Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#720645 Αχά! Ευχαριστώ. Δεν θυμάμαι να είχα χρησιμοποιήσει hotspot προηγουμένως σε αυτό το κινητό για αυτό τα συνδύασα λανθασμένα.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#720677 Και γω είχα θέμα με την Κοσμοτε, και ευτυχώς έχω βονταφον και μπορώ και πικαρω άφοβα έναν φίλο μου που μου λέει συνέχεια ότι η Κοσμοτε είναι καλύτερη όλων.

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#720687 Απ' ότι έμαθα, έχει υποστεί βλάβη το δίκτυο από τις φωτιές... Και από μία πολύ έντονη καταιγίδα στην περιοχή της Καβάλας (για όσους είναι προς τα 'δώ...). Από χθες το απόγευμα είχε χοντρό πρόβλημα, έχει 2-3 ώρες που δείχνει να έχει επανέλθει πάντως...
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#720698 Εγώ χτύπα ξύλο δεν έχω πρόβλημα με την Cosmote και ευτυχώς γιατί η σύζυγος δουλεύει κάνει meetings κλπ ενώ η κόρη έχει συναντήσεις με φιλενάδες και κάποια μαθήματα. Η κάρτα Frog είναι σε hotspot μόνιμα από τότε που την αγόρασα πριν μέρες και διακόπτεται μόνο όταν συνδεθώ σε wifi ή όταν πάρω τηλέφωνο από την Frog (αν και έχω επιλέξει να μην διακόπτεται σε ένα μενού στο τηλέφωνο).
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#723350
Asimov έγραψε:Realme 8 pro
Μόλις το χτύπησα απο Κωτσο.
Το έχει προσφορά στα 230 (με αυτή τη μλκια το παζαρεψε το), είχα και 70 απο μπόνους ΑΛΦΑ, οποτε βγήκε 160!
Δε νομιζω να έβρισκα καλυτερο vfm.

https://www.kotsovolos.gr/ProductBazaar ... reId=10151

< >
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#723354 Πολύ καλή τιμή ακόμα και χωρίς την έξτρα έκπτωση
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#723355 Ναι όντως. Κάτω και απ το φθηνότερο στο Σκρουτζ

< >
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#723356 Θέλω κι εγώ να αλλάξω το μπουρδελο το redmi note 8 pro, αλλά λέω να περιμένω λίγο μπας και πέσουν οι τιμές, να πάρω κάνα 5g, να συνδέεται με το τσιπάκι από το εμβόλιο.
Δεν αντέχεται άλλο αυτή η αηδία που έχω
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#723358
Asimov έγραψε:Θέλω κι εγώ να αλλάξω το μπουρδελο το redmi note 8 pro, αλλά λέω να περιμένω λίγο μπας και πέσουν οι τιμές, να πάρω κάνα 5g, να συνδέεται με το τσιπάκι από το εμβόλιο.
Δεν αντέχεται άλλο αυτή η αηδία που έχω
Γιατί τόση αηδία;
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#723359 Mediatek (υποθέτω) + miui.
Και δεν κάνω καμιά βαριά χρήση ε. Παιχνίδια και τέτοια ούτε καν
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#723363
Asimov έγραψε:Mediatek (υποθέτω) + miui.
Και δεν κάνω καμιά βαριά χρήση ε. Παιχνίδια και τέτοια ούτε καν
Ούτε εγώ κάνω βαριά χρήση, redmi note 6 pro κλείνει 3ετια.

Δεν καταλαβαίνω την έκρηξη σου.
Αν το πρόβλημα είναι το miui βάλε poco launcher, nova κτλ
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#723365 Έχω σπαστει τώρα, πάει
Δεν θέλω να το βλέπω μπροστά μου
Μου λείπει και η amoled που είχα σε Samsung... Αυτή τώρα είναι ξέπλυμα, της πλάκας
Ένα realme 7 των 150 ευρώ που υπάρχει στην οικογένεια, είναι τόσο μα τόσο καλύτερο σε όλα, κι ας μην έχει amoled. Καλά, για το software δεν το συζητώ

Α δεν πιστεύω ότι είναι μόνο το skin το πρόβλημα στο λειτουργικό
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#723366 Asimov σ έχει πέσει και σένανε τραγικά η απόδοση της μπαταρίας?

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#723367
Focusman91 έγραψε:Asimov σ έχει πέσει και σένανε τραγικά η απόδοση της μπαταρίας?

< Note 8 >


Ασ' τον μωρέ. Υπερβολικός μια ζωή.

Βγάζει άνετα μία μέρα με όλα ανοιχτά και 6 ώρες sot.

Απλά δεν γουστάρει mediatek και μυρμιριζει συνέχεια..

Εγώ και κανα παιχνιδάκι που παίζω, προβλημα δε εχω. Τώρα μάλιστα με το Android 11 ( MIUI 12 ) ζεσταίνεται λιγότερο όταν το ζοριζω.

Redmi Note 8 Pro