Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#793822 εχω να μοιραστω οτι το μεσημερι, αναψα αιρκον στο αμαξι, καθως το κατεβασμενο παραθυρο δεν εφτανε
και ημαν με πουκαμισακι
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#793827 Χαιρόμαστε τώρα αλλά πολύ φοβάμαι ότι ξαφνικά θα πλακώσει το κρύο και θα φύγει τον Απρίλιο..
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#793830 σημερα ειοχα παει να πλυνω την μαζουτιερα της :inlove: και ημουν με το κοντομανικο στον ισκιο και ζεσταινομουν.
Τωρα με ανοιχτες μπαλκονοπορτες στο σαλονι. 19 Νοεμβριου.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#793831
Νίκος Παππάς έγραψε:Χαιρόμαστε τώρα αλλά πολύ φοβάμαι ότι ξαφνικά θα πλακώσει το κρύο και θα φύγει τον Απρίλιο..


Εγω εχω μια ελπιδα μπας και παει φλαταδουρα ο καιρος μεχρι του χρονου τετοιο καιρο και γλυτωσουμε και το αναμα των αρκουδισιων το καλοκαιρι :lol:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#793853
George_Prix έγραψε:
Νίκος Παππάς έγραψε:Χαιρόμαστε τώρα αλλά πολύ φοβάμαι ότι ξαφνικά θα πλακώσει το κρύο και θα φύγει τον Απρίλιο..


Εγω εχω μια ελπιδα μπας και παει φλαταδουρα ο καιρος μεχρι του χρονου τετοιο καιρο και γλυτωσουμε και το αναμα των αρκουδισιων το καλοκαιρι
Πιστεύεις και στον Άγιο Βασίλη;

Εγώ θυμάμαι ότι το παρατεταμένο καλοκαίρι ακολουθεί μικρός μεν αλλά ισχυρός χειμώνας.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#793902 Το αποψινό βράδυ ήταν το χειρότερο πάντως. Σκάσαμε. Σε λίγο θα ανάψουμε κλιματισμό να δροσιστούμε. Αίσχος.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#795777 Στρώσαμε το σπίτι την Δευτέρα, και χθες ένιωθες σαφώς μεγαλύτερη ζέστη. Αλλά το κρύο είναι αρκετό πλέον και στην κρεβατοκάμαρα, είμαστε κοντά στους 19 πια (αν και στο σαλόνι που έχει πιο πολλά παράθυρα βέβαια, είδα πάνω από 20.
Λογικά σήμερα ανοίγουμε θέρμανση κι εμείς. Αυτό που αναρωτιέμαι είναι αν συμφέρει το πρωί να σπάμε λίγο το κρύο με τα κλιματιστικά, μιας και μετά θα φύγουμε, ώστε ν'ανοίγουμε το λέβητα μόνον από το μεσημέρι και μετά.