Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#653523 Μοιάζει για imitation EKEN H9R
https://www.skroutz.gr/s/10763646/Eken-H9R-Black.html#reviews
Θα πήγαινα για "σιγουριά" στην EKEN, επειδή αν και αυτή Κινέζικη, είναι πιο γνωστή από την Dragon Touch.
Αν θέλεις ρίξε μια ματιά στις αξιολογήσεις της EKEN για να σχηματίσεις μια εικόνα για το τι αγοράζεις.
Άβαταρ μέλους
By bebes
#653525
axel12p έγραψε:Μοιάζει για imitation EKEN H9R
https://www.skroutz.gr/s/10763646/Eken-H9R-Black.html#reviews
Θα πήγαινα για "σιγουριά" στην EKEN, επειδή αν και αυτή Κινέζικη, είναι πιο γνωστή από την Dragon Touch.
Αν θέλεις ρίξε μια ματιά στις αξιολογήσεις της EKEN για να σχηματίσεις μια εικόνα για το τι αγοράζεις.

Ευχαριστώ :s_howdy

Αρα, για φωτογραφίες δεν κάνει έτσι κι αλλιως συγκρινόμενη με τη φωτογραφική ενός μέσου κινητού.
Για χαβαλέ στην παραλία (που χρειάζεται αδιαβροχοποίηση) ή action cam το χειμώνα στο σκί, έτσι κι έτσι.

Παμε για ΕΚΕΝ λοιπόν, έτσι κι αλλιως στα ιδια χρήματα είναι.



πηρα και αυτη την φτηνη dush cam για να τη δοκιμάσω.
Πιο πολυ με ενδιαφέρει να μαγνητοσκοπώ κάποιες διαδρομές, θα δω τι αποτέλεσμα προσφέρει.

Αλλιως, αν την εχω σαν dash cam, τι κάνω;
Την αφήνω να γράφει συνέχεια και οταν γεμισει η κάρτα ξεκινάει παλι απο την αρχή;
Πήρα μια κάρτα 32αρα για να βάλω, δεν ξερω ποσα λεπτα χωράει
https://www.e-shop.gr/esperanza-xdr102- ... PER.927111
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#653551 περίεργο καράβι η ποιότητα της Esperanza

Έχω ηχειακια για το λαπτοπ , ζάμφθηνα , τα οποία παίζουν εδώ και 3 χρόνια, κανένα πρόβλημα, πολύ ικανοποιημένος , άψογη απόδοση για τόσα λίγα χρήματα.

Έχω πάρει bt speaker, σε 5 μήνες παρέδωσε πνεύμα και μια βάση για ποδήλατο που δεν χρειάστηκαν καν μήνες για να τα παίξει :lol:

Wishing well :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#668841
KiloMeater έγραψε:Εγώ πήρα αυτη πάντως , θα ασχοληθώ το ΣΚ να δω τι λέει

Δεν ειναι κατηγορία go pro αλλά για κάποιες συγκεκριμένες δουλειες υποθέτω dash cam επίσης, κάνει.


Crosstour CT9500 Echte 4K/50fps Action Cam Unterwasserkamera (4K 20MP WiFi Unterwasser 40M Wasserdicht Anti-Shake Helmkamera 2 1350mAh Akkus) https://www.amazon.de/dp/B07DRJLK47/ref ... 4DbE740HKW

Πρόσεξε οτι εχει κουπόνι επιπλέον έκπτωσης που τη φτάνει στα 65€ τελική τιμή
Καλή ηταν για κανα underwater βγάλαμε κάτι ωραίες με τα παιδιά το καλοκαίρι . Επωληθη όμως σήμερα διότι ψαρώσα με το stabilization της go pro hero 9
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#668842
KiloMeater έγραψε:
KiloMeater έγραψε:Εγώ πήρα αυτη πάντως , θα ασχοληθώ το ΣΚ να δω τι λέει

Δεν ειναι κατηγορία go pro αλλά για κάποιες συγκεκριμένες δουλειες υποθέτω dash cam επίσης, κάνει.


Crosstour CT9500 Echte 4K/50fps Action Cam Unterwasserkamera (4K 20MP WiFi Unterwasser 40M Wasserdicht Anti-Shake Helmkamera 2 1350mAh Akkus) https://www.amazon.de/dp/B07DRJLK47/ref ... 4DbE740HKW

Πρόσεξε οτι εχει κουπόνι επιπλέον έκπτωσης που τη φτάνει στα 65€ τελική τιμή
Καλή ηταν για κανα underwater βγάλαμε κάτι ωραίες με τα παιδιά το καλοκαίρι . Επωληθη όμως σήμερα διότι ψαρώσα με το stabilization της go pro hero 9
Πάντως αν θες να γλυτωσεις χρήματα και της 8 η σταθεροποίηση είναι το ίδιο καλή

< >
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#668846 Αφού δεν την πήρα ακόμα θα περιμένω το Amazon prime day η το Black Friday αλλά ο κύβος ερρίφθη , go pro 9 με horizon leveling
Και δεν κοιτάω πίσω :-)
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#668899 Αναβάθμιση απο το τι; Άμα ειχα go pro 8 πχ δεν θα πήγαινα να πάρω την 9
Έχουν περάσει χρόνια απο τότε που ειχα go pro, για την ακρίβεια πρέπει να εχω κάπου στην αποθήκη την go pro.... 1 αγορασμένη κάπου το ...2011 απο ταξίδι US...μεγάλες στιγμές :-)

Κατα τα αλλά αν θέλει κανείς μια action cam απλά ειναι οτι καλύτερο υπάρχει αυτη τη στιγμή (με εξαιρεση το κόστος ) , μέχρι μα βγει η επόμενη κτλ κτλ
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#668904
GTS έγραψε:Κόστος; Βεντουζα θα παρεις;


εχω ολες τις πιθανες βασεις , για κρανος, κεφαλι, στηθος, βεντοθζες, floaters, δεκαδες αυτοκολλητα και ανταποτρες.. ολες εχουνε το ιδιο φορματ και μου μεινανε απο προηγουμενες αγορες .

με κατι τσουμπλεκια extended εγγυησεις μπαταριες κτλ βλεπω να παει κανα 500αρικο.
εκτος και ο θειος Αμαζον κανει καμια προσφορα συντομα
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#668905
axel12p έγραψε:Τι την κάνει τόσο ξεχωριστή, ώστε να αξίζει η αγορά/ αναβάθμιση;


Και εγώ γλυκοκοιτάω αλλα δε την έχω σίγουρη την αλλαγή. Έχω μια xiaoyi 4κ. Θα ήθελα να έχω 4κ/60 mode. Θέλω να την αλλάξω γιατί έχει σπασμένη οθόνη, οποτε αποκλειστικά τη χειρίζομαι από κινητό. Σκυλί του πολέμου βέβαια.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#669449 Το horizon leveling της GP9 είναι epic.....κάθομαι και παίζω να το μάθω
Όταν βγάλει και το Max lens θα τους ξανά επισκεφθώ
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#669450
KiloMeater έγραψε:επεσα θυμα του prime day.... με γεια :-)
οποιος δε βιαζεται, ερχεται και black friday σε εναμιση μηνα
Μεγειες !!!
εγώ δεν ξέρω αλλά με έπιασε η καταναλωτική μανία (τι περίεργο χαχα) και πήρα ένα gimbal για την 8 ... Φυσικά παντελώς άχρηστο γιατί η σταθεροποίηση είναι ήδη φανταστική . Βέβαια βοηθάει άλλου .
Τελευταία επεξεργασία από bujinkan και 14 Οκτ 2020, 22:08, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά