Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#15438 Άλλη μια παπαρια του newshit. gr.
Θαμμένη κάτω από 3 μέτρα γης και ακούστηκαν οι φωνές της από παιδάκια που παίζανε εκεί γύρω. Λογικά η κυρά Σάσα που βαζε λάδι στο καντηλακι του σχωρεμενου τρία μνηματα δεξιά πρέπει να ξεκουφαθηκε.
GLX_ δεν σου φταίμε εμείς που δεν πήρε πρωτάθλημα ο Ηλίας Ταληκριαδης. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By GTI_
#15458
g8777 έγραψε:Άλλη μια παπαρια της Ώρας των Σπορ


Και ο πρωταθλητής τα ίδια γράφει. :rtfm:

GLX_ δεν σου φταίμε εμείς που δεν πήρε πρωτάθλημα ο Ηλίας Ταληκριαδης. :rtfm:


Όποιος κερδίζει τα χάρτινα χάνει στην αγάπη. Και ο Ηλίας αγάπησε και αγαπήθηκε.

Λογικά η κυρά Σάσα


Α γεια σου, αφού τα ξέρεις.
Άβαταρ μέλους
By italakias
#15561
GTI_ έγραψε:
vice246 έγραψε:προς τι ο αντιλογος.!!!!


Α-μηχανία.

http://www.newsit.gr/default.php?pname= ... 48&catid=4

Μπουρδες γραφει.
Οταν πεθανει καποιος βγαινει πιστοποιητικο θανατου και αργοτερα γινεται η ταφη.
Οι ανθρωποι που <ξυπνανε>μετα απο θανατο,εχουν απο λιγα λεπτα εως λιγες ωρες ζωης .
Αμα παρει αποφαση ο Χαρος............!!!
Άβαταρ μέλους
By L200
#15579 Στη Θεσσαλονίκη έθαψαν λέει μια γυναίκα η οποία ήταν σε κώμα. Ξύπνησε μέσα στο φέρετρο και άκουσαν τις φωνές της κάτι παιδάκια που έπαιζαν κοντά στο νεκτροταφείο.
Έγινε λέει εκταφή πάρα πολύ γρήγορα αλλά δεν κατάφεραν να τη σώσουν. :s_sad
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#15725
Geo f1 έγραψε:Ααααα αγριευτηκα με το θεμα του newsit.Λεει την βρηκαν την γυναικα με τα ματια ανοιχτα και τα χερια αλλου :s_omg :s_omg


ποιανού ηταν τα χερια? :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By gianik
#16531 Χτες το πρωι ξυπναω με εναν οξυ πονο στο ισχυο. Δεν μπορουσα να περπατησω ή να ανεβω σκαλια..Καταπινω 2 depon μπας κ με πιασουν γιατι επρεπε να παω στη δουλεια..
Ξυπναω σημερα ακομα χειροτερα.
Παω νοσοκομειο , η διαγνωση : τενοντιτιδα αρ. ισχυου με εκφυλιστικα ευρηματα.
Γαμω την ατυχια μου..(+δεκατα πυρετου κ συναχι που μας κολλησε ο μικρος).
Τεζα στο κρεββατι πλεον,αποχη απο την εργασια, ξεκουραση κ ισχυρα αντιφλεγμονωδη :s_sad
Μιλαμε για πονο , δεν μπορω να σηκωσω το ποδι ουτε για μπανιο να μπω.
Ποδηλατο ειχα να κανω 1 βδομαδα,πιθανολογω κατι σηκωματα του γιου μου με το ποδι να μου εκαναν τη ζημια..
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#16648 Τα εκφυλιστικά τα έχουν όλοι μετά από κάποια ηλικία και σπάνια να κάνουν κάτι ξαφνικό.
Ποιος τένοντας όμως, έχει σημασία (που ήταν ο πόνος, αν με φηλάφηση πιάνεται το σημείο κλπ). Ίσως να μπορεί να βοηθήσεις πχ αν περπατάς με το πόδι να κοιτάει έξω ή μέσα, δοκίμασέ το.
Εμένα τις προάλλες μου έκανε κάτι σαν κράμπα μάλλον ενός μυ στο ισχίο και κούτσαινα αλλά ευτυχώς σε μια μέρα ξεκούρασης και λίγες διατάσεις πέρασε. Ο μυς αυτός εμένα πρέπει να είναι ευαίσθητος γιατί πονάει συχνά αλλά πρώτη φορά έτσι.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#16674 Το σημειο που προερχεται ο πονος ναι το πιανω. Ειναι λιιιγο πιο κατω απ το ισχιο νομιζω.
Ελπιζω να με πιασουν τα αντιφλεγμονωδη , δεν μπορω ουτε σκαλια να κατεβαινω ανετα (το σπιτι εχει μπολικα)..