Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#791871
g8777 έγραψε:https://www.in.gr/2022/11/07/greece/sakis-arnaoutoglou-ti-apanta-se-osous-yponooun-oti-tous-tromokratise-tin-kakokairia-eva/



:lol:

Τί να έγραφε δλδ; Ότι μια ωραία πρόβλεψη σαν όλες τις άλλες την πήραν τα πετσωμενα και την έκαναν σαν την ΣΟΎΦΡΑ ΤΗΣ ΘΎΡΑΣ ΕΠΤΆ ( κάποιος επιτέλους έπρεπε να το πει) σε αγαστο high five με το Μαξίμου;

Να δαγκώσει το χέρι που τον ταιζει;; :lol:


η σαπιλα της διαπλοκης φτανει μεχρι και τα δελτια καιρου ρε πστ μου.
Απελπισια...
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#791875
g8777 έγραψε:https://www.in.gr/2022/11/07/greece/sakis-arnaoutoglou-ti-apanta-se-osous-yponooun-oti-tous-tromokratise-tin-kakokairia-eva/



:lol:

Τί να έγραφε δλδ; Ότι μια ωραία πρόβλεψη σαν όλες τις άλλες την πήραν τα πετσωμενα και την έκαναν σαν την ΣΟΎΦΡΑ ΤΗΣ ΘΎΡΑΣ ΕΠΤΆ ( κάποιος επιτέλους έπρεπε να το πει) σε αγαστο high five με το Μαξίμου;

Να δαγκώσει το χέρι που τον ταιζει;; :lol:
Μία μικρή δικαίωση την αισθάνομαι ομολογώ...
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#791877
dimviii έγραψε:
g8777 έγραψε:https://www.in.gr/2022/11/07/greece/sakis-arnaoutoglou-ti-apanta-se-osous-yponooun-oti-tous-tromokratise-tin-kakokairia-eva/



:lol:

Τί να έγραφε δλδ; Ότι μια ωραία πρόβλεψη σαν όλες τις άλλες την πήραν τα πετσωμενα και την έκαναν σαν την ΣΟΎΦΡΑ ΤΗΣ ΘΎΡΑΣ ΕΠΤΆ ( κάποιος επιτέλους έπρεπε να το πει) σε αγαστο high five με το Μαξίμου;

Να δαγκώσει το χέρι που τον ταιζει;; :lol:


η σαπιλα της διαπλοκης φτανει μεχρι και τα δελτια καιρου ρε πστ μου.
Απελπισια...
kubiak έγραψε:Η απελπισια στην κατάσταση είναι ακριβώς ανάποδη της αύξησης του παγκόσμιου πληθυσμού και της τεχνολογικής προόδου...

Απίστευτο δηλαδή...

(όχι ότι δεν έχει εξηγηθεί επιστημονικά αλλά ας ρίξουμε και κανένα #@$@#%#$%^#$ μπας και την παλέψουμε)....
Από εδώ
Άβαταρ μέλους
By 224v
#791901 Σήμερα λοιπον εχουν λυσσάξει στα κανάλια να περιγράφουν μεγάλες ανύπαρκτες καταστροφές! Ουσιαστικά ώστε να δικαιολογηθουν για τις χθεσινές καταστροφολογιες.

.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#793501 Τα λέγαμε και στο μαρέσειδεμαρέσει. Μέρα χόουμ όφις (χςςςςςς), αραχτός στο βόρειο μπαλκόνι (νταξ έχω κατεβάσει την καποτότεντα), 19.9 βαθμοί εξωτερική και 21 εσωτερική. Οι καυστήρες σιωπούν, με το κοντέρ να γράφει 11/18/22. Μαγεία, μου έλεγε ένας γείτονας ότι ζούμε στο καλύτερο οικόπεδο του κόσμου και τον έλεγα γραφικότερο και από το φόρτσα οράιζον στα μαξ σέτινξ. :inlove:

Εικόνα

Δε θα ανάψουμε αέριο ποτέ Καμπάλααααα
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#793510 Αυτό για τον γείτονα ξαναπές το το καλοκαίρι που θα έχει 40-45 και τα κλιματιστικά θα βαράνε υπερωρίες
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#793512 Μπορεί. Ή και όχι, φέτος άναψα τα αρκούδια 1 (ολογράφως: μία) φορά όλα το καλοκαίρι.

Και το φοβόμουνα πολύ αυτό το καλοκαίρι, γιατί μεγάλο κομμάτι του δάσους χάθηκε πρόπερσι.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#793516
diplomat έγραψε:Μπορεί. Ή και όχι, φέτος άναψα τα αρκούδια 1 (ολογράφως: μία) φορά όλα το καλοκαίρι.

Και το φοβόμουνα πολύ αυτό το καλοκαίρι, γιατί μεγάλο κομμάτι του δάσους χάθηκε πρόπερσι.

Εσυ στις εξοχες που μενεις. Εγω κοιμηθηκα πανω απο 25 νυχτες με κλιματισμο και ελειπα 22 μερες τον Αυγουστο

Δεν μιλαω για ωρες με ηλιο. Το κλιματιστικο σε σπιτι - δουλεια δουλευε καθε μερα σχεδον απο μεσα Ιουνη μεχρι και 15 Σεπτεμβρη

Παντως πολλη υγρασια παιδες. Βαζω αφυγραντηρα σπιτι και ξεκινα απο το 82%. Ειναι η πρωτη φορα στα 3 χρονια που τον εχω που ειναι τοσο υψηλη. Την κατεβαζει αρκετα γρηγορα κατω απο 60 βεβαια, αλλα αλλη μια ενεργοβορα συσκευη δουλευει ωρες. Το πρωι το αμαξι ηταν λουτσα λες κι εβρεχε
Άβαταρ μέλους
By egobrain
#793548 https://twitter.com/LeopoldHeinrich/sta ... 9040461826
The current Arctic cold bubble is super charged with ice cold air of -84C in the core (left picture Dec 1, 2022), 15% colder than last year ( right picture Dec 10,2021). The integrated total is 25% higher, which will shape up in a mega winter.
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#793789 Πολύ ζεστή μέρα σήμερα. Από το πρωί μέχρι τώρα είχα ανοιχτές όλες τις μπαλκονόπορτες για να ζεσταθεί το σπίτι.

Τι Νοέμβριος είναι αυτός;Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#793791
saxon_747 έγραψε:Τι Νοέμβριος είναι αυτός;


Ο τελειοτερος Νοεμβριος, την τελειοτερη χρονικη χρονικη στιγμη. Περιμενουν πως και πως τα ενεργειακα κορακια, οι φιλοι του Κουλη, να μας πιουνε το αιμα :help:
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#793792 Πραγματικά μαγικός μήνας, η εσωτερική μου στους 22.5 :lipsealed:
Αγνάντευα μπαλκονάτος τη θάλασσα νωρίτερα και μου έβγαινε όρεξη για πάνια του λαού, μιλάμε για παράνοια :inlove:

Εικόνα

Kαμπάλαααααα :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#793794 Κι εμενα τρενο παει. Ενα πρωινο αναψε για λιγο (τη μερα που ποσταρισα γκρινιαζοντας) και μεχρι να ριξω μερικα καντηλια εσβησε και δεν ξαναναψε. Παντα ενα βημα πισω ειμαι ρε πστ μου. Αν ειχα ριξει 1-2 παναγιες αποβραδις θα ειχα γλυτωσει το πρωινο το αναμα του αεριου :x
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#793799 Εγώ είμαι στο τσακ να ανάψω θέρμανση, όλοι οι άλλοι ζεσταίνονται. Η Η1Ν1 βοηθάει πολύ στο να μπούμε στο κλίμα της εποχής.

< >