Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By otso
#859308 g ο πανικας νεος ιδιοκτητης :s_rofl :s_rofl :s_rofl
Λεω και γω γιατι συφιλιαστηκε στο πρωτο ποστ που αναρωτιόντουσαν τι εγινε το θεμα που χαθηκε .
Κι ημουνα ετοιμος να γραψω εναν λιβελλο για το απο που προηλθε το φορουμ και που εφτασε .Συν οτι πολλοι απο δω συντομα θα φτασουμε να γνωριζομαστε 25 χρονια , οι παλιοσειρες .
Τελος παντων αφου εμεινε μεταξυ μας το φορουμ δεν εχω λογο να παραπονιεμαι , κι απ οτι φαινεται τελικα οι μικροεπαγγελματιες εχουν χρηματα μετα την φορολαιλαπα της κυβερνησης ,
(πανικα πλακα κανω)
Ρε συ ο Γρηγορης θα γραφει; η τον σκασατε κι εριξε μαυρη πετρα πισω του;
Αν ναι με τι νικνειμ;
(ρε πανικα δεν ειχες κουραστει και δεν ειχες χρονο και εφυγες απο μοντ;)
Ελπιζω να φαω το πρωτο μπαν , της νεας εποχης ετσι για το καλο , ριξτε και ενα στον g προς παραδειγματισμο και συμμορφωση .
Παντως εγω τα παραπονα μου στον Αργυρη θα τα λεω.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#859313 Otso μολις επλεροφορηθην το τελικό κόστος της μεταβίβασης.

:s_omg

Ένα θα σου πω ,κάποιος άνοιξε τα σεντούκια και έβγαλε ένα μασούρι με βρετανικές λίρες. :metalo: :ninja:
Άβαταρ μέλους
By otso
#859316
g8777 έγραψε:Otso μολις επλεροφορηθην το τελικό κόστος της μεταβίβασης.

:s_omg

Ένα θα σου πω ,κάποιος άνοιξε τα σεντούκια και έβγαλε ένα μασούρι με βρετανικές λίρες. :metalo: :ninja:


Εγω ακουσα για πληρωμη σε σκληρο νομισμα , ιταλικες λιρρετες και ενα σακουλι ρουβλια με τον σταλιν επανω , νομισματα
(δανειο απο τον ριαλδια )
Οταν κατεβω αθηνα θα περασω απο το μαγαζι του πανικα για τα συγχαρικια , τι δωρο να παω ; μην παω και με αδεια χερια;
Άβαταρ μέλους
By bill33
#859318
otso έγραψε:
g8777 έγραψε:Otso μολις επλεροφορηθην το τελικό κόστος της μεταβίβασης.

:s_omg

Ένα θα σου πω ,κάποιος άνοιξε τα σεντούκια και έβγαλε ένα μασούρι με βρετανικές λίρες. :metalo: :ninja:


Εγω ακουσα για πληρωμη σε σκληρο νομισμα , ιταλικες λιρρετες και ενα σακουλι ρουβλια με τον σταλιν επανω , νομισματα
(δανειο απο τον ριαλδια )
Οταν κατεβω αθηνα θα περασω απο το μαγαζι του πανικα για τα συγχαρικια , τι δωρο να παω ; μην παω και με αδεια χερια;

Σοκολατάκια φερρερο.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#859322
bill33 έγραψε:
otso έγραψε:
g8777 έγραψε:Otso μολις επλεροφορηθην το τελικό κόστος της μεταβίβασης.

:s_omg

Ένα θα σου πω ,κάποιος άνοιξε τα σεντούκια και έβγαλε ένα μασούρι με βρετανικές λίρες. :metalo: :ninja:


Εγω ακουσα για πληρωμη σε σκληρο νομισμα , ιταλικες λιρρετες και ενα σακουλι ρουβλια με τον σταλιν επανω , νομισματα
(δανειο απο τον ριαλδια )
Οταν κατεβω αθηνα θα περασω απο το μαγαζι του πανικα για τα συγχαρικια , τι δωρο να παω ; μην παω και με αδεια χερια;

Σοκολατάκια φερρερο.

Κυριε πρεσβη μας κακομαθαινετε :s_biggrin

Ευχαριστω για τις ευχες παιδες.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#859328
otso έγραψε:
g8777 έγραψε:Otso μολις επλεροφορηθην το τελικό κόστος της μεταβίβασης.

:s_omg

Ένα θα σου πω ,κάποιος άνοιξε τα σεντούκια και έβγαλε ένα μασούρι με βρετανικές λίρες. :metalo: :ninja:


Εγω ακουσα για πληρωμη σε σκληρο νομισμα , ιταλικες λιρρετες και ενα σακουλι ρουβλια με τον σταλιν επανω , νομισματα
(δανειο απο τον ριαλδια )
Οταν κατεβω αθηνα θα περασω απο το μαγαζι του πανικα για τα συγχαρικια , τι δωρο να παω ; μην παω και με αδεια χερια;


Ένα Πόλοκ σε μια ωραία κορνιζα
Άβαταρ μέλους
By otso
#859539 Αν εννοεις γλυκα παω πασο ωραια ιδεα .
Αν εννοεις τον κωδικα οδικης κυκλοφοριας , νομιζω οτι ειναι αχρειαστος , με τα γερονταμαξα που εχει και να ηθελε να κανει ταρζανιες δεν του το επιτρεπουν τα οχηματα του.
Αν εννοεις οτι σαν νεος βραζει το αιμα του (λογικο) ,προοδευτικος μεν αλλά και βαθια συντηριτικος ταυτοχρονα πιστευω τα ορια του ειναι πολυ πιο κατω του κοκ .
πχ Απ οσο γνωριζω απεχθανεται βαθια και ολοκληρωτικα τα συγκρουομενα του Λουνα Παρκ , ουτε σαν παιδι δεν εχει μπει μεσα .
Άβαταρ μέλους
By 224v
#859574 Καλορίζικο λοιπόν!! Και χαλάλι οι κόποι. Εγώ είμαι κέντρο σήμερα αλλά δεν ξέρω διεύθυνση για να περάσω με ένα κουτί γλυκά!!!
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#859575 Κυριοι ευχαριστω σας αλλα οχι γλυκα. Η ζυγαρια εδειξε 94 και πρεπει να φυγουν καλοκαιρι ερχεται.

Με κερασανε προχθες προφιτερολ απο το Σορολοπ ( κορυφη ) κι ακομα το μετανιωνω...αλλα μου αρεσε :oops:

ΥΓ. Δεν καταλαβαινω τι σχεση εχει το ονομα του φορουμ 9,5 χρονια μετα, αλλα οκ
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#859681




Αν και δεν ειναι για γελια αλλα για κλαματα :(