Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#726497 Θυμάται κανείς ένα cartoon με ένα δράκο που βρισκόταν σε ένα σπήλαιο (ηφαίστειο ίσως), και παραδίπλα υπήρχε ένα χωριουδάκι με κάτι ανθρωπάκια/ζωάκια; (παιζόταν κάθε Κυριακή πριν ή μετά το Count Duckula στην ΕΡΤ το 1990/1991)
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#731639 Αυτό το έργο που παίζει στο ΚΙΝΑΛ νομίζω το έχω ξαναδεί επί Αλαβάνου .
Άβαταρ μέλους
By DAP
#731723
mousatos έγραψε:Αυτό το έργο που παίζει στο ΚΙΝΑΛ νομίζω το έχω ξαναδεί επί Αλαβάνου .


Νομιζω οτι σε λαθος ραφι το εβαλες......... :lol: :lol: :lol: Δεν ξερω που αλλα εδω δειχνει ασχετο..........
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#731725 Στο κατάλληλο ράφι μπήκε αφού μετά και από δική μου προτροπή αποφασίστηκε για το καλό του φόρουμ να ακολουθηθεί η αμερικάνικη σχολή του" no religion , sex , politics ". Αποδείχτηκε οτι είναι η ιδανική συνταγή για την αποφυγή εντάσεων μεταξύ των μελών ενός φόρουμ.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#744525 Ω ρε φίλε μέγιστη φλασιά

Εικόνα

https://www.imdb.com/title/tt0083500/
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#746761

Όταν η Κατερίνα Μουτσάτσου κόντραρε σε ομορφιά τη Ζέτα Μακρυπούλια.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#746774 δε θα λες Ζέτα. Αγορίτσα τη βαφτίσανε.

Τελευταία φορά που πέρασα από το χωριό της για τα ορειβατικά του καλοκαιριού, είχα πετύχει συγχωριανό της 2ανήψι. Ο αθεόφοβος, καθόταν χωρίς καπέλο μέσα στο λιοπύρι (πού'στε 44 βαθμά σε φρεσκοστρωμένη άσφαλτο) και ρύθμιζε κυκλοφορία.

Η κουβέντα πιάστηκε λέγοντάς μου "Πινακjίδα τούκουτούκου πρώτjη φορά μ' βλέπω" :lol: σε άψογα Αιτωλικά.

Ε ThomasC200K_ ??
Άβαταρ μέλους
By edmond
#746779 Μα και ο Καπουτζίδης είχε μεριμνήσει γι' αυτήν στον ρόλο της στο παρα 5 :shifty:
Άβαταρ μέλους
By edmond
#747281 Εικόνα

Μετά από ατελείωτη απογραφή( :s_hang :s_hang ) και φτάνοντας στα...άβατα των αποθηκώνε, βρέθηκαν τα άνωθι.
Ένα δάκρυ κύλησε...
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#747295 Καπρανίδης, πνευματικος μου πατέρας. Εκδόσεις του πότε;