Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#620183
melos86 έγραψε:Οι φημες λενε για αρκετα οικονομικα προβληματα στη Φενερ και ως γνωστον απληρωτος εργαζομενος δεν αποδιδει...

wow , έχουν κι αυτοί τέτοια προβλήματα??!! δεν το γνώριζα .

ωραίος προϊστάμενος όμως εεε?
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#620706 περασμένα μεγαλεία

Άβαταρ μέλους
By mousatos
#620937 τσσκ-παο , δεν ξέρω τι συμφωνήσανε αλλά έτσι όπως παίζουν είναι στημένο.
Άβαταρ μέλους
By skous
#620941
mousatos έγραψε:τσσκ-παο , δεν ξέρω τι συμφωνήσανε αλλά έτσι όπως παίζουν είναι στημένο.


Αφού πήρανε την τεχνογνωσία απο το ΤΣΣΚΑ - ΟΣΦΠ


< >
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#620955 :rtfm: :rtfm: :rtfm:

...Στην Ελλάδα όταν χάνεις ο πανικός είναι απίστευτος. Βελτιωνόμαστε, παίζουμε καλύτερα. Παίξαμε με την Μπαρτσελόνα, τη Ρεάλ, την Μακάμπι, την ΤΣΣΚΑ. Είναι εξαιρετικές ομάδες, πρέπει να τους δίνουμε τα εύσημα. Αντ' αυτού, νιώθουμε πως ο ουρανός πέφτει να μας πλακώσει.
Γελάω τόσο πολύ με όλα αυτά ως Αμερικανός. Είναι η διαφορά της κουλτούρας. Όταν χάνουμε αντί να δώσουμε τα εύσημα στον αντίπαλο θέλουν να φέρουμε τον Κέβιν Ντουράντ ή τον Μπιλ Ράσελ. Είναι τόσο διασκεδαστικό, πανικοβάλλονται. Πρέπει να βελτιωνόμαστε, να είμαστε σταθεροί. Είστε τυχεροί και σταθεροί....
Άβαταρ μέλους
By pro
#620990 Ο Πιτίνο είναι απολαυστικός. Όχι τόσο σαν προπονητής - αν και προφανώς ξέρει πολύ μπάσκετ - όσο ως αντίληψη του αθλήματος και των πραγμάτων γενικότερα. Μακάρι να μείνει καιρό στην Ελλάδα και να μπορέσει να περάσει αυτή την φιλοσοφία έστω σε κάποιους.
Οι παίκτες του Ολυμπιακού πρέπει να βρουν τρόπο να απαγκιστρωθούν από την απόφασή τους. Είναι κρίμα (κυρίως γι αυτούς) να μην συνεργαστούν με ένα τέτοιο τύπο.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#620991 Σίγουρα είναι απολαυστικός. Αλλά δεν τον χάλασε το κλίμα του επικρίνει όταν στέρησε άκομψα το ψωμί 2 φορές από συναδέλφους του στον ΠΑΟ.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#620994
mousatos έγραψε:Σίγουρα είναι απολαυστικός. Αλλά δεν τον χάλασε το κλίμα του επικρίνει όταν στέρησε άκομψα το ψωμί 2 φορές από συναδέλφους του στον ΠΑΟ.


:dizzy: :dizzy: :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#621388
mousatos έγραψε:τσσκ-παο , δεν ξέρω τι συμφωνήσανε αλλά έτσι όπως παίζουν είναι στημένο.

παπαδογιάννης, περι στημένων
http://www.gazzetta.gr/basketball/baske ... mas-tsirko
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#622627 Έχω εισιτήριο για ΠΑΟ-Bayern και σκέφτομαι να πάω. Γνωρίζουμε πώς μπαίνουμε σ' αυτό ακριβώς το σημείο με το αυτοκίνητο; Ή εναλλακτικά, ποιο είναι το καλύτερο μέρος (από άποψη απόστασης) και το πιο σίγουρο (μην είναι κλειστές καγκελόπορτες π.χ. και να μην μπορείς να περάσεις) να παρκάρει κανείς για αγώνα euroleague;
Τις δυο-τρεις φορές που έχω πάει στο basket, παρκάρω εδώ, αλλά βλέπω αρκετούς μέσα. Από πού μπαίνουν; Από Σπύρου-Λούη;
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#622629 Από Σπύρου Λούη ναι.
Στα πρώτα φανάρια αν έρχεσαι από Κύμης, στα δεύτερα αν έρθεις από Κηφισίας.
Παρκάρεις είτε στο κολυμβητήριο είτε στο πάρκινγκ απέναντι από το κλειστό.

Από το Mi A1.