Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#771297 Αυτό σκέφτηκα κι εγώ g μόλις το άκουσα. Αλλά είναι γνωστό τοις πάσι οτι η γυναίκα είναι ένας σκληρός άνθρωπος.

"....για να κλείσει η πρώτη περίοδος 28-6 με τον ομοσπονδιακό προπονητή, Θάνο Νίκλα, να έχει ήδη χρησιμοποιήσει έντεκα παίκτριες."

Φαίνεται οτι από 1η περίοδο τις έχει περάσει όλες μέσα.
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#771304 Το ίδιο σκέφτηκα και εγώ όταν είδα το τελικό. Ντροπή να μην σέβεσαι τον αντιπαλο όταν ειδικά μιλάμε για παιδιά.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#775173 Τι ζόρι έχει ο Y και τυρρανιέται τζάμπα και βαρεσέ με την εθνική δεν μπορώ να καταλάβω. Λες και θα πάρει μετάλλιο με τους άσουτους . με κίνδυνο να τραυματιστεί κι όλας . Ποίος ο λόγος να ζορίσει τα γόνατα off season ?
p.s Δεν έχω δει παγκοσμίως, παίκτη με χαμηλότερο IQ από τον Παπαγιάννη του ΠΑΟ. Ever λέμε, εδώ και 40 χρόνια.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#779085
mikeerfol έγραψε:
vasilis έγραψε:Έχουμε κάνα λινκ για το παιχνίδι σήμερα;


https://vipleague.im/serbia-vs-greece-streaming-link-1


404 :protest: :protest: :protest:

Ωπα, δουλευει τωρα. :metalo: :metalo: :metalo:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#779326 Αφού πηγαμε να παίξουμε στη Σερβία χωρίς ψηλούς, καλά μας έκαναν και μας βάρεσαν εκεί , στη ρακέτα. Το έγραψα 200 φορές στη gazzetta και πριν και μετά τον αγώνα, αφού έχουμε τραυματίες , φέρτε Καββαδά ή έστω Μαυροειδή. Λες και ο Θανάσης δεν ήταν παγκίτης τον τελευταίο καιρό.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#779333 Καββαδα και Μαυροειδή να παίξουν με Γιοκιτς και Μιλουντινοφ
Καλά θα πάει αυτό :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#779342 Καλύτεροι από Παπαγιάννη. Αυτοί τουλάχιστον χρησιμοποιούν το μυαλό τους όταν παίζουν.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#779356 "Ο Δημήτρης Κακλαμανάκης ενσωματώνεται στην προετοιμασία της Εθνικής λόγω των τραυματισμών που υπάρχουν στην ομάδα."
Τι λέει ; αξίζει αυτός ο Center; Είναι καλύτερος από Καββαδά και Μαυτοειδή που έπαιξαν πέρσι στα "παράθυρα";

Είδαμε πόσο προκοψε ο ΠΑΟ στην Ευρωλίγκα με τον Παπαγιάννη. Αν άξιζε θα τον έπαιρνε ο Ομπράντοβιτς αντί του Παπαπέτρου.με τα χιλιο.πληγωμένα γόνατα .