Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#764645
Corto Maltese έγραψε:Καταστράφηκαν οι Πίστονς


Κυριολεκτικά όμως:

Εικόνα

:(
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#765697 Moυ αρέσει ο τελικός dubs - μπόστον. Όπως πάντα είμαι με την δυτική ομάδα, οπότε λέω ένα τίμιο dubs in 6 και Κάρι FMVP με 28/6/6 on 48% FG.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#765699 Θα πρέπει να υποστούμε την ντροπή του μπάσκετ από τους Σέλτικς, να κάνει δηλαδή καραγκιοζλίκια ο Σμαρτ πάνω στον Στέφανο, εύχομαι να του κόψει το μπάσκετ από την ξεφτίλα αν και με τη σφυρίχτρα που έχουν διαχρονικά οι Σέλτικς δεν είμαι αισιόδοξος.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#765707 Οι Σέλτικς παίζουν μπασκετάρα . όπως έπαιζαν πέρσι οι Suns και οι Hawks ( αν θυμάμαι καλά). Βρίσκονται με κλειστά μάτια στην επίθεση που είναι μια καλοστημένη χορογραφία , βρίσκονται με μηδενική καθυστέρηση. και με ατομικές ενέργειες στη σωστή δόση. Με το τρέξιμο που ρίχνουν μπρός και πίσω στην άμυνα δίνω 90% πιθανότητα να είναι όλοι τους ντοπέ. :lol:
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#766484 Απίστευτο..???
Ο Παναθηναϊκός τα έχει βάλει με τη διαιτησία στο (ελληνικό) μπάσκετ :s_shout :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#766490 Η αλήθεια είναι ότι αν δεν του είχαν πάρει τα σπόρια θα το είχε σκοτώσει το μεγαθήριο
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#766523 Ξεκίνησα να βλέπω την 3η περίοδο των τελικών του ΝΒΑ αλλά έπαιζαν και οι δυό τους τόσο αλλοπρόσαλα που το παράτησα μετά από 4 λεπτά . Το ξανάπιασα πάλι στο 6ο-7ο λεπτό , τα ίδια . Θα χαρακτήριζα την 3η περίοδο ύποπτη για στήσιμο και κατα συνέπεια όλο το 2ο game.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#766664 Χιλάλ Εντεμπάλ, Ντράζεν Πέτροβιτς: Η γυναίκα που καθόταν στο πίσω κάθισμα του μοιραίου «Golf» μιλάει στο Gazzetta
https://www.gazzetta.gr/basketball/2004 ... thisma-toy

«Μένω στην Κωνσταντινούπολη, αλλά πηγαινοέρχομαι στο Μόναχο όπου μένουν οι γονείς μου. Τώρα είμαι σε σύνταξη. Την πήρα νωρίτερα λόγω εκείνου του ατυχήματος. Είχα υποστεί βλάβη στον εγκέφαλο με αποτέλεσμα να πάθω αμνησία. Εκτός των άλλων στην Τουρκία μπορείς να πάρεις γρήγορα σύνταξη και πιο συγκεκριμένα εάν είσαι 50 ετών. Επέλεξα να βγω γρήγορα στη σύνταξη γιατί μου ήταν δύσκολο να μείνω σε κάποια δουλειά. Και αυτό λόγω των προβλημάτων με τη μνήμη μου...».
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#767682

Θεία δίκη :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#767812
kovathe έγραψε:Παλι 100-0 παιζουν το πτωμα του ζελα.. το οκανα που ξερουμε...
Ούτε αυτό φτάνει πια.Η μοίρα τους είναι προδιαγεγραμμένη.

Σε δύο, τρία χρόνια θα ασχολούνται με το βόλεϊ

RMX3363
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#767814 Μιλάμε για σοβαρό τριμπούρδελο η βαζέλα...
Τόσο κακό βάζελο πρέπει να πάμε 30 χρονια πίσω για να βρούμε.
Τους διέλυσαν οι θρυλικοί μάγκες οι Αγγελόπουλοι.

Εικόνα

:s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl