Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#677597
Giuseppe Busso έγραψε:Κλαίω με άβαταρ της Ασίμω :s_rofl :s_rofl (Μου αρέσει)

Είσαι μπιθουλαίος εσύ και ούτε απο Baden baden κατέχεις ούτε από Aston Martin. :x
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#682738 Μου κακοφανηκε πολυ εχθες, που πρωτη φορα στη ζωη μου δε χτυπησαν το κουδουνι τιποτα παιδακια να πουνε τα καλαντα.

Καλη φαση να βλεπεις στα ματια τους τη χαρα που εβγαλαν δικα τους λεφτουδακια :s_smile
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#682742
PeterPan έγραψε:Ξέχασα από χθες το μπουκάλι στην κατάψυξη.
Ευτυχώς δεν άκουσα κατσάδες! Τελικά με 17% αλκοόλ δεν πάγωσε

Κορυφή!


Αλλο μπηκα να πω, αλλα ειδαι το Baileys και μου θυμισε το σφηνακι που επινα πιτσιρικας, το B-52:

https://www.liquor.com/recipes/b-52/

Μετα το εριξα σε πιο αντρικα ποτα, αλλα το συγκεκριμενο λογω αναμνησεων παντα θα εχει μια θεση στην καρδια μου :inlove:
Άβαταρ μέλους
By DAP
#682757
George_Prix έγραψε:Μου κακοφανηκε πολυ εχθες, που πρωτη φορα στη ζωη μου δε χτυπησαν το κουδουνι τιποτα παιδακια να πουνε τα καλαντα.


Εμας μας πηρε τηλεφωνο ενα ανηψι και εβαλε τα πιτσιρικια του και μας ειπαν τα καλαντα επι πιστωσει...... :lol:
Απροβλεπτη κινηση και απεραντη χαρα..........
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#682783
DAP έγραψε:
George_Prix έγραψε:Μου κακοφανηκε πολυ εχθες, που πρωτη φορα στη ζωη μου δε χτυπησαν το κουδουνι τιποτα παιδακια να πουνε τα καλαντα.


Εμας μας πηρε τηλεφωνο ενα ανηψι και εβαλε τα πιτσιρικια του και μας ειπαν τα καλαντα επι πιστωσει...... :lol:
Απροβλεπτη κινηση και απεραντη χαρα..........
Πως τους έδωσες χαρτζιλίκι; Με Paypal?!


< >
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#688273 Μου αρέσει που βγήκε η Bussoμάνα στις ειδήσεις επειδή την πέτυχε μια ρεπόρτερ στο δρόμο σήμερα καθώς έκανε τα ψώνια της και τη ρώτησε αν θα ήθελε να κάνει κάποια δήλωση.
Φυσικά, απάντησε η ίδια αλλά ξέρω ότι δεν θα με βγάλετε, είπε η μάνα.
Την έβγαλαν όμως στο μεσημεριανό και βραδινό δελτίο αλλά είπε πολλά περισσότερα από αυτά που έβαλαν στο μοντάζ...

Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#688277 Καλα τα ειπε η μανα σου αλλα νομιζω οτι σημερα σε κοροιδεψε. Εφυγε απο το σπιτι με τα κοκκινα γυαλια για να μην πεις κουβεντα και στο αμαξι ειχε κρυμμενο το πρασινο μπουφαν :lol:
Άβαταρ μέλους
By IKE
#688278 Κριμα που τα έκοψαν τα υπόλοιπα τα χουντοκάναλα :(

εγώ ψηνόμουνα φουλ να ακούσω και άλλο
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#688296
George_Prix έγραψε:Καλα τα ειπε η μανα σου αλλα νομιζω οτι σημερα σε κοροιδεψε. Εφυγε απο το σπιτι με τα κοκκινα γυαλια για να μην πεις κουβεντα και στο αμαξι ειχε κρυμμενο το πρασινο μπουφαν :lol:


Είναι Παναθηναϊκάρα η μάνα, αλλά έχει φιλο-Ολυμπιακά αισθήματα :ninja:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#688297
Giuseppe Busso έγραψε:
George_Prix έγραψε:Καλα τα ειπε η μανα σου αλλα νομιζω οτι σημερα σε κοροιδεψε. Εφυγε απο το σπιτι με τα κοκκινα γυαλια για να μην πεις κουβεντα και στο αμαξι ειχε κρυμμενο το πρασινο μπουφαν :lol:


Είναι Παναθηναϊκάρα η μάνα, αλλά έχει φιλο-Ολυμπιακά αισθήματα :ninja:
:lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#688306
Thomas_C200K έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:
George_Prix έγραψε:Καλα τα ειπε η μανα σου αλλα νομιζω οτι σημερα σε κοροιδεψε. Εφυγε απο το σπιτι με τα κοκκινα γυαλια για να μην πεις κουβεντα και στο αμαξι ειχε κρυμμενο το πρασινο μπουφαν :lol:


Είναι Παναθηναϊκάρα η μάνα, αλλά έχει φιλο-Ολυμπιακά αισθήματα :ninja:
:lol: :lol:


Ήταν η πρώτη μου σκέψη :lol: :lol: :lol: