Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#635187
bujinkan έγραψε:Αυτό με μείωση ταχύτητας του gimbal δεν το έπιασα. Μάλλον δεν το έχει το mini μου

Εννοείται πως έχει δυνατότητα ρύθμισης της ταχύτητας του gimbal! :thumbsup:

Ρίξε μια ματιά στο παρακάτω site, όπου έχει πολύ χρήσιμες πληροφορίες.
https://cultofdrone.com/dji-fly-review-best-settings/
Υπάρχει λειτουργία Mode C (CineSmooth), ενώ στο Gimbal Settings -> Advanced ρυθμίζεις πόσο "απαλά" θα κινείται το gimbal.

Εντωμεταξύ θα μας κάνεις ζημιά με τις φωτογραφίες και τα βιντεάκια και δεν είναι και καιρός για έξοδα... :x
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#635214
axel12p έγραψε:
bujinkan έγραψε:Αυτό με μείωση ταχύτητας του gimbal δεν το έπιασα. Μάλλον δεν το έχει το mini μου

Εννοείται πως έχει δυνατότητα ρύθμισης της ταχύτητας του gimbal!

Ρίξε μια ματιά στο παρακάτω site, όπου έχει πολύ χρήσιμες πληροφορίες.
https://cultofdrone.com/dji-fly-review-best-settings/
Υπάρχει λειτουργία Mode C (CineSmooth), ενώ στο Gimbal Settings -> Advanced ρυθμίζεις πόσο "απαλά" θα κινείται το gimbal.

Εντωμεταξύ θα μας κάνεις ζημιά με τις φωτογραφίες και τα βιντεάκια και δεν είναι και καιρός για έξοδα... :x
Ευχαριστώ την πρώτη λειτουργία την ήξερα για την κίνηση του drone εχτές βρήκα και στο μενού τη ρύθμιση του gimbal.. Ειναι καλά όλα αυτά μέχρι να μάθεις πως να χειρίζεσαι τα δάχτυλα σου και να μην είσαι ατσουμπαλος
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#639196 Ησυχία βλέπω, τώρα με την καραντίνα. Ούτε τα hobby που είναι κανείς μόνος του δεν μπορούμε να κάνουμε πλέον...
Άβαταρ μέλους
By skous
#639227 Ε δύσκολο να βγείς σε ανοιχτό μέρος. Εγώ έχω σκφτεί να το πετάξω απο το σπίτι αλλά φοβάμαι να το σηκώσω μέσα σε αστικό ιστό που γίνεται χαμός με Wifi (διότι το δικό μου είναι με Wifi control).
Άβαταρ μέλους
By otso
#639234 και οι ζηλιαρηδες με ομορφες γυναικες και κατοχοι καραμπινας
ετσι οπως ειναι τεταμενα τα νευρα βλεπω να καταριπτεται στο δευτερολεπτο
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#639246 Ε, δεν έχουν ησυχάσει τώρα οι ζηλιάρηδες; Αφού τις έχουν συνέχεια μέσα στο σπίτι.
Άβαταρ μέλους
By pro
#641415 Την μουσική την επιλέγετε εσείς; Έχει κάποια λίστα με free κομμάτια; Ρωτάω γιατί ενώ έχετε πολύ καλά πλάνα, η μουσική υστερεί και χάνει πολύ το τελικό αποτέλεσμα. Μια σωστή μουσική απογειώνει.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#641417
pro έγραψε:Την μουσική την επιλέγετε εσείς; Έχει κάποια λίστα με free κομμάτια; Ρωτάω γιατί ενώ έχετε πολύ καλά πλάνα, η μουσική υστερεί και χάνει πολύ το τελικό αποτέλεσμα. Μια σωστή μουσική απογειώνει.

< Note >
Το filmora έχει μέσα μουσικές. .. αλλά μπορείς να χρησιμοποιήσεις και ότι θες εσύ
Άβαταρ μέλους
By skous
#641555
bujinkan έγραψε:Ποιο έχεις ?
Mavic air


< >