Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#708111 Κι επειδή γίνεται χαμός τώρα το αλλάζουν και θα κάνουν 1 τεστ την εβδομάδα οι μαθητές και εκπαιδευτικοί. :lol:
Πήγα το πρωί 8μιση σε 3 φαρμακεία και δεν βρήκα πουθενά τεστ. Μου είπαν ότι τους είχαν μοιράσει 300 το καθένα κι έφυγαν σε χρόνο dt. Και θα τους παρέδιδαν ξανά το μεσημέρι μετά τις 2. Γιατί δεν τροφοδοτούν με επαρκή ποσότητα μόνο αυτοί ξέρουν στη κυβέρνηση. Καλά λέει ο mixostsi για την δήλωση μαιμού. Σε αναγκάζουν. :vava:
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#708112
vmt έγραψε:
bujinkan έγραψε:
vmt έγραψε:Σας ευχαριστώ από καρδιάς για τις ευχές, αν & δεν γνωριζόμαστε, σημαίνουν πολλά για μένα.
Η ανάρτηση μου δεν έγινε για να ρίξει λάδι στη φωτιά στη διαμάχη μεταξύ των δύο πλευρών, όλοι έχουμε άλλες προτεραιότητες & όλοι θέλουμε τις ζωές μας πίσω.
Η ανάρτηση μου έγινε για να καταδείξει τον κίνδυνο που μπορεί να διατρέξει κάποιος υγιής, τόσο ξαφνικά & απροσδόκητα. Καθώς η κοινωνία μας να μπαίνει σιγά σιγά σε κάποια μορφή κανονικότητας, οι «πειρασμοί» θα είναι πολλοί, δεν πρέπει όμως να εφησυχάσουμε, να θεωρούμε πως όλα πέρασαν & πως είμαστε άτρωτοι.
@ 224v: Ο αδερφός μου νοσηλεύεται στον Ερυθρό Σταυρό.
Κάνα νεο από τον αδερφό σου ...? Γρήγορα να το περάσει και να βγει εύχομαι

sony


Δυστυχώς ο αδερφός μου κατέληξε σήμερα τα ξημερώματα.


πωπω συλληπητήρια. :s_roses
Άβαταρ μέλους
By g8777
#708113 Τα θερμά μου συλλυπητήρια vmt :(
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#708116 @ vmt: Θερμά συλλυπητήρια :(
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#708121 Τι να πεις και τι να αναλύσεις μετά απ' αυτό.
vmt, καλό κουράγιο, συλλυπητήρια.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#708128 Θερμά συλλυπητήρια!!!
Άβαταρ μέλους
By bill33
#708129
vmt έγραψε:
bujinkan έγραψε:
vmt έγραψε:Σας ευχαριστώ από καρδιάς για τις ευχές, αν & δεν γνωριζόμαστε, σημαίνουν πολλά για μένα.
Η ανάρτηση μου δεν έγινε για να ρίξει λάδι στη φωτιά στη διαμάχη μεταξύ των δύο πλευρών, όλοι έχουμε άλλες προτεραιότητες & όλοι θέλουμε τις ζωές μας πίσω.
Η ανάρτηση μου έγινε για να καταδείξει τον κίνδυνο που μπορεί να διατρέξει κάποιος υγιής, τόσο ξαφνικά & απροσδόκητα. Καθώς η κοινωνία μας να μπαίνει σιγά σιγά σε κάποια μορφή κανονικότητας, οι «πειρασμοί» θα είναι πολλοί, δεν πρέπει όμως να εφησυχάσουμε, να θεωρούμε πως όλα πέρασαν & πως είμαστε άτρωτοι.
@ 224v: Ο αδερφός μου νοσηλεύεται στον Ερυθρό Σταυρό.
Κάνα νεο από τον αδερφό σου ...? Γρήγορα να το περάσει και να βγει εύχομαι

sony


Δυστυχώς ο αδερφός μου κατέληξε σήμερα τα ξημερώματα.
Όχι βρε φίλε. Συλλυπητήρια

< Note 10 >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#708132 Συλλυπητήρια :(