Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Lalfamaz
#799876
mousatos έγραψε:Μόλις μπήκε ο παπαχάνης , το μπιπ το παιχνίδι .
Κατ αρχας δεν ειναι 2.20
1.60 ειναι κι εχει 60 cm σβέρκο

Σχόλιο από το φέισμπουκ


< >
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#799902
mousatos έγραψε:Μόλις μπήκε ο παπαχάνης , το μπιπ το παιχνίδι .


Μουσατε ακουγα τον πατερα μου να ριχνει ατελειωτα καντηλια στον Παπαχανη και σε σκεφτομουνα :lol:

Κατα τα αλλα, τιποτα καλο θα πινει χρονιαρες μερες ο Τρακης :shifty:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#800944 8:50 και μετά , this isn't normal , δεν κοιμόταν , γελάκια κτλ= el dopa



και τις διακοπές από το άθλημα τις έκανε για να αποτοξινωθεί ο οργανισμός επειδή διαφορετικά δε θα άντεχε

Ποιός άλλος δεν κοιμόταν; :innocent:
Was Wilt Chamberlain an insomniac?

Chamberlain, after his train commute from Manhattan (this was his routine), personally showed up exhausted. He told NBA.com in 1987 that he had "not a moment's sleep. I was an insomniac, so sometimes it was just better for me to stay up and keep on going (to work)


How many hours does NBA player sleep?
During a recent discussion on The Tim Ferriss Show podcast, James and his trainer Mike Mancias divulged that the basketball pro aims to get at least eight to 10 hours of sleep every single night.7 Σεπ 2022
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#802153 "Οι Μιλγουόκι Μπακς βγάζουν στο "σφυρί" τον Σερτζ Ιμπάκα"
https://www.msn.com/el-gr/sports/basket ... d67c3ed5f0

Μπουά χα χα
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#802289 5o αγώνα εκτός ο Γιάννης . εμ ευρωμπάσκετ μου ήθελε αντί να κάτσει να ξεκουραστεί το καλοκαίρι. με 5αρι τον Παπαχάνει και τον ίδιο . μπουά χα χα .
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#804203 Να πούμε και κάτι για το ρεκόρ του ΛεΜπρόν. Δε θα κρύψω ότι δεν είμαι, ούτε ήμουν φαν, όπως δεν είμαι φαν κανενός παίκτη που βαφτίστηκε επόμενος ΜJ σε οποιοδήποτε βαθμό και οποιαδήποτε φάση της καριέρας του (με μία και μόνη εξαίρεση λόγω Λέικερς). Δε θα μπορέσω επίσης να κρύψω τη θυμηδία που προκαλούν οι γκοουτάκηδες, και δη περί κορυφαίου σκόρερ έβερ, καθότι είναι απλά τα πραγματάκια: ο Αέρινος με 10x scoring champ, all-time records for regular season PPG AND playoffs PPG, βρίσκεται και θα συνεχίσει να βρισκεται στην απόλυτη κορυφή με τους υπόλοιποι να ακολουθούν με διαλαγαξιακές αποστάσεις.

Εντούτοις, ο ΛεΜπρόν έκανε το μοναδικό αυτό ρεκόρ αυτό δικό του. Το ρεκόρ που ήταν άσπαστο, στοιχειωμένο, κτλ. Και το έκανε δικό του με 150 λιγότερα παιχνίδια (ήτοι δύο σεζόν :lipsealed: ). Αυτό τα λέει όλα, και να δούμε και πού θα φτάσει, με τους 40,000+ κλειδωμένοι. :lipsealed: :lipsealed:

Και εις ανώτερα παικταρά. :superman:

ΥΓ. σαν Λιμνάνθρωπος το παραπάνω τελείωσε ήδη. Eίμαστε στο .455 και υπομονή δεν :x :x :x
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#804487 NBA, Γιάννης Αντετοκούνμπο: για τον Κράουντερ:
"Χρειαζόμασταν κάποιον με τα στοιχεία του. Κάποιον να φέρει σκληράδα. Εγώ ο Μίντλετον και ο Χόλιντεϊ δε λέμε πολλά, απλώς κάνουμε τη δουλειά μας. Χρειαζόμασταν έναν τύπο σαν αυτούς που όταν περπατάς στο μονοπάτι νομίζεις ότι οι... νταήδες φεύγουν όταν σε συναντούν επειδή σε φοβούνται, αλλά αυτό συμβαίνει στην πραγματικότητα επειδή είδαν τον τύπο που ήταν πίσω σου. Για εμάς αυτός ήταν ο Πι Τζέι Τάκερ πριν μερικά χρόνια. Ένιωθες και εσύ νταής. Πιστεύω ότι ο Κράουντερ θα το φέρει αυτό στην ομάδα. Είμαι ενθουσιασμένος που θα παίξει για εμάς και ανυπομονώ για αυτό”.
https://www.msn.com/el-gr/sports/basket ... 734a612ca4
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#804492 :omg:

Στις 26 Ιουνίου 2021, ο Πρίφτης ανακοινώθηκε ως ο νέος προπονητής του Παναθηναϊκού, με συμβόλαιο τριετούς (2+1) διάρκειας.[12] Στις 26 Σεπτεμβρίου 2021, κατέκτησε το Σούπερ Καπ Ελλάδας, αφού ο Παναθηναϊκός νίκησε στον τελικό τον Προμηθέα Πατρών 92-83.[13] Στις 12 Απριλίου 2022, αποτέλεσε παρελθόν από την ομάδα μετά τα αποτυχημένα αποτελέσματα σε Ευρωλίγκα, Κύπελλο και Πρωτάθλημα Ελλάδας.[14]

Στις 16 Ιουνίου 2022, ανακοινώθηκε από την τούρκικη Τόφας, υπογράφοντας συμβόλαιο διάρκειας τριών ετών (μέχρι το 2025).[15] Στις 25 Ιανουαρίου 2023, αποχωρώντας ύστερα από επτά μήνες λόγω της κακής πορείας της ομάδας.[16]

Ανέλαβε για ενάμιση μήνα τα ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ και απομακρύνθηκε στις 28 Ιανουαρίου μετά από μια σειρά ηττών.

:omg: :(

https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%94%CE ... E%B7%CF%82
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#805147 Elite League: Ο Αίαντας Ευόσμου πάτησε τον Ηρακλή με 31 του Καϊρί Γουόκερ στο Ιβανώφειο
https://www.msn.com/el-gr/sports/basket ... 90321f4f01

Πότε γίναμε πολιτεία των ΗΠΑ ; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#807330 ΟΣΦΠ 20άρα στο σβέρκο. Απ'εδώ και πέρα κανείς δε θα κάθεται να χάνει από τριτοκοσμικές μπανανίες χωρίς λυσσαλέο αγώνα.