Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#678470 Πάντα ο καθρέφτης είναι η Ευρώπη
Εκεί φαίνονται όλα

Οαρης να αποκλείεται από ένα κωλοχωρι, ο ΟΣΦΠ να γίνεται σάκος του μποξ, η ΑΕΚ να μην μπορεί να κάνε μια νίκη σε 14 ματς και ο ΠΑΟΚ να μην μπορεί να νικήσει την θεωρητικα πιο αδύναμη ομαδα του ομίλου του

Πίσω στους κούγιες, στους μπεους, στα φιλικά, στις γραμμές, στους παπουτσελιδες και σε όλο το συρφετό
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#678502 Εγώ βλέπω συνειδητό μπαι μπαι από τη συνέχεια του Γιουροπα.
Εδώ επί Λουτσεσκου με πολύ μεγαλύτερο μπάτζετ και έκανες επιλογή, στη χρονιά του οικ ορθολογισμου δεν θα κάνεις?

Οπότε φουλ προσπάθεια για πρωταθλημα, έργο δύσκολο αφού 1η χρονια Πάμπλο (που τον βρίζουν ήδη :thumbsdown: )
και Ολυμπιακός (εξωγηπεδικα κυρίως)

Να πουμε για τους ενδιαφερομενους ότι ο τελικός Κονφερενς του χρόνου :shifty:
θα γίνει στα Τίρανα, Αλβανία στο στολίδι αυτό
Εικόνα

ΥΓ καθυστέρηστε κ άλλο τη Νεα Τούμπα :rant:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#678505 Καταρχάς ξεκινάμε από το γεγονός ότι ΔΕΝ έχετε καταλάβει ΕΣΕΙΣ, δηλαδή όλοι οι άλλοι πλην Ολυμπιακού, τι έχει παιχτεί.
Πραγματικά διαβάζω αυτά που γράφεις και γράφετε και κουνάω το κεφάλι. :)
Να πω ότι δεν σας τα έχω πει; σας τα έχω πει
Να πω ότι δεν σας τα έχω γράψει; σας τα έχω γράψει :)
Επιμένετε να λέτε ένα κάρο σαχλαμάρες, να ακούτε και να διαβάζετε ανθρώπους που σας καθοδηγούν λάθος, που σας λένε ψέματα, που σας δείχνουν τα λάθος πράγματα για να δείξουν τις δικές τους αδυναμίες, λάθη, απατεωνιές, δηλαδή σας θολώνουν τα μάτια και το μυαλό με πράγματα τα οποία κάθε άλλο παρά έχουν σχέση με το πραγματικό πρόβλημα, με την ουσία.

Δεν θα κάτσω να σας βάλω εγώ μυαλό πια. :)
Όποιος δεν θέλει να μάθει, θα μείνει ως έχει, αλλά μην κλαψουρίζετε.
Διαβάστε το σδνα σας, διαβάστε τον ψύχρα σας, διαβάστε το όλαπράσινα1908.γρ, διαβάστε το ένωση365.
Την ξέρω την απάντηση. Θα μου πείτε για Παπί, το10 και το ΜέγκαΤσάνελ... αυτό θα πείτε.

Στο μόνο από τα παραπάνω που έγραψες που θα απαντήσω συγκεκριμένα, είναι για την κουταμάρα περί σάκου μποξ, το οποίο επιβεβαιώνει όλα τα παραπάνω που ήταν γενικά με αφορμή την δημοσίευσή σου. Λοιπόν, μαύρα μεσάνυχτα. :)

Αυτά. Μην σας κάνει εντύπωση. Κάποιοι ξέραμε από τη μέρα της κλήρωσης τη θέση της ΠΑΕΚ. Θα ήταν η τριτοτέταρτη. Νομίζεις περιμέναμε να έρθει ο Δεκέμβρης για να δούμε που στέκεστε στους ομίλους; :)


Φιλικά Μπούσο
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#678660 Οργισμένο μήνυμα του Λέο Ζαμπά κατά ΠΑΟΚ: «Στο τέλος όλοι θερίζουν όσα έσπειραν»
Ο Λέο Ζαμπά το... έσκασε στη Βραζιλία και από την πατρίδα του εξαπέλυσε επίθεση κατά του ΠΑΟΚ μέσω instagram.
Αναγκασμένη να πάρει θέση η ΠΑΕ.


https://www.to10.gr/podosfero/superleag ... a-espiran/

Αυτός ήταν καλό παικτάκι με προοπτική, τι έγινε και κατέληξε στα αζήτητα;
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#678663 Πήρε άδεια απο την ΠΑΕ, περίεργως to10.gr πέφτει έξω, είναι να απορεί κανείς :lol:

Ο Ζαμπα πέρασε κάποιες ζόρικες στιγμές, πέρυσι κόντεψε να πεθάνει κιόλας αλλά ότι ακολουθεί βήματα Ουαρντα δεν μπορεί να είναι καλή πρακτική

Δεν έχει αγωνιστική σήμερα? Μόνο φιλικά βλέπω :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#678694 Το ότι πήρε "ειδική άδεια" από την ΠΑΕ βγήκε στη δημοσιότητα από τα μέσα που πρόσκεινται στον ΠΑΟΚ, μεταγενέστερα από όταν βγήκε η είδηση ότι έφυγε ο παίκτης στα "αντίπαλα" μέσα. Αφού είχε γίνει το σούσουρο.
Όταν φεύγει ένας παίκτης στα ξαφνικά εν μέσω αγωνιστικών υποχρεώσεων το ανακοινώνει η ΠΑΕ. Και συνήθως αυτές οι άδειες, οι ειδικές ντε, δίνονται για οικογενειακούς λόγους και λόγους υγείας. Όχι στο φλου.
Τέλος πάντων. Εγώ άλλο ρώτησα. Πέρα από τον τραυματισμό του, γιατί έχει εξαφανιστεί αυτός ο παίκτης; Δεν μπορεί ένα χρόνο να είναι άρρωστος.

Σε άλλα νέα, έκλεισε η σελίδα του psyxras-paok και στην ανακοίνωση που έβγαλε έριξε αιχμές ότι του βάλαν χέρι. Πιθανότατα από την διοίκηση όπως εικάζουν φίλοι παοκτσήδες.

ΜΠΑΧΑΛΟ

Στα αγωνιστικά νέα. ΑΓΑΠΗΣΤΕ ΤΟ ΡΔΕΛΟ ΤΟΥ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΔΙΕΡΜΗΝΕΑ ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΖΑ ΤΟΥ ΤΣΕΤΣΕΝΟΥ. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#678704 Να μην παρεξηγηθώ, είναι κάλεσμα προς τον Αχιλλέα που παίζει στο 2ο φιλικό σήμερα
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#678716 H λέξη "κατάλαβα" μετά απο τέτοια στιχομυθία , είναι λιγο παράταιρη , δεν νομίζεις ? :lol:

Σου εξήγησα τι παίζει επίσημα, έψαξες στο 10 γραμμάρια, δεν βρήκες κάτι τέτοιο -> άκυρο

Ε δεν πειράζει , πάμε παρακάτω, Σάββατο απογευματάκι :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#678720 Κατάλαβα σου λέω. Έχω κάνει το αγροτικό μου στη Θεσσαλονίκη.

Σε άλλα νέα. Τι λέει εδώ ο Γάβα; Πάλι όργια έγιναν στο Περιστέρι για να ευνοηθεί δια του εξοστρακισμού ο ΠΑΟΚ;

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#678736 Τα ζήταγε και τα πήρε η πτν ο Μπέος.
4 στην τσατσά του Τσετσένου.
Πάντως αυτόν τον αγώνα πρέπει να τον βάλει στο βιογραφικό του ο διαιτητής Παπαδόπουλος.
Ακόμα και στο 3-1 προσπαθούσε να σμπρώξει τον Βόλο.
Να περάσει από το Μακεδονία Παλλάς να πάρει τη βαλιτσούλα. Μπορεί να έφυγε με 3+1 στον πάτο του αλλα προσπάθησε το παιδί.