Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#803853 https://twitter.com/aodostraffic/status ... stin-ei%2F
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#803858 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#803860
bibendum έγραψε:Ήταν έτοιμοι από καιρό

Πουλί τους γιατι να ξοδέψουν χρήματα να καθαρίσουν ενώ μπορεί να κλείσουν


< >


ετσι,πηραν το μαθημα απο περσυ.Τα κλεινεις ολα και ξενοιαζεις.Ακομα και με βροχη.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Serf
#803861 Δείχνει στις ειδήσεις κόσμο που προμηθεύτηκε αλυσίδες για να αποφύγει το πρόστιμο... αλλά κολλάει γιατί δεν ξέρει να τις τοποθετήσει :)
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#803864
Serf έγραψε:Δείχνει στις ειδήσεις κόσμο που προμηθεύτηκε αλυσίδες για να αποφύγει το πρόστιμο... αλλά κολλάει γιατί δεν ξέρει να τις τοποθετήσει :)
Ήταν ακινητοποιημένοι χωρίς να έχουν αλυσίδες. Είναι ακινητοποιημένοι έχοντας αλυσίδες.
Άβαταρ μέλους
By Δημ.Φυλακτος
#803868 Δεν ειδαμε φετος και το σωου με τον Πατουλη και τα νεα εκχιονιστικα μηχανηματα τοτε (που οταν χρειαστηκε ομως δεν εμφανιστηκε κανενα).
Σημασια εχει για τους πολιτικους πως επεσε η μιζα και αγοραστηκαν.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#803894 Εμένα δε μου έχει χτυπήσει ποτέ (ούτε το καλοκαίρι του 21) σχετικό μήνυμα. Δεν είμαι σίγουρος γιατί.

Στα ΒΠ γενικά θα χρειαστεί πολλή προσοχή στις μετακινήσεις. Θέλω και να μάθω λεπτομέρειες και για τις επόμενες μέρες, μα δεν τρέφω ιδιαίτερη εμπιστοσύνη πλέον. :lol:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#803895
diplomat έγραψε:Εμένα δε μου έχει χτυπήσει ποτέ (ούτε το καλοκαίρι του 21) σχετικό μήνυμα. Δεν είμαι σίγουρος γιατί.

:


Δες στο κινητό σου τις ρυθμίσεις για " Λειτουργίες ασφαλείας και έκτακτης ανάγκης".
Έτσι το λέει το δικό μου.

.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#803913
Νίκος Παππάς έγραψε:Δες στο κινητό σου τις ρυθμίσεις για " Λειτουργίες ασφαλείας και έκτακτης ανάγκης".
Έτσι το λέει το δικό μου.


Θα το κοιτάξω, ή και όχι, γιατί αν με ξύπναγε στις 7 θα είχαμε ματσάκι.

Aντικειμενικά πάντως το πρωί ήταν πολύ δύσκολο να βγει κάποιος από το στενό.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#803918 Έτσι την πατήσαμε εμείς σήμερα. Είχαμε κλείσει ξυπνητήρια, do not disturb σε όλες τις συσκευές, αλλά αυτό ακούστηκε κανονικά σε 3 κινητά και 2 tablets, με διαφορά φάσης μάλιστα.