol: :lol:


Δεν πάμε καλά :dizzy: Και στη τελική γιατί ο ψεκ να κάνει εξώδικο στη δασκάλα και όχι στον διευθυντή του σχολείου;
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#726211
Hellenic tifosi έγραψε:Στη σύζυγο μου, που ειναι δασκάλα, έσκασε εξώδικο απο γονιό που μετα απο ενα κατεβατό 3 σελίδων δηλώνει ότι απαγορευει να γίνει ιατρική πράξη στο παιδι του χωρίς τη συγκατάθεση του. :dizzy: :dizzy:

Δηλ. φαντάζομαι ας πουμε κλιμάκιο του ΕΟΔΥ να σκαει με βανάκια αντιτρομοκρατικης, να βάζει μέσα τα πιτσιρίκια και να τα μπολιάζει :lol: :lol:


Δεν θέλει"ιατρική πράξη" ? σπίτι τότε κούτσουρο.
Άβαταρ μέλους
By Hellenic tifosi
#726213 Μωρέ και στο διευθυντή έκανε :P

Απλά θέλει να είναι καλυμμένος - σου λέει να μπλοκάρουμε το διευθυντη αλλά να μας εμβολιάσει η δασκάλα, δε λέει!

(Εν τω μεταξύ, θα χτυπήσει το καημένο στην αυλή και θα απαγορεύεται να του βάλεις και μπεταντιν)
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#726214
Hellenic tifosi έγραψε:Μωρέ και στο διευθυντή έκανε :P

Απλά θέλει να είναι καλυμμένος - σου λέει να μπλοκάρουμε το διευθυντη αλλά να μας εμβολιάσει η δασκάλα, δε λέει!

(Εν τω μεταξύ, θα χτυπήσει το καημένο στην αυλή και θα απαγορεύεται να του βάλεις και μπεταντιν)


τωρα αυτο δεν ειναι εμμονη? Πως ζουν αυτοι οι ανθρωποι?
αυτος (με το εξωδικο) σκεφτεται τωρα οτι τα κυνηγαει η δασκαλα με την συριγγα ολη μερα να τα μπολιασει
μολις λιγο αφαιρεθουν, χλατς :lol:

τι να πεις, κουραγιο στην γυναικα σου, εχει που εχει το δυσκολοτερο επαγγελμα του κοσμου, εχει και τους παλαβους :(
Άβαταρ μέλους
By markvag
#726219
Geralt έγραψε:
Το παιδι τι σου φταιει?
Δεν καταλαβαινεις τον κινδυνο που εχει αυτη του η εκθεση?
Τοσο αναισθητος?Τοσο ανευθηνος?
Τοσο εγωιστης?


Τόσο ανόητος. :rtfm: Τόσο ανόητος δηλαδή που νομίζει ότι ξέρει καλύτερα από το σύνολο σχεδόν των ειδικών στο θέμα. Και είναι φυσικά παντελώς άσχετος.

Όπως όμως έλεγε και η μακαρίτισσα η γιαγιά μου στο χωριό των Σερρών, πρώτα βγαίνει το μάτι και μετά το γινάτι...


Το κακό είναι πως την πληρώνουν τα παιδιά... :(
Άβαταρ μέλους
By Serf
#726246 Ο τυπάς από το βίντεο είναι και στρατιωτικός.... Ο μοναδικός "αντάρτης" στο Λιτόχωρο. Ακούς Δία;; Δικός σου είναι μάλλον :)

< Note >
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#726247 Αυτό με τα εξώδικα είναι η νέα τάση που θα φορεθεί αρκετά τη νέα σχολική χρονιά...
Α ρε εκεί στο ΥΕΘΑ τι σας περιμένει σε λίγο καιρό...

Βάστα κορωνοϊέ, χοντρό χρήμα βγαίνει όσο υπάρχεις...