Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#796049 Εγω πιστεύω ότι αυτοί που πριν είχαν στήσει διαδικτυακές κρεμάλες τωρα δεν βρίσκουν εξίσου κοκο στην υπόθεση και λένε το πλέον λογικό 'αφήστε να δούμε τι θα πει η δικαιοσύνη '.

Αν είχε κοκο μπορεί να έβγαιναν με πλακάτ στους δρόμους Παπατονη βιαστή κλπ.

Εσυ τι πιστεύεις;
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#796052
EDDIE_147 έγραψε:Εγω πιστεύω ότι αυτοί που πριν είχαν στήσει διαδικτυακές κρεμάλες τωρα δεν βρίσκουν εξίσου κοκο στην υπόθεση και λένε το πλέον λογικό 'αφήστε να δούμε τι θα πει η δικαιοσύνη '.

Αν είχε κοκο μπορεί να έβγαιναν με πλακάτ στους δρόμους Παπατονη βιαστή κλπ.

Εσυ τι πιστεύεις;


Κρατα καμια πισινη Εντυ μου, γιατι μιλανε για ΥΨΗΛΟΒΑΘΜΟ ΣΤΕΛΕΧΟΣ της Κιβωτου Του Κωλου που εκανε τις σεξουαλικες παρενοχλησεις σε αγορακια και δεν τον κατονομαζουν εδω και 2 εβδομαδες. Κατι μου λεει πως αν ηταν Ζαιος θα τον ειχαν βγαλει ηδη στα καναλια, οποτε η καθυστερηση δε δειχνει καλη για την ομαδα σου :shifty:

Μπαιδεγουει χωρις πλακα, δεν εχω καταλαβει τι παιζει ακριβως με αυτη τη φαση. Ακουστηκαν και για τον παπαντωνη σεξουαλικες καταγγελιες, αλλα επισης ακουσα πολλες φορες για ενα στελεχος της δομης. Μπας και εννοουνε τον παππα αλλα σε ορισμενα μεσα δεν τολμανε να τον κατονομασουν ή μιλαμε για 2 διαφορετικους ανωμαλους? :hmmm:
Τελευταία επεξεργασία από George_Prix και 01 Δεκ 2022, 15:34, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#796058
George_Prix έγραψε:
Μπαιδεγουει χωρις πλακα, δεν εχω καταλαβει τι παιζει ακριβως με αυτη τη φαση. Ακουστηκαν και για τον παπαντωνη σεξουαλικες καταγγελιες, αλλα επισης ακουσα πολλες φορες για ενα στελεχος της δομης. Μπας και εννοουνε τον παππα αλλα σε ορισμενα μεσα δεν τολμανε να τον κατονομασουν ή μιλαμε για 2 διαφορετικους ανωμαλους? :hmmm:

Κανεις δεν ξερει ή δεν θελει να πει.
Παντως τοσα λεφτα, ακινητα, αυτοκινητα....Ζωαρα κανανε με τις δωρεες του κοσμακη
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#796060
georgetz έγραψε:Ναι Έντι αλλά δεν κοιτάς ΤΗ ΤΖΙΠΑΡΑ ΤΟΥ του και με ανησυχείς :s_dunno


Μου τα χάλασε στο μοντέλο γιατί αλλιώς θα λέγαμε 'Κι ο Άγιος Panamera θελει' - τσιφτη
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#796061
Νίκος Παππάς έγραψε:
George_Prix έγραψε:
Μπαιδεγουει χωρις πλακα, δεν εχω καταλαβει τι παιζει ακριβως με αυτη τη φαση. Ακουστηκαν και για τον παπαντωνη σεξουαλικες καταγγελιες, αλλα επισης ακουσα πολλες φορες για ενα στελεχος της δομης. Μπας και εννοουνε τον παππα αλλα σε ορισμενα μεσα δεν τολμανε να τον κατονομασουν ή μιλαμε για 2 διαφορετικους ανωμαλους? :hmmm:

Κανεις δεν ξερει ή δεν θελει να πει.
Παντως τοσα λεφτα, ακινητα, αυτοκινητα....Ζωαρα κανανε με τις δωρεες του κοσμακη


Και ενα αλλο εντυπωσιακο που ακουσα εκτος απο τις "επισημες" δωρεες... Στις κηδειες ειχανε στημενα κατι γυαλινα κουτια σαν αυτα των εκλογων με σημα της οργανωσης και ριχνανε οι πικραμενοι τον οβολο τους "για να γλυκαθει κανενα παιδακι". Απο αυτα και μονο μπορει να μαζευανε κανενα μυριο το χρονο λεει. Μιλαμε για πολυ μαυρο χρημα το ζευγος.

Σιγουρα δε θελει τσουβαλιασμα φυσικα, αλλα προσωπικα οταν ακουω ΜΚΟ ειμαι καχυποπτος. Πολλα λαμογια καταχρωνται την καλοψυχια του κοσμακη...
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#796083 Όχι ρε συ και δεν βρίσκουν Κοκό, παπάς με ανήλικα, γι' αυτό μου κάνει εντύπωση, εμένα σαν άρνηση μου φαίνεται, παραηταν υπεράνω ο συγκεκριμένος νομίζω.
Άβαταρ μέλους
By skous
#796103 Ζωαρα πάντως εγώ ξέρω ότι είναι να πηγαίνει κάποιος σε ξενοδοχείαρες, κλαμπαρες, ταξίδια κλπ. Δεν έχω ακούσει για τέτοια πράγματα, το μόνο που άκουσα ήταν ότι ζούσε μέσα στις δομές (προφανώς σε "καλύτερα" διαμερίσματα)

Όσον αφορά τα λεφτά (τα μετρητά) θα ήταν ενδιαφέρον να μάθουμε και λειτουργικά κόστη. Διότι για να φιλοξενεί τόσα παιδιά, λογικά θα έχεις και πάρα πολύ υψηλά κόστη. Οι άνθρωποι που δούλευαν εκεί το έκαναν εθελοντικά ή είχαν μισθό; Αν το δεύτερο, μιλάμε για ανάγκη για μεγάλη ρευστότητα.

Το θέμα είναι σοβαρό, αλλά είναι αστείο να κρίνουμε με βάση τα μύρια που ακούγονται. Το ότι είχε μετρητά 10εκ τα τελευταιαν3 χρόνια από δωρεες πχ δεν λέει τίποτα αν έχει λειτουργικά έξοδα 2μυρια το έτος κλπ


< >
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#796104 Μωρε παπάς + ανήλικα + σπίτια + λεφτά αλλά βλέπεις δεν έχουν κρεμαστεί στα κάγκελα.
Ίσα ίσα βγηκε και το spirgee και διαμαρτυρεται για fair play (γιατί έκανε λανσάρισμα τωρα το πετσονετφλιξ).

:s_dunno
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#796106 And your point is? :hmmm:

Εγώ πιστεύω πάντως τον παπά ότι δεν ήξερε τίποτα όπως είπα από την αρχή και μάλιστα με αυτό το προσόν θα πρέπει να τον κάνουμε αρχιεπίσκοπο. :s_yes
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#796116
Corto Maltese έγραψε:And your point is? :hmmm:


https://www.athensvoice.gr/epikairotita ... -p-adonio/

Από σενα Μαλτεζε επίσης περίμενα οχι απλά να έχεις ορίσει δικάσιμο αλλά να έχεις ξεπεταξει και την έφεση.
Πολύ αργά αντανακλαστικα.
:thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#796118 Αυτό ακριβώς, η Αφροδίτη Μάνου είναι το θέμα μας.
Άβαταρ μέλους
By Serf
#796121
skous έγραψε:Ζωαρα πάντως εγώ ξέρω ότι είναι να πηγαίνει κάποιος σε ξενοδοχείαρες, κλαμπαρες, ταξίδια κλπ. Δεν έχω ακούσει για τέτοια πράγματα, το μόνο που άκουσα ήταν ότι ζούσε μέσα στις δομές (προφανώς σε "καλύτερα" διαμερίσματα)

Όσον αφορά τα λεφτά (τα μετρητά) θα ήταν ενδιαφέρον να μάθουμε και λειτουργικά κόστη. Διότι για να φιλοξενεί τόσα παιδιά, λογικά θα έχεις και πάρα πολύ υψηλά κόστη. Οι άνθρωποι που δούλευαν εκεί το έκαναν εθελοντικά ή είχαν μισθό; Αν το δεύτερο, μιλάμε για ανάγκη για μεγάλη ρευστότητα.

Το θέμα είναι σοβαρό, αλλά είναι αστείο να κρίνουμε με βάση τα μύρια που ακούγονται. Το ότι είχε μετρητά 10εκ τα τελευταιαν3 χρόνια από δωρεες πχ δεν λέει τίποτα αν έχει λειτουργικά έξοδα 2μυρια το έτος κλπ


< >
Από πότε απαιτούνται μετρητά για την πληρωμή μισθοδοσίας;;; 21ος αιώνας, τρίτη δεκαετία αυτού!!!