Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#658677 Η ξεφτίλα του mitsotakeiku δεν μπαλώνεται με τίποτα Μαλτεζε.
Κορωνοιος, οικονομία, μεταναστευτικο, τουρισμός, φωτιές, πλημμύρες, μεγάλος περίπατος και τώρα διεθνείς σχέσεις.
Έχει μείνει τίποτα όρθιο σε τούτο τον τόπο με τα μιωνοπανα που μπλεξαμε Μαλτεζε;

Τουλάχιστον εγώ δεν καταπινω αμασητη την προπαγάνδα του φυτεμένου ιεροψαλτη όπως εσύ.
:thumbsdown:

#tha_logariastoume
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#658709
EDDIE_147 έγραψε:https://www.aljazeera.com/amp/news/2020/08/turkey-denounces-maritime-deal-greece-egypt-200807065300640.html

Null και void συμφωνία έκανε ο ξεφτιλισμενος ο Κούλης.

Ντροπή στην Ελλάδα, ντροπή και στο εξωτερικό.

η πλακα ειναι πως ενω η τουρκια δεν εχει υπογραψει στο unclos παρολα αυτα εστειλε τις συντεταγμενες της :lol:
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#658743
EDDIE_147 έγραψε:Η ξεφτίλα του mitsotakeiku δεν μπαλώνεται με τίποτα Μαλτεζε.
Κορωνοιος, οικονομία, μεταναστευτικο, τουρισμός, φωτιές, πλημμύρες, μεγάλος περίπατος και τώρα διεθνείς σχέσεις.
Έχει μείνει τίποτα όρθιο σε τούτο τον τόπο με τα μιωνοπανα που μπλεξαμε Μαλτεζε;

Τουλάχιστον εγώ δεν καταπινω αμασητη την προπαγάνδα του φυτεμένου ιεροψαλτη όπως εσύ.
:thumbsdown:

#tha_logariastoume


Ας μή συζητήσουμε τί καταπίνεις έντυ μου, θα σε ματιάσουν :s_empathy
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#658747 Γμσε τα Ντρίφτη.
Ευτυχώς που έχει μείνει το Ανατολού να μας κάνει ταληράκια τις απόψεις του καλύτερου ΥΠΕΞ των τελευταίων ετών γιατί με τόσο ευρώ που χλαπάκιασαν τα πορνοκάναλα στην καραντίνα δεν θα παίρναμε χαμπάρι τίποτα.

https://www.aa.com.tr/en/europe/former- ... -/1935257#
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#658751 Αυτό που γράφω στην περιγραφή.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#658752 Πιστεύω ότι χρειαζόμαστε αμφότεροι μερικά πάνια του λαu. :lol:

Soz για το offtopic.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#658758 Διπλωμάτη όπως μου χε πει ένας λαθρεμπορας από το Νεπάλ 'Αμα δεν κάνεις γουτσου γουτσου στο κομματοσκυλο, θα σου πρήξει τα @@ με το γάβγισμα και δε θα σε αφήσει να κοιμηθείς'.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#658760 Γουτσου γούτσου τότε. Πες ότι αυτό ήθελες και μη μας ταλαιπωρείς.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#658768 Δεν τριβομαι εγώ στα πόδια σας συντροφοι.

Δείτε λίγο ποιος απάντησε πρώτα σε ποστ μου.
:lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#658770 Level of flame: low
Try again
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#658772 Η πιθανότητα να ποστάρεις κάτω απ αυτό το ποστ είναι ακριβώς όση με την πιθανότητα να ξαναγράψει ο ΙΚΕς στο φορουμ :iconcool: