Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#748590 Εχτές είχε μια 'ωραια' σκηνή στις ειδήσεις που κανένας από τους ειδικούς δεν πήρε χαμπάρι.

Ήταν ο Πατούλης λογικά στο ύψος των διοδίων, μιλούσε με αυτοπεποίθηση για το πόσο έτοιμος είναι ο μηχανισμός ν αντιμετωπισει τον χιονιά και πίσω τα καμμένα μαρτυρούσαν την ετοιμότητα.

< >
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#748716 κυριοι ετσι οπως το εμφανιζατε το ολο φαινομενο θυμιζε παρουσιαση CHAOS
θα κανουμε,θα ρανουμε, θα σκισουμε ολα τα καλσον του κοσμου

και τελικα εχει ενα ΣΚ με ηλιαρα, οκεικ κρυο, και ανεμοσουρι νιφαδων
μεχρι και το ταπεινο Corsa δεν καταδεχτηκε να μου πεταξει μηνυμα περι παγετου
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#748720
diplomat έγραψε:Μεταφέρθηκε για τη Δευτέρα και προς Τρίτη νομίζω.

δευτερα με τεταρτη πρωι ηταν παντα απλα περιμεναμε να δουμε ποσο δυτικα η ανατολικα θα μεινει

με τα τωρα δεδομενα το λιγοτερο που θα δουμε θα ειναι αλλη μια μηδεια αν βγουν τα νουμερα αλλιως παμε για κατι παραπανω απο το 2004
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#748882 χθες εβριζα Πατουλαρο για τα σχολειο, αλλα ξυπνωντας σημερα το παιρνω πισω
Πεντελη εχει χιονοθυελλα Ανταρκτικης απο τις 8 ριχνει με απιστευτη σφοδροτητα
ηδη οι δρομοι εχουν τουλαχιστον 5-10 εκ χιονι
εχω ξηρα τροφη, νερο, θερμανση και Nickelodeon δεν το κουναω
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#748887
cabala10 έγραψε:ο καιρος ειναι ΒΔ ακομη αυτα που βλεπουμε δεν ειναι τιποτα μολις γυρισει σε ΒΑ θα αρχισει το παρτυ


μια νοτα αισιοδοξιας :lol:
ελπιζω να μην εχουμε διακοπες ρευματος μονο...
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#748891
Geralt έγραψε:χθες εβριζα Πατουλαρο για τα σχολειο, αλλα ξυπνωντας σημερα το παιρνω πισω
Πεντελη εχει χιονοθυελλα Ανταρκτικης απο τις 8 ριχνει με απιστευτη σφοδροτητα
ηδη οι δρομοι εχουν τουλαχιστον 5-10 εκ χιονι
εχω ξηρα τροφη, νερο, θερμανση και Nickelodeon δεν το κουναω
Εκεί θα έβγαζε απαγορευτικό ο δήμος.

Όμως στα χαμηλά θα ξεκίναγαν τα μαθήματα και μετά θα ήταν πολυ δυσκολο να πανε οι γονείς να τα παρουν.

Πριν 50 λεπτά στο Αλσος Βεϊκου. Εικόνα

Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#748898 Τελικά και φτυάρι έπεσε και 10+ ποντάκια έχουμε. Το ρεύμα είναι επίφοβο γιατί ήδη κάτι κλαδιά έχουν φορτώσει πολύ πράμα. Βέβαια στο Τροπικό Χωριό είναι υπόγεια τα καλώδια.

Καμπάλα το Ολ. Χωριό επηρεάζεται περισσότερο από δυτικό ή ανατολικό τόξο; Να ξέρω αν θα καλέσω αερομεταφορά από Τατόι για να γυρίσω από Κηφισιά.