Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#670040 Απαράδεκτη η απουσία της μάσκας από τον ιερωμένο. Επειδή είδα και το βίντεο στην τηλεόραση ο ιερωμένος πήγε να του κάνει χειραψία και να τον αγκαλιάσει. Απαράδεκτος.
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#670041 Δεν είναι ο συγκεκριμένος. Όλοι οι ιερωμένοι είναι χωρίς μάσκα παντου κ πάντα. Αυτό γίνεται με την ανοχή της κυβέρνησης.

Μετά ο Χαρδαλιάς κραζει τους τοπικούς παράγοντες οτινδεν κόβουν πρόστιμα.

< >
Άβαταρ μέλους
By Serf
#670043 Έβλεπα χθες ειδήσεις, οποιοσδήποτε τον πλησίαζε στα 5μ στην επίσκεψη στη Θράκη φορούσε μάσκα... Εκτός του έχοντος την επουράνια ευλογία-ασπίδα... Κανονικά έπρεπε ο πρωθυπουργός να διακόψει επί τόπου την επίσκεψη, αυτό θα έδειχνε πυγμή και αποφασιστικότητα πρωθυπουργού.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#670045
bibendum έγραψε:Δεν είναι ο συγκεκριμένος. Όλοι οι ιερωμένοι είναι χωρίς μάσκα παντου κ πάντα. Αυτό γίνεται με την ανοχή της κυβέρνησης.

Μετά ο Χαρδαλιάς κραζει τους τοπικούς παράγοντες οτινδεν κόβουν πρόστιμα.

< >


μου αρεσει που κολλατε στις μασκες.
https://www.newsit.gr/topikes-eidhseis/ ... o/3124339/
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#670056
George_Prix έγραψε:Αλλη σιγουρατζα αισθανεσαι οταν εχεις το θεο μαζι σου.:rtfm:


Ρε λες;
...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By markvag
#670135
Serf έγραψε: Κανονικά έπρεπε ο πρωθυπουργός να διακόψει επί τόπου την επίσκεψη, αυτό θα έδειχνε πυγμή και αποφασιστικότητα πρωθυπουργού.


:s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl

Όντως θα έδειχνε κάτι τέτοιο, αλλά μου βγήκε αυθόρμητα το γέλιο όταν συνδύασα αυτές τις λέξεις με τους τελευταίους 5-6 πρωθυπουργούς που είχαμε εδώ...
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#670204
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#670211 Ναι τι; Δεν έχετε καταλάβει ΑΚΟΜΗ ότι μιλάμε για κάτι ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ και ό,τι λέγεται μπορεί ν'ανατραπεί σε λίγο χρόνο; Πόσα χρόνια πήρε στην επιστήμη να βγάλει άκρη με το AIDS; Μην ρίχνουμε λοιπόν κατηγορίες έτσι στον αέρα. Σήμερα μπορεί να ισχύει κάτι, αύριο όχι. Πάντα όμως μιλάμε με τα ΤΡΕΧΟΝΤΑ δεδομένα.
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#670218 Και ποιος είναι αυτός που αποκομίζει παράνομο περιουσιακό όφελος από τη βλάβη της περιουσίας όλων μας;
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#670255 Στην μια είδηση στο ραδιόφωνο έπαιζε ότι η Θεσσαλονίκη φλερτάρει με κόκκινο επίπεδο. Στο επόμενο λεπτό έπαιζε με κοσμο στην Τούμπα ο ΠΑΟΚ στον αγώνα της Πέμπτης.

< >
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#670299
bibendum έγραψε:Στην μια είδηση στο ραδιόφωνο έπαιζε ότι η Θεσσαλονίκη φλερτάρει με κόκκινο επίπεδο. Στο επόμενο λεπτό έπαιζε με κοσμο στην Τούμπα ο ΠΑΟΚ στον αγώνα της Πέμπτης.

< >


Και εμένα μου έκανε εντύπωση. Καταλαβαίνω να θέλεις σιγά-σιγά να τεστάρεις πράγματα, αλλά για τη Θεσσαλονίκη ειδικά (και για ΠΑΟΚ ποδόσφαιρο ειδικότερα) αυτές τις μέρες μου φαίνεται πολύ λάθος.
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#670300 Η Uefa ουσιαστικά πιέζει καταστάσεις εδώ αφού προφανώς είχε ενημερώσει πιο πριν για τη πρόθεση εφόσον και μια χώρα είναι σύμφωνη και λίγο αργότερα προαναγγελθηκαν εισητηρια για ευρωπαϊκά ποδοσφαιρικά ματς με κόσμο.
(π.χ η Κυπριακή Ομονοια, η Ισπανική Γρανάδα)

Η Ισπανία δεν ξέρω τι θα κάνει τελικά, ακούω ότι τα ακυρώνει αυτά.

Δε συμφωνώ πάντως με τη προσέλευση κόσμου αλλά οι ειδικοί είναι άλλοι
Άβαταρ μέλους
By gianik
#670301 Κάνουν rapid test τώρα στο Μετρό Συντάγματος και η ουρά έχει φτάσει μέχρι το Παγκράτι...