Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#7645 :s_biggrin

το τσογλανακι στους πηδους που κανει εχει τυχει να προσγειωθει στο ποδι και με εχει πεθανει!!!

:inlove:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#7661 Fucicort τοπικα μην σου κανει μολυνση.Kαι αν αντεχεις, ανασηκωμα του νυχιου με τον νυχοκοπτη και κοψιμο του νυχιου που τρυπαει το δερμα.Do it ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#7663 Το ειχα ξαναπαθει πριν 3 χρονια περιπου!! Και ειχαμε παει με την κουτσουνα στο νοσοκομειο και πηγα μεσα και ηρθε μια νοσοκομα με βελονιτσα και μου εσπασε μια φουσκιτσα που ειχα..Πλιτς!! Και μετα δεν πονουσα!!!

Και τωρα μαλλον εχει κανει φουσκιτσα.. :s_cry :s_cry
Άβαταρ μέλους
By g8777
#7669 Geo ποσα πρωταθληματα εχει ο Ναντο? Ρωταω σοβαρα.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#7672 3


(Μαζι με του 2012)


Τωρα που ξαναδιαβασα το πανω ποστ πολυ το -ιτσα χρησιμοποιω....Ελλαααα σου εκανα ζουζουνιες!!!!! :s_biggrin :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By g8777
#7680 Oταν θα απαντησεις "Δεν ξερω/δεν θυμαμαι/ " ΜΟΝΟ τοτε θα πας σε νοσοκομειο. :rtfm:
Λουκρητιες. Elkannηδες. Μου μαθατε τα νοσοκομεια.
Ρε εδω οι γιαγιαδες σας γεννουσαν στο κρεβατι και μετα σηκωνονταν με το παιδι και τον ομφαλιο λωρο να πανε να μαγειρεψουν και συ βρεβρεβρε (πως να σε πω τωρα?...α!) Αγγελεφιλιππιδη σε πονεσε το δαχτυλινι σου (αχ το χρυσο μου) και εισαι για μαρμαρενια αλωνια;;Ουστ ρε μαρικλαιριδες.Κοσμοπολιτανατε. ΤΩΡΑ βγαλε παπουτσι, πετα καλτσα στον διπλανο και σπασε το σπυρι με συνδετηρα. Και κλεισε με συρραπτικο μετα.
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#7774
g8777 έγραψε:Oταν θα απαντησεις "Δεν ξερω/δεν θυμαμαι/ " ΜΟΝΟ τοτε θα πας σε νοσοκομειο. :rtfm:
Λουκρητιες. Elkannηδες. Μου μαθατε τα νοσοκομεια.
Ρε εδω οι γιαγιαδες σας γεννουσαν στο κρεβατι και μετα σηκωνονταν με το παιδι και τον ομφαλιο λωρο να πανε να μαγειρεψουν και συ βρεβρεβρε (πως να σε πω τωρα?...α!) Αγγελεφιλιππιδη σε πονεσε το δαχτυλινι σου (αχ το χρυσο μου) και εισαι για μαρμαρενια αλωνια;;Ουστ ρε μαρικλαιριδες.Κοσμοπολιτανατε. ΤΩΡΑ βγαλε παπουτσι, πετα καλτσα στον διπλανο και σπασε το σπυρι με συνδετηρα. Και κλεισε με συρραπτικο μετα.

:s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl
Σταματα να ποσταρεις!!!
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#7775
kovathe έγραψε:
g8777 έγραψε:Oταν θα απαντησεις "Δεν ξερω/δεν θυμαμαι/ " ΜΟΝΟ τοτε θα πας σε νοσοκομειο. :rtfm:
Λουκρητιες. Elkannηδες. Μου μαθατε τα νοσοκομεια.
Ρε εδω οι γιαγιαδες σας γεννουσαν στο κρεβατι και μετα σηκωνονταν με το παιδι και τον ομφαλιο λωρο να πανε να μαγειρεψουν και συ βρεβρεβρε (πως να σε πω τωρα?...α!) Αγγελεφιλιππιδη σε πονεσε το δαχτυλινι σου (αχ το χρυσο μου) και εισαι για μαρμαρενια αλωνια;;Ουστ ρε μαρικλαιριδες.Κοσμοπολιτανατε. ΤΩΡΑ βγαλε παπουτσι, πετα καλτσα στον διπλανο και σπασε το σπυρι με συνδετηρα. Και κλεισε με συρραπτικο μετα.

:s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl
Σταματα να ποσταρεις!!!


:s_omg :s_omg

ΙΕΡΟΣΥΛΕ :s_mad :s_mad :s_mad
Άβαταρ μέλους
By bill33
#7783
Geo f1 έγραψε:Το ειχα ξαναπαθει πριν 3 χρονια περιπου!! Και ειχαμε παει με την κουτσουνα στο νοσοκομειο και πηγα μεσα και ηρθε μια νοσοκομα με βελονιτσα και μου εσπασε μια φουσκιτσα που ειχα..Πλιτς!! Και μετα δεν πονουσα!!!

Και τωρα μαλλον εχει κανει φουσκιτσα.. :s_cry :s_cry

Πόσες μέρες αναρρωτική θα πάρεις;
Άβαταρ μέλους
By antonis-team
#7804 Δεν κάνω ποτέ εμβόλια, ούτε στο στρατό. Μα τους προσκόμισα έλεγχο αντισωμάτων για πολλά πράγματα!.
Μετά από το επάγγελμα που εξασκώ 53 συνεχή χρόνια, όποιο μικρόβιο με δαγκώσει θα ψοφήσει!.
Βασίλη πάρε τηλέφωνο έναν γνωστό σου παθολόγο.
antonis- team
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#8111 Άλλο φουσκάλα, άλλο παρωνυχίδα, άλλο στραβοκομμένο νύχι, αλλο υπονύχιο αιμάτωμα και άλλο το νύχι που μπαίνει στο κρέας.
Και μη βάζετε κορτιζόνη χωρίς διάγνωση από γιατρό.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#8145 Δεν ξερω τι ηταν..αλλα χθες το λυσαμε το θεμα με βελονα και μπεταντιν. Σημερα σαφως καλυτερα.