Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#656519
Bayern7 έγραψε:Ανακοινώθηκε ο $loucash?


Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω. Λέω να μπω στο site της αλήθειας ( γιανικ :s_bye :s_bye :s_bye ) για να μάθω


Άβαταρ μέλους
By Asimov
#656530
Giuseppe Busso έγραψε:
Bayern7 έγραψε:Ανακοινώθηκε ο $loucash?


Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω. Λέω να μπω στο site της αλήθειας ( γιανικ :s_bye :s_bye :s_bye ) για να μάθω


Τι να πούνε κι αυτοί.
Παλεύουν να διαχειριστουν τη μιζέρια τους.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By skous
#656577 Τι σας ταϊζουνε ρεεεεεεεε

Ο ένας ποστάρει COMMENT ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ 2 μήνες ΠΡΙΝ, ο άλλος λέει για δημοσιογραφία, και ο παράλλος λέει για μιζέρια (ενώ 2 μήνες πρίν απλά δεν είχατε καν ξεμπουκώσει.....)

Απλά.... γαύροι....
Άβαταρ μέλους
By gianik
#656679 Ε ψιτ ,bussαιοι κ Asimovαιοι μην διαβαζετε το site της αληθειας ,να διαβαζετε sport24... :s_rofl


@bussos
Δεν πιστευω να ησουν κ εσυ απ αυτους που καθε φορα στο ΣΕΦ επιαναν την μανα του στο στομα τους... :iconcool:
Τον αλλον τον Ασιμοφ δεν τον ρωταω ,εχει να παει γηπεδο απο τοτε που επαιζε ο Ελληνιαδης...



Ελα οριστε ,παρτε και ενα υ.γ απο εναν δικο σας....

ΥΓ3. Ναι, αυτή τη στιγμή το ελληνικό πρωτάθλημα μοιάζει με κακόγουστο αστείο, ναι δεν αξίζει να ασχολείσαι, όμως, θα το επαναλάβω για μια ακόμα φορά. ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ είναι να… μπουκάρει στην εξίσωση να διαδραματίσει ενεργό ρόλο στις επικείμενες εκλογές της ΕΟΚ, να εξασφαλίσει ο ίδιος με δικό του αγώνα όσα επιθυμεί και να κατέβει να παίξει στο πρωτάθλημα και να το κατακτήσει. Ο Ολυμπιακός πήρε μια δύσκολη απόφαση, δεν έκανε ούτε… μισή “κωλοτούμπα”, κάτι που άλλοι το έχουν καταστήσει… καθημερινότητα, ΔΕΝ έπεσε αγωνιστικά και όπως όλα έδειχναν θα ανέβαινε αγωνιστικά μέσω Α2, αν δεν είχε διακοπεί οριστικά λόγω της πανδημίας. Δεν υπάρχει το παραμικρό θέμα ηθικής στο να αγωνιστεί στο πρωτάθλημα, παρά μόνο η… ηθική υποχρέωση του Ολυμπιακού απέναντι στον εαυτό του να σκεφτεί έξυπνα και να εκμεταλλευτεί το τάιμινγκ και τις περιστάσεις που τώρα έχουν διαμορφωθεί και είναι υπέρ του.



Διαμαντακια βρισκεις στο ιντερνετ... :s_roses
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#660307 Σήμερα θα γινόσουν 42 :(

Άβαταρ μέλους
By mousatos
#664576 Ω ρε κάτι βρωμόχερα !!

Άβαταρ μέλους
By gianik
#664583 δίκαιο πέρα ως πέρα το 0-2 μέχρι στιγμής....




@Maltezos
Ποια η γνώμη σου για Goran Dragic?
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#664637 Πριν τα play off έδωσα ψίχουλα και τον πήρα στο fantasy (dynasty Λίγκα). Αυτό. Γεννημένος ηγέτης. Αν τον είχε ο Γιάννης αντί για το κοπρόσκυλο τον Μπλέντσο θα είχε πάρει άνετα τουλάχιστον την Ανατολή. Για τίτλο δεν ξέρω υπάρχει κι ο Λεμπρόν.
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#664639 https://www.contra.gr/synentefxeis/i-mpasketiki-chtena-toy-elliniadi-den-itan-pote-parthena.8126659.html

Ωραία συνέντευξη από τον Ελληνιάδη επί παντός επιστητού. Πρέπει να έχει αρκετή πλάκα ο τύπος, καμία σχέση με την πλήρως αχώνευτη εικόνα του εντός αγωνιστικών χώρων. Στο μυαλό μου είναι ο ορισμός της φράσης μπασκετικό @.
Άβαταρ μέλους
By pro
#664745 Όντως, αν και αντιπαθεστατος σαν παίκτης προπονητής, παράγοντας, τα λέει καλά και φαίνεται ότι αναγνωρίζει αξίες.

Σε άλλα νέα mvp τον Γιάννη έβγαλαν τα αμερικανάκια με συντριπτική διαφορά από τον δεύτερο Λεμπρον. Αναμένουμε αναλύσεις από Έλληνες φωστήρες που θα τον βάζουν στη θέση του.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#664748 Ο Ελληνιαδης με τον Πειραϊκό είχε κάνει επικά παιχνίδια. Μια σαρανταρα του που την είχα δει πιτσιρίκι από κοντά με είχε σημαδέψει για πολλά χρόνια.
Τρομερός σκόρερ, έφτιαχνε μόνος τις φάσεις του.
Ερχόμενος στον Ολυμπιακό ευνουχιστηκε μπασκετικά και έγινε ρολιστας, για να λέμε την αλήθεια.
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#664840 Ωραίος ο Ελληνιάδης, όχι top-class αλλά πολύ καλός για ομάδα μεσαία (όταν έχω μπροστά σου Γκάλη στην εθνική και Τόμιτς στον Ολυμπιακό, που να πας...). Η στεναχώρια μου έχει να κάνει με την πορεία του Πειραϊκού, ομάδα που μπαίνεις στα γραφεία της και θαμπώνεσαι από τα μετάλλια και τα βραβεία και τώρα η ομάδα μπάσκετ βολοδέρνει στις τοπικές κατηγορίες της ΕΣΚΑΝΑ. Μόνο ο coach Ποτόσογλου έχει μείνει..
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#665821 1) Έκανε το... μπαμ με τον Παναθηναϊκό το Περιστέρι και πήγε τελικό!
https://www.sport-fm.gr/article/basket/ ... ko/4129882

2) Η ΚΑΕ Παναθηναϊκός ξανά στα χέρια του Δημήτρη Γιαννακόπουλου!
https://www.fosonline.gr/basket/ellada/ ... nakopoyloy

3) Γαλατσόπουλος για Ολυμπιακό: «Πιστεύουμε πως θα είναι μαζί μας τη νέα σεζόν»
https://www.fosonline.gr/basket/ellada/ ... -sezon-vid


:s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl

Η γνωστή τακτική. Στη Μαλαισία άνοιξαν σαμπάνιες.
Μπάγιερν έχουν βάλει τους πιονέρους τους για να επιστρέψουμε σ'αυτό το ρδελο. :s_whiteflag :s_whiteflag