Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Chris
#726453
italakias έγραψε:Απτην στιγμη που εχει μονο φουσκωματα,το βρισκω υπερβολικο να τρεχει στα νοσοκομεια.


+1

Μπορει και να εχει καποια δυσανεξια ή κατι σχετικο, αλλα σε φουλ ελαφρια μορφη. Κοβει καποια τροφη, καποια συνηθεια, και επανερχεται. Αν στο μελλον χειροτερεψει, ας παει
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#729978 Judas Priest: Ο κιθαρίστας υπέστη ανεύρυσμα αορτής επί σκηνής

https://www.newsbeast.gr/lifestyle/arth ... epi-skinis

Ο Φόλκνερ έπαιζε το «Painkiller» κατά τη διάρκεια του φεστιβάλ «Louder Than Life» στο Κεντάκι, όταν η θωρακική αόρτη του έσπασε γεμίζοντας αίμα το στήθος του.

Painkiller κανονικά, δεν κατάλαβε τίποτα, συνέχιζε να παίζει απτόητος, μωρέ μπράβο σθένος! :metalo: :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#729979
Dimitris_P έγραψε:
Painkiller κανονικά, δεν κατάλαβε τίποτα, συνέχιζε να παίζει απτόητος, μωρέ μπράβο σθένος! :metalo: :iconcool:


Εξαιρετικά τυχερός
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#731768 Υπάρχει πιθανότητα το πρόβλημα της Ντόρας να σχετίζεται με το εμβόλιο; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#731774
mousatos έγραψε:Το Ναι πάει στον Ποπολάρο ή σε μένα ;


σε σένα

θα μπορούσε να μην ειχε κανει το εμβόλιο, να ειχε κολλήσει κοβιντ, να είχε πεθάνει, και δεν θα ειχε αναπτύξει το συσκεκριμένο πρόβλημα .
Ομως εκανε το εμβόλιο... και φτασαμε εδώ που φτάσαμε.

αρα σχετίζεται
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#731775
mousatos έγραψε:Υπάρχει πιθανότητα το πρόβλημα της Ντόρας να σχετίζεται με το εμβόλιο; :hmmm:

Η Ντόρα Μπακογιάννη διαγνώσθηκε με καρκίνο - Το μήνυμά της
https://www.news247.gr/politiki/ntora-m ... 92806.html
Πολλαπλούν μυέλωμα, υπήρχε πολύ πριν. Άρα το εμβόλιο για ποιο λόγο να σχετίζεται με δαύτο;
Από αυτούς τους 500 κάθε χρόνο που λέει η Ντόρα, 2 βρέθηκαν στον άμεσο οικογενειακό κύκλο μου, ο ένας στο σόι της μητέρας μου, η άλλη στο σόι της γυναίκας μου. Και οι δύο πια δεν είναι μαζί μας.
Ο πρώτος άντεξε πάνω από 10 χρόνια. Η δεύτερη, με το ζόρι 1 χρόνο από την διάγνωση.

Γενικώς, είναι μια άσχημη μορφή καρκίνου, μη ιάσιμη. Μπορεί στην αρχή να μην έχεις σοβαρά συμπτώματα, αλλά όταν τα έχεις, είναι πολύ πολύ άσχημα τα πράγματα: δεν μπορείς να περπατήσεις, δεν μπορείς να σηκωθείς από το κρεβάτι, μπορεί να σπάνε τα κόκκαλά σου. Κοινώς, το θέμα ΔΕΝ προσφέρεται ούτε για αστειάκια, ούτε για μικροπολιτικές, ούτε για άκυρες συνδέσεις με το οποιοδήποτε εμβόλιο.

Ας ευχηθούμε στην κα. Μπακογιάννη ό,τι καλύτερο, γιατί δυστυχώς για εκείνη, περαστικά δεν μπορούμε να πούμε. :s_sorry
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#731778
Anonymous Founder έγραψε:Πολλαπλούν μυέλωμα, υπήρχε πολύ πριν. Άρα το εμβόλιο για ποιο λόγο να σχετίζεται με δαύτο;

Εννοείται οτι υπήρχε και πριν αλλά σίγουρα υπάρχουν και παράγοντες που το πυροδοτούν.
Τέλος πάντων :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By corsair
#731785
mousatos έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Πολλαπλούν μυέλωμα, υπήρχε πολύ πριν. Άρα το εμβόλιο για ποιο λόγο να σχετίζεται με δαύτο;

Εννοείται οτι υπήρχε και πριν αλλά σίγουρα υπάρχουν και παράγοντες που το πυροδοτούν.
Τέλος πάντων :s_whiteflag


αυτο που ξεκαθαρα εχει πυροδοτησει ο ιος ειναι η ανθρωπινη βλακεια
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#731791 Καλώς τον , μας έλλειψες . Δεν είδα όμως από πολλούς την ίδια επικριτική διάθεση στα δημοσιεύματα του Μπούσου , ενώ στον μουσάτο είμαστε έτοιμοι να πατήσουμε τη σκανδάλη του κραξίματος σε χρόνο dt.
Άβαταρ μέλους
By corsair
#731794 ωπα! Παρτο αλλιως! Δεν αναφέρομαι σε κανεναν συγκεκριμένα (δεν εχω και προσωπικά με κανενα στην τελικη). Ειναι γενικη παρατήρηση που έγινε επ αφορμη του σχολιου σου.
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#731810
Anonymous Founder έγραψε:
mousatos έγραψε:Υπάρχει πιθανότητα το πρόβλημα της Ντόρας να σχετίζεται με το εμβόλιο; :hmmm:

Η Ντόρα Μπακογιάννη διαγνώσθηκε με καρκίνο - Το μήνυμά της
https://www.news247.gr/politiki/ntora-m ... 92806.html
Πολλαπλούν μυέλωμα, υπήρχε πολύ πριν. Άρα το εμβόλιο για ποιο λόγο να σχετίζεται με δαύτο;
Από αυτούς τους 500 κάθε χρόνο που λέει η Ντόρα, 2 βρέθηκαν στον άμεσο οικογενειακό κύκλο μου, ο ένας στο σόι της μητέρας μου, η άλλη στο σόι της γυναίκας μου. Και οι δύο πια δεν είναι μαζί μας.
Ο πρώτος άντεξε πάνω από 10 χρόνια. Η δεύτερη, με το ζόρι 1 χρόνο από την διάγνωση.

Γενικώς, είναι μια άσχημη μορφή καρκίνου, μη ιάσιμη. Μπορεί στην αρχή να μην έχεις σοβαρά συμπτώματα, αλλά όταν τα έχεις, είναι πολύ πολύ άσχημα τα πράγματα: δεν μπορείς να περπατήσεις, δεν μπορείς να σηκωθείς από το κρεβάτι, μπορεί να σπάνε τα κόκκαλά σου. Κοινώς, το θέμα ΔΕΝ προσφέρεται ούτε για αστειάκια, ούτε για μικροπολιτικές, ούτε για άκυρες συνδέσεις με το οποιοδήποτε εμβόλιο.

Ας ευχηθούμε στην κα. Μπακογιάννη ό,τι καλύτερο, γιατί δυστυχώς για εκείνη, περαστικά δεν μπορούμε να πούμε. :s_sorry
Aτιμη κωλοαρρώστεια.