Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#665826
Bayern7 έγραψε:Μη φάνε. Έχουμε γλαρόσουπα πες τους. :iconcool:
Στηριζουμε Φασουλα...

.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#666737 Να δώσουμε λίγο hype στους επικείμενους τελικούς. Περιμένω να δω πράγματα και θαύματα από το δίδυμο ΛεΜπρόν-Αντώνη, αν και δεν είμαι φαν του ΛεΜπρόν, η αγάπη για τους Λέηκερς υπερισχύει. Λέηκερς in 5, gentleman's sweep. :inlove:

Εννοείται ότι το φετινό δαχτυλίδι έχει ειδική σημασία για τους Λιμνανθρώπους. :(
Άβαταρ μέλους
By gto250swb
#666858
diplomat έγραψε:Να δώσουμε λίγο hype στους επικείμενους τελικούς. Περιμένω να δω πράγματα και θαύματα από το δίδυμο ΛεΜπρόν-Αντώνη, αν και δεν είμαι φαν του ΛεΜπρόν, η αγάπη για τους Λέηκερς υπερισχύει. Λέηκερς in 5, gentleman's sweep. :inlove:

Εννοείται ότι το φετινό δαχτυλίδι έχει ειδική σημασία για τους Λιμνανθρώπους. :(


Ας δω να βγάζει το ελλαντα ένα πιτσιρικά σαν τον Herro και τι στο κόσμο. Εγώ υποστήριζα nuggets αλλά αντιπαθώ butler οπότε πιο ουδέτερος πεθαίνεις. Καλούς τελικούς λοιπόν!
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#668737 Τι έγινε καλά είμαστε?
Ποσο είναι το σκορ στην Ευρώπη με ξένους διαιτητές είπαμε?
Λείπει ο αναστο.


< >
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#668749 Εγώ έχω περιέργεια τι θα έγραφε αυτό το ποστ του γιανίκ που ετοίμαζε για να δημοσιεύσει. :(
Άβαταρ μέλους
By gianik
#668750
kovathe έγραψε:Τι έγινε καλά είμαστε?
Ποσο είναι το σκορ στην Ευρώπη με ξένους διαιτητές είπαμε?
Λείπει ο αναστο.


< >
diplomat έγραψε:12-6 οι φάπες στην ευρωλίγκα... :iconcool:
Ελα έτοιμο.. Εικόνα

.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#668753 Πάλι φίτσωμα έπεσε στα βαζέλια;
Πάλι σαν κάλτσα τους τη γυρίσαμε;
Μόνο γέλιο προσφέρει το τσίρκο των Αμπελοκήπων, οι λαθρεπιβάτες της ευρωλίγκας. :iconcool:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#668758 Μα είναι δυνατόν να χάνουν από ομάδα της Α2;;; :yahoo: :lol: :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#669079 Ο πρώτος Έλληνας πρωταθλητής ΝΒΑ

https://www.tovima.gr/2020/10/12/sports ... delfo-tou/

Πέρασε λίγο ντούκου αυτό.