Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#725872
diplomat έγραψε:Πλάκα - πλάκα η διαδικασία ποιά είναι; Σκάνε μύτη μόνοι τους ή κατόπιν προσκλήσεως από τον διευθυντή του εκάστοτε σχολείου;

Υπάρχει ευχέρεια σε κανονικό διευθυντή να πει παιδιά αγιασμοί και λοιπά buffs σπίτι σας και με δικά σας έξοδα;

Οχι και οχι.

Ο αγιασμος ειναι στην διαδικασια και η μητροπολη του δημου κανονιζει ποιος παει που και τι ωρα

Υπαρχουν σχολεια που κανουν αγιασμο 8 το πρωι καποια 8μιση , κλπ για να προλαβει ο ιερεας
Άβαταρ μέλους
By markvag
#725886
NiTse έγραψε:Φαντάζομαι είναι υποχρεωτικό


Φυσικά.


panos2171 έγραψε:Καθιερωμενος θεσμος ειναι. Τωρα ειναι αγραφος η γραμμενος δε το ξερω.


Οδηγίες του υπουργείου Θεοκρατίας και Σκοταδισμού.
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#726020
diplomat έγραψε:Κατάλαβα. Ευτυχισμένο το 1521. :(


Αν ήταν 75 περίπου χρόνια νωρίτερα δεν θα είχε γίνει η άλωση :lol:
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#726481 Δεν μου αρεσει που πρωι πρωι πετυχα κιουρια με το 3008 που ειχε επανω οοοοοολο το χρωμιο να οδηγει εχοντας το μικρο ασπρο σκυλακι στο τιμονι. Και μαλιστα το τετραποδο να βγαζει και την μουσουδα απο το παραθυρο και να γαβγιζει :x
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#726489 Έχω δει αρκετούς έτσι με τα σκυλιά στο πόδι τους στο τιμόνι, πώς την παλεύουν; Μιλάμε για εντελώς ατσούμπαλα και απρόβλεπτα ζώα.
Πίσω με ζώνη μόνο.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#727730
Giuseppe Busso έγραψε:Μου αρέσει που με ξεμπλόκαρε ο Γκεάκος και έτσι έχει τη δυνατότητα να διαβάζει τις σαχλαμάρες μου :s_empathy


2-3 μερες να σε ειχα μπλοκ. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#729513 https://www.sport-fm.gr/article/epikair ... 3SLRjPxJNM

Δεν μου αρέσει καθόλου η παραπάνω είδηση που διάβασα. Γαμώ το κωλοζώδιο του μέσα
Άβαταρ μέλους
By A-Viper7
#729520
Giuseppe Busso έγραψε:https://www.sport-fm.gr/article/epikairotita/efuge-apo-ti-zwi-i-ariadni-gerasimidou/4228522?fbclid=IwAR3ImvJP5Sq8MIgwZRoipJeDKEB7pXy-V0vfYEqwfdz2qgvwb3SLRjPxJNM

Δεν μου αρέσει καθόλου η παραπάνω είδηση που διάβασα. Γαμώ το κωλοζώδιο του μέσα


+1

Καθόλου όμως...! :(