Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By bill33
#778438 .Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By bill33
#778439 1,2GB
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#778776 Επιασα στο χερι μου ενα Galaxy Z Fold 4. Ειναι επισημο. Ειμαι ερωτευμενος παλι :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Chris
#779047 Να το βγαλω απο μεσα μου? ΜΗΝ ΑΓΟΡΑΖΕΤΕ ONEPLUS. Οι ακριβοτερες οθονες στην πιατσα. 160 ευρω και βαλε. Με την εργασια θα ακουμπαει την 300αρα λογικα (εγω την αλλαξα μονος μου)
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#779051
George_Prix έγραψε:Επιασα στο χερι μου ενα Galaxy Z Fold 4. Ειναι επισημο. Ειμαι ερωτευμενος παλι :inlove:



Εχμμμ το ίδιο έπαθα κι εγώ.

Chris έγραψε:Να το βγαλω απο μεσα μου? ΜΗΝ ΑΓΟΡΑΖΕΤΕ ONEPLUS. Οι ακριβοτερες οθονες στην πιατσα. 160 ευρω και βαλε. Με την εργασια θα ακουμπαει την 300αρα λογικα (εγω την αλλαξα μονος μου)


Μια χαρά αλλά για ποιο OP λες;
400€ κοστίζει η αλλαγή οθόνης σε 13 Pro Max
https://irepair.gr/en/repairs/iphone-13 ... eplacement

329 δολάρια στις ΗΠΑ
https://support.apple.com/iphone/repair ... eplacement

280€ κοστίζει η αλλαγή οθόνης σε S22 Ultra


ΥΓ: με την αδιαβροχοποίηση τι έκανες;
Άβαταρ μέλους
By Chris
#779068 Nord. Δεν ειναι αδιαβροχο συμφωνα με τα specs.

ΥΓ. Οντως αυτες ειναι ακριβοτερες, 250 και 380 το ανταλλακτικο. Αλλα ποσο εχει και η συσκευη? Ας παραφρασω: του nord πανακριβη συναρτησει της τιμης της συσκευης
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#779078
Giuseppe Busso έγραψε:
George_Prix έγραψε:Επιασα στο χερι μου ενα Galaxy Z Fold 4. Ειναι επισημο. Ειμαι ερωτευμενος παλι :inlove:

Εχμμμ το ίδιο έπαθα κι εγώ.

Δείχνει να αντέχει στο χρόνο ή μετά από μερικά (φαντάζομαι αρκετά) άνοιξε/κλείσε θα αρχίσει τα κόλπα;
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#779105 Γενικά οι μπαταρίες είναι έτοιμες ή τις φτιάχνει ο μάστορας; Υπάρχουν μπαταρίες για μη συνηθισμένα μοντέλα (πχ Honor 9);
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#780898 Miui 13 απο εχτες στο Poco X3 μου.

Κάθε 5 λεπτά μου βγάζει το ίδιο μήνυμα για report ενός bug. Στο μάτι οι διαφορές είναι ελάχιστες και τελείως ανούσιες. Έχει κάποια παραπάνω πράγματα στα settings.

Μετά από σχεδόν 19 μήνες συνύπαρξης, τα φτηνά android είναι ο δρομος για iPhone :)
Άβαταρ μέλους
By dimik
#780902
bibendum έγραψε:
Μετά από σχεδόν 19 μήνες συνύπαρξης, τα φτηνά android είναι ο δρομος για iPhone :)


+1000
Κι όχι μόνο τα φτηνά

Ας δούμε όμως πρώτα τι φρούτο θα είναι και το 14ρι


< >
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#780910 Εμένα πάλι, έχοντας ένα φθηνό P Smart Z ως εταιρικό, δεν μου πέρασε ποτέ από το μυαλό το iPhone.

Με το "ακριβό" δικό μου P40 Pro θεωρώ δεν χρειάζεται να αναφέρω. :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#780911 Ισχύει σε πιστεύω. Όσα χρόνια είχα Huawei και ήταν πολλα κάλυπτα πάντα τις ανάγκες μου
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#780912 Redmi note 6 pro, κλείνει 3ετια. Ακόμα η μπαταρία βγάζει μια φυσιολογική μέρα.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#780913
saxon_747 έγραψε:Redmi note 6 pro, κλείνει 3ετια. Ακόμα η μπαταρία βγάζει μια φυσιολογική μέρα.

Παρομοίως και το samsung note 8 (κλείνει 5ετία σε 3 μήνες)
Άβαταρ μέλους
By dimik
#780914 Για ναυαρχίδα με υποστήριξη Android Enterprise και γενικά MDM μεταξύ Samsung και Exynos και iPhone θα πήγαινα άνετα σε iPhone πλέον.

Μία χαρά είναι το OnePlus μου αλλά όταν έρθει η ώρα της αλλαγής θα το σκεφτώ σοβαρά ενώ πριν δεν υπήρχε περίπτωση.

< >