Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#628631
g8777 έγραψε:Τρολια;


http://www.delphiforum.gr/speakers

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#628633
otso έγραψε:κι εγω ειχα ληθει στα γελια οταν τους ειδα κι οχι αυτους μονο ,ζητημα να υπαρχουν 2,3 σοβαροι ομιλητες.
Eddie θα σου εχω ανταποκριση θα ανεβω φετος μονο και μονο για τον Nicholas Negroponte ,αν τα καταφερω
3 μεσον εχω βαλει , διοργανωση , περιφερεια , κομμα τι στο διαλο προσκληση ζηταω οχι διορισμο στο δημοσιο.


otso άλλο Negroponte άλλο Belafonte



#τσιφτη
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#628634 Γενικά έχει πολλούς, και τον Φωτάκη (τώρα καθηγητής, πιο πριν υφυπουργός επι ΣΡΖΑ) και μια ελληνίδα που έγραφε alpinist.
Τελικά έχει ανέβει κατι Έβερεστ κλπα (και δεν εννοώ την καφετέρια)

Φαντάζομαι μέσα απο τέτοιο forum ( :iconcool: ) , βγαίνουν ρηξικέλευθα συμπεράσματα και policies ή γίνεται φανταστικό networking για τα επόμενα χρόνια , ως ορίζοντας επενδύσεων.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#628635 Εικόνα

Ευγενική χορηγεία από ΒΑΘΥ LUBEN

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By otso
#628637
EDDIE_147 έγραψε:
otso έγραψε:κι εγω ειχα ληθει στα γελια οταν τους ειδα κι οχι αυτους μονο ,ζητημα να υπαρχουν 2,3 σοβαροι ομιλητες.
Eddie θα σου εχω ανταποκριση θα ανεβω φετος μονο και μονο για τον Nicholas Negroponte ,αν τα καταφερω
3 μεσον εχω βαλει , διοργανωση , περιφερεια , κομμα τι στο διαλο προσκληση ζηταω οχι διορισμο στο δημοσιο.


otso άλλο Negroponte άλλο Belafonte



#τσιφτη


αν και δεν ειμαι σιγουρος οτι σε επιασα , πιστευεις οτι ουτε μεχρι την κασταλλια δεν θα μπορεσω να φτασω ;
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#628638 Καφέ θα πιείς.
Κασέρι δεν θα σε κεράσουν.

:s_howdy
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#628652 https://www.facebook.com/watch/?v=868165520349080

:metalo:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#628653 Αντί να αγαναχτούμε για τον αποκλεισμό της αδερφομαμάς λέμε αστειάκια. Καλάαααααααααααα....
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#628657 Δηλαδή είναι όλο το σόι πλην της Ντόρας; :x
Αφήνει την θέση της στα παιδιά ή ο αδελφούλης την βάζει στην άκρη; Δεν νομίζω πάντως πως έχει κάτι να φοβηθεί από την συγκεκριμένη.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#628661
EDDIE_147 έγραψε:
g8777 έγραψε:Τρολια;


http://www.delphiforum.gr/speakers

Εικόνα


Μαλιστα. Μονο η Πεπη Τσεσμετσουλη δεν πηγε (Αλλο Συνατσακη και αλλο Synolaki ) :s_whiteflag

Περα απο την πλακα, παλι G θελετε να σας ξεγιδιασει. :s_roses Ξε...λαρυγγιαστηκατε απο το πρωι με Το Σοι Σου. Ποιο Μητσοτακεικο ρε ΟΡΝΙΑ, ΡΕ ΟΡΝΙΑ :x

Σκρολαρατε καθολου τους καλεσμενους; :hmmm:

Ποιοι Γκαλακτικος, ποιοι Χαρλεμ Γκλομπτροτερς, ποιοι The Koπανοι. :thumbsdown:

ΛΟΙΠΟΝ!
:adminpower:

Με αντιστροφη μετρηση , ΟΤΣΟ ΝΑ Η ΕΥΚΑΡΙΑ !


Εικόνα



Εικόνα



Εικόνα


ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8:



Εικόνα

:omg: :omg:

ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ


ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ:

Εικόνα

VS


Εικόνα


Εικόνα


Προλογιζουν οι Blue Oyster Cult, ντερμπι, καλυτερα να αποφυγετε το πονταρισμα, κρατηστε τα για Λαρισα-Ολυμπιακος Βολου.




ΚΑΜΠΕΟΝΕ 2020






























































































































































Εικόνα


hahaiv: hahaiv: hahaiv: hahaiv: hahaiv: hahaiv: hahaiv: hahaiv: hahaiv: hahaiv: hahaiv: hahaiv: hahaiv: hahaiv:



Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By otso
#628668 καλα για τους δελφους το ειχαμε συζητησει στην πρωτη σελιδα

g ειχα βαλει και ποια θα παρω στο τραπεζι με τον μαρκοβαγγο χαμπαρι δεν ειχατε παρει ε;
viewtopic.php?f=9&t=2592&p=627117#p627117