Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#686331 υπάρχει παίκτης Τσιμίκας στη Λίβερπουλ ? παίζει δηλαδή ? :lol:

εμείς χθες κύριοι φτιάξαμε τη πρώτη στοιχηματική ποδοσφαιρική ομάδα στην Ελλάδα , ΠΑΟΚ ΜΠΕΤ

ποντάρουμε στην άνοδο της Νόριτς μπας και πληρωθούμε :lol:
Άβαταρ μέλους
By bill33
#686378
georgetz έγραψε:υπάρχει παίκτης Τσιμίκας στη Λίβερπουλ ? παίζει δηλαδή ? :lol:

εμείς χθες κύριοι φτιάξαμε τη πρώτη στοιχηματική ποδοσφαιρική ομάδα στην Ελλάδα , ΠΑΟΚ ΜΠΕΤ

ποντάρουμε στην άνοδο της Νόριτς μπας και πληρωθούμε :lol:

Ο Πούκκι δεν παίζει εκεί;Που τον θέλατε κανα 2 χρόνια;Κάντε ανταλλαγή
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#686379 μύρισε ναφθαλίνη το θέμα :lol:

Ο Πούκκι ήταν κάποτε , πριν φύγει ακόμα ο Πρίγιοβιτς , τη χρονια του μοναδικού αήττητου των τελευταίων ετών πρωταθλήματος στην Ελλάδα , στόχος αλλά η ΠΑΟΚ Μπετ (πρώην ΠΑΟΚ) κινηθηκε για Άκπομ της Άρσεναλ και τον Πολωνό Σβιντέρσκι , τον οποίον Άκπομ πούλησε πριν απο λίγους μήνες το 2020 , για να πάρει τον Τσόλακ , όπου τελικά δεν χρησιμοποιείται για να πάρει δανεικο τον (ζέσταμα γλώσσας) Μίκαελ ΚΡΜΕΝΤΣΙΚ α.κ.α Τσέχος, Μιχαλάκης κλπα , ο οποιος για το σκοπό που τον έχουμε, προς το παρόν ,φαίνεται σωστός

Και μόνο που έκοψε το νταηλίκι στο Σεμέδο προχθές με το καλημέρα, αξιόλογος είναι :shifty:
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#686496 Αν δώσουν 9 μύρια για τον Γιαννούλη θα είναι τρελό deal. Ποτέ δεν μου άρεσε. Πολύ κακος αμυντικά και επιθετικά μόνο με κάτι αναλαμπές.

< >
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#687560 "Δεν υπήρχαν κινητά τότε. Την ίδια μέρα όμως, ώρες πριν αρχίσει το ματς, παίρνω τηλέφωνο στο ξενοδοχείο στη Βαρυμπόμπη που είχε καταλύσει η αποστολή του Παναθηναϊκού. Ζητάω στη ρεσεψιόν τον κ. Κωνσταντίνου. Με ρωτάει η τηλεφωνήτρια “ποιος τον ζητεί, έχουμε εντολή να μην συνδέουμε τις τηλεφωνικές γραμμές με τα δωμάτια των παικτών”. Της λέω “είμαι ο αδερφός του ο Γιώργος”.
Με συνδέει αυτή και ακούω στο τηλέφωνο τον Κωνσταντίνου να λέει “ναι, ποιος είναι”; Του λέω “είμαι αυτός που θα σε γ@μησει το απόγευμα”...Μου λέει “εσύ είσαι ρε μουν@κι”; Και του βάζω 3 γκολ την ίδια μέρα και τους αποκλείουμε...
(Νικος Αναστοπουλος)
Εικόνα

Αύριο έχει γενέθλια ο μεγάλος ο μουστάκιας
Άβαταρ μέλους
By sebastian
#687584 Αυτές είναι ιστορίες Μπούσε μου!
Κι ας είναι και γαύρικες.

Αλλα Μπούσε μου, και περηφάνεια για τη μαγκιά του Αναστό και περηφάνεια για Όσκαρ Γκαρσία, δε κολλάνε Μπούσε μου :iconcool:

#againstmodernfootball

Υ.γ. Σαββίδη πούλα
:lol:
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#687593 @sebastian,

τι σαβούρα είχαμε μαζέψει ρε φίλε , μιλάμε για τρελό χρήμα :lol:

αρκεί να μην παραγίνει το κακό γιατί το να παρακολουθούμε κάθε ΣΚ τη Νόριτς αν νίκησε ή όχι για να πούμε αν ήταν πετυχημένη η μετακίνηση, δεν είναι κ ότι καλύτερο :lol:

κ μόνο για Τζόλη , Κρμέντσικ , χαμπίμπι αξίζει ο περιστασιακός πονόματος :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#688105 -Κύριε Μπολονι τι επαγγελεσθε;

-Οδηγός τραίνου. Στα ρεπα μου πετάγομαι και σε τριτοκοσμικους Βαλκάνιους να τους κοινωνήσω την Αγία Μπάλα την Ορθόδοξη
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#688202 Η ΑΕΚ έβγαλε ανακοίνωση για Παπασταθόπουλο: «Του δίναμε 1.000.000 συν μπόνους»!

Σχετικά με τη μεταγραφική υπόθεση του Σωκράτη Παπασταθόπουλου και τα όσα έχουν δει το φως της δημοσιότητας τις τελευταίες ώρες, η ΠΑΕ ΑΕΚ, με απόλυτη συναίσθηση ως προς το χρέος και την ευθύνη της για τη σωστή ενημέρωση των φιλάθλων της, διευκρινίζει τα εξής:

Παρά την ξεκάθαρη οικονομική πολιτική της ομάδας μας, λόγω της ιδιαιτερότητας με τον συγκεκριμένο ποδοσφαιριστή, που ξεκίνησε την καριέρα του από τη δική μας ομάδα και είχε εκφράσει την επιθυμία να επιστρέψει στην Ελλάδα για να αγωνιστεί μόνο με τα χρώματα της ΑΕΚ, ήρθαμε σε επαφή μαζί του και –διαπιστώνοντας ότι διατηρεί την ίδια επιθυμία- του προσφέραμε συμβόλαιο με ετήσιες απολαβές ενός εκατ. ευρώ συν μπόνους στόχων, ξεκαθαρίζοντας ότι είναι η καλύτερη προσφορά, που μπορούμε να κάνουμε.

Ο Σωκράτης Παπασταθόπουλος ζήτησε χρόνο για να εξετάσει τις προτάσεις που είχε στη διάθεσή του, και την περασμένη Κυριακή όταν του ζητήσαμε την οριστική του απάντηση, που δεν μπορούσε ακόμα να μας δώσει, τον ενημερώσαμε ότι αποσύρουμε την προσφορά μας, γιατί δεν είχαμε την πρόθεση να μπούμε σε κανενός είδους πλειστηριασμό.

Από εκείνη τη στιγμή έπαψε να ισχύει το ενδιαφέρον μας για τον ποδοσφαιριστή, διευκρινίσαμε ότι δεν πρόκειται να κινηθούμε για την απόκτηση άλλου αμυντικού και διαψεύσαμε το χθεσινό ύπουλο και μεθοδευμένο δημοσίευμα της εφημερίδας SportDay, την οποία έχουμε και στο παρελθόν καταγγείλει για τα συγκεκριμένα συμφέροντα τα οποία εξυπηρετεί και η οποία με προφανή πλέον σε όλους σκοπιμότητα αποπειράθηκε να μας διατηρήσει σε μία μεταγραφική υπόθεση, από την οποία είχαμε ήδη αποσυρθεί.

Προς γνώσιν των φιλάθλων μας αυτή είναι η πραγματικότητα για την υπόθεση του Σωκράτη Παπασταθόπουλου και το ενδιαφέρον μας να τον εντάξουμε στο δυναμικό της ομάδας μας.

https://www.gazzetta.gr/football/superl ... yn-mponoys


Εικόνα

Όταν παίζουνε κανονικά λεφτά και όχι υποσχετικές του στυλ 200 λίτρα 95άρας και μια δεσμίδα εισιτήρια για τον ΗΣΑΠ, αυτά συμβαίνουν
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#688204 [βάζελος mode on] Ο παίχτης με τα ερυθρόλευκα έκανε φάουλ για κόκκινη στον Χαρίση του Ατρομήτου! Ούτε VAR δεν χρειαζόταν η φάση!! - Το γκολ του Ολυμπιακού ήταν φάουλ - σπρώξιμο στον αμυντικό1!!1! [/βάζελος mode off] :lipsealed: :yahoo: