Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#744078
kovathe έγραψε:
Bayern7 έγραψε:13-7
ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΚΟΤΕΣ

Tυχαιο μαλλον... δεν ειχε κορομηλαδες και καρακατσουνηδες σημερα;

Ε δεν τα ξες;
Χωρίς τα δεκανίκια του Βασιλακόπουλου έχει φάπα όπου πετυχαίνουμε το παρατημένο τσίρκο, τους λαθρεπιβάτες της Ευρωλίγκας.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#744089 Κερδίσατε 1 φορά στις 10 και το κάνεις θέμα. Στην Λίγκα και οι 2 σκατά θα τα πάτε και η Πανάθα θα πάρει πάλι τους Τίτλους στην Ελλάδα. :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#744112 Βαζέλοι 35% ποσοστό στην Ευρώπη εναντίον του ΟΣΦΠ, 95% στην Ελλάδα (χωρίς να κοιτάξω, επίτηδες υπερβάλλω)...
Με ΚΕΔ, Βασιλακόπουλος, και όλα τα μπουμπούκια της διαιτησίας ολα αυτά τα χρόνια.... τυχαίο κι αυτό.
Οι "τίτλοι" στην Ελλάδα είναι ξεφτιλισμενοι, κάλπικοι και άνευ ουσίας και σημασίας.
Άβαταρ μέλους
By skous
#744146
kovathe έγραψε:Βαζέλοι 35% ποσοστό στην Ευρώπη εναντίον του ΟΣΦΠ, 95% στην Ελλάδα (χωρίς να κοιτάξω, επίτηδες υπερβάλλω)...
Με ΚΕΔ, Βασιλακόπουλος, και όλα τα μπουμπούκια της διαιτησίας ολα αυτά τα χρόνια.... τυχαίο κι αυτό.
Οι "τίτλοι" στην Ελλάδα είναι ξεφτιλισμενοι, κάλπικοι και άνευ ουσίας και σημασίας.
Ακριβως αυτά λένε τα νούμερα, μονο με Ζορντι (τον οποιον μετα απο χρονια τον διωχνουν οι υπολοιποι αφου επιτελους καταλαβαν τι περιειχαν οι βαλιτσες) μπορουν τα παιδια και εκει μονο με 65%….
Ξεβρακωνεστε μονοι σας


< >
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#744189
REALZEUS έγραψε:Κερδίσατε 1 φορά στις 10 και το κάνεις θέμα. Στην Λίγκα και οι 2 σκατά θα τα πάτε και η Πανάθα θα πάρει πάλι τους Τίτλους στην Ελλάδα. :svivhaha:

Δία, 13-7 τους έχω τους βαζέλες στην Ευρώπη. Εκεί που μετράει δλδ, με ξένους διαιτητάς, όχι το τσίρκο του εσακιστάν. :iconcool:
Εχει πάει η βούρτσα γόνατο, όπως πήγαινε στην φ1 από το 99 έως το 2004 για να καταλάβεις. :iconcool:

Και γενικά στη λίγκα καλά τα πάμε φέτος. :iconcool:
Θα δείξει στο τέλος μέχρι που φτάνει το πάπλωμα.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#744220
Chris έγραψε:3/3 λαθος ρε Δια, θελει προσπαθεια αυτο :lol:


Κοίτα, η αλήθεια είναι ότι παίζει να έκανα λάθος, γιατί από τότε που ο Άρης σταμάτησε να πρωταγωνιστεί, δεν παρακολουθώ φανατικά. Φανατικά μόνο F1 πια. Αλλά που ακριβώς έκανα το λάθος; Στο ότι και ο ΠΑΟ και ο ΟΣΦΠ θα πατώσουν στην Ευρώπη ή στο ότι ο ΠΑΟ θα πάρει και φέτος τους εγχώριους Τίτλους;


Bayern7 έγραψε:Δία, 13-7 τους έχω τους βαζέλες στην Ευρώπη. Εκεί που μετράει δλδ, με ξένους διαιτητάς, όχι το τσίρκο του εσακιστάν.


Με συγχωρείς Μπάγιερν μου, είχα μείνει στους 6 Ευρωπαϊκούς Τίτλους του ΠΑΟ. Εσείς έχετε 3, αν δεν κάνω λάθος; :whistlink: Μην με κοιτάς περίεργα, εγώ Άρης είμαι, άρα ουδέτερος. :s_whiteflag
Τελευταία επεξεργασία από REALZEUS και 25 Δεκ 2021, 04:00, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Chris
#744221 Για τις νικες σου απαντησε ο μπαγιερν, σε ευρωπαικα ματς δεν ειναι 1/10. Στην ευρωπη οπως εχουν αυτη τη στιγμη τα πραγματα θα παμε καλα φετος (8 και αν δεν σπασει ο διαολος το ποδαρι του 4), και βασει εικονας ομαδων, αν παρει τους εγχωριους τιτλους ο βαζελος θα ειναι η απολυτη ξεφτιλα (του ελληνικου μπασκετ, οχι του ολυμπιακου). Ιστορικα σωστα τα ειπες, αλλα με βαση την φετινη σεζον οχι
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#749648 Οι Bucks έδιωξαν Κάζινς και έμειναν μόνο με τον Πόρτις στο 5 εδώ και λίγες βδομάδες. Και αμέσως τους πήρε ο κατήφορος Που πα ρε Καραμήτρο με 1 Σέντερ ;
Τι πράματα είν αυτά; Τι ξεφτιλίκια ;
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#749652 Χα , τεράστια έχει γίνει η τρύπα τους τώρα.

https://twitter.com/Bucks/status/1486553803323322369