Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By bill33
#608352 Δεύτερο like ,πρώτη φορά οδήγησα Αγγλία,όχι μεγάλη διαδρομή,καμία εικοσαριά χλμ αλλά είχε και εθνική και b roads και roundabouts. Το φοβομουν πολύ ότι θα μπερδευομαι κλπ αλλά όλα πήγαν καλα και ευκολα τελικά. Βοήθησε και ότι το VW caddy είναι αυτοματο οπότε ήμουν προσηλωμένος στον δρόμο.



< G (5S) >
Άβαταρ μέλους
By edmond
#608360 Τ1 και Τ2 τα είδα μονορούφι το ΣΚ που μας πέρασε :lol:
Αρκετές cultιές αλλά "συγχωρείς" με το παραπάνω οτι -ειδικά η πρώτη- έχει κυκλοφορήσει 36(!!!) χρόνια πρίν. Όχι και ότι τα 26 της 2ης είναι λίγα.
Ατάκες και badass σκηνές. Τα λές και αξέχαστα...
Μπαίνει ο άρνι στο κλάμπ τσίτσιδος. Σκανάρει θαμώνες και matchάρει ρούχα.
- I need your boots, clothes and your motorcycle.
-You forget to say please...
Ακολουθεί χαμούλης.

-Hasta la vista, baby...

-I' ll be back...

Καλά, λεπτομέρειες του τύπου όραση με αυτόματο σκανάρισμα στα πάντα, τρώς σφαίρες και -εννοείται- δεν χαμπαριάζεις, κόψιμο του "δέρματος" και πετάγεται το ρομποτιζέ χέρι, λιώσιμο του υγρού μετάλλου και ξανά όρθιος ο κακός στο Τ2, απλά πονάγανε τα μυαλά μας την εποχή εκείνη και σαν πιτσιρικάδες χτυπιόμασταν στις παρέες αφηγόντας τα. Κυρίως για το 2, το 1 ήταν πιο μακρινό. Καλά, για 3,4,5,6 δεν σχολιάζω καν, κλασικές sequelιές.
Like με τα μπούνια λοιπόν :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#608466
bill33 έγραψε:
Zorz έγραψε:Η προσαρμογή είναι πιο εύκολη απ'ότι περίμενες, ε;
Ναι

< G (5S) >


γραψε ρε Βιλλ μολις βρεις χρονο ενα ριβιου.Πιστευω θα ειχε ενδιαφερον για αρκετους. :s_wink
Άβαταρ μέλους
By bill33
#608475
dimviii έγραψε:
bill33 έγραψε:
Zorz έγραψε:Η προσαρμογή είναι πιο εύκολη απ'ότι περίμενες, ε;
Ναι

< G (5S) >


γραψε ρε Βιλλ μολις βρεις χρονο ενα ριβιου.Πιστευω θα ειχε ενδιαφερον για αρκετους. :s_wink
Καλή ιδέα αλλά όχι από το κινητό,όταν θα βάλω στο χέρι λάπτοπ θα το ξεκινήσω.

< G (5S) >
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#608957 Εχω δει ομίχλες αλλά αυτό το πρωινό σήμερα είναι κάτι... Πήγα μια βόλτα με το αμάξι, ακόμα και τη γειτονιά μου, το βενζινάδικο πχ που ξέρω απέξω που είναι, δεν τα καταλαβαίνεις μέχρι να είσαι δίπλα, πολύ αποπροσανατολιστική... Ου να είχε και κάνα χιόνι δηλαδή
Έχουν γίνει εμφανείς και όλοι οι ιστοί αράχνης... Τι.δουλειά κάνουν..ΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#608971 φοβερη φωτο αυτη με τον ιστο! :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#608975 Μου αρέσει που πουλήθηκε το παλιό καγιάκ. Μου αρέσει που το καινούριο είναι δέκα κλάσεις πάνω. Μου αρέσει το μπανάκι που έκανα χθες στην Υδρούσα, το καλά κρυμμένο μυστικό δίπλα στη Βούλα.ΕικόναΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#609058
KiloMeater έγραψε:Εχω δει ομίχλες αλλά αυτό το πρωινό σήμερα είναι κάτι... Πήγα μια βόλτα με το αμάξι, ακόμα και τη γειτονιά μου, το βενζινάδικο πχ που ξέρω απέξω που είναι, δεν τα καταλαβαίνεις μέχρι να είσαι δίπλα, πολύ αποπροσανατολιστική... Ου να είχε και κάνα χιόνι δηλαδή


Αργά το μεσημέρι σήμερα στη Φιλαδέλφεια ακουμπήσαμε το 30άρι, με πλήρη ηλιοφάνεια. :iconcool:

13 Οχτώβρη. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#609197 Εμένα που πίνω τα καφεδάκια μου στα πέριξ του under construction γηπέδου της ΑΕΚάρας δε με βλέπετε να διαμαρτύρομαι. :iconcool:

Τελικά δε μας είπε εάν άναψε κεράκι ο Scotch, κι ανησυχώ.
Εικόνα