Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Chris
#725903 Καλο? Να μην ειναι νταβατζης adobe, να δουλευει, σε αντιθεση με το foxit (στο κινητο μου, γιατι στο pc πχ δουλευει μια χαρα), και να μην ειναι τιγκα στις διαφημισεις και τα ασχετα permissions

Θα το δοκιμασω :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#725964 pdf ανοίγει μια χαρά και το ms office γιατί να βάλεις εξτρά εφαρμογή?
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#725968 Κακώς! :lol: Πέρα από την πλάκα να βάλεις. Είναι δωρεάν και είναι πολύ καλό!!!
Άβαταρ μέλους
By Chris
#725981 Μα δεν το χρησιμοποιω. Για τα 1-2 εξελακια που ανοιγω εχω google sheets, νταξει ειμαι. Τελοσπαντων, εβαλα την προταση του Νικ, μια χαρα φαινεται
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#726071 Office για όλα είναι η καλύτερη λύση
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#727703
Anonymous Founder έγραψε:Για δες, για δες...
https://www.huffingtonpost.gr/entry/e-l ... b735ec7723



Δεν μου κάνει εντύπωση. Οδηγούμαστε σε μια ολιγαρχική παγκόσμια αγορά που οι καταναλωτές έχουν εγκλωβιστεί ανάμεσα σε Samsung & Apple.
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#728172 Το realme δεν αναγνωρίζει την κάρτα sim στο slot 1 για κάποιο λόγο.
Στο 2 παίζει κανονικά.
1 κάρτα έχω μέσα εξάλλου, και δε με πειράζει ιδιαίτερα, αλλά τι να φταίει?

< >
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#728197 Αν και φανατικός Android fun boy από την εποχή του 2.1 είναι η πρώτη φορά που τρωγομαι να δοκιμάσω μηλοφωνο και συγκεκριμένα το 13 mini
Απέκτησα προ ολίγου καιρού ένα ipad pro 11 ιντσών του 2021. Ομολογώ ότι με τον καιρό συνήθισα καποως το λειτουργικό και μου άρεσε και κάπως . Και έτσι λέω να δώσω την ευκαιρία και σε ενα μηλοφωνο for once . Μπορεί να το συνηθίσω μπορεί και όχι βέβαια .


< >
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#728536 https://www.skroutz.gr/s/28082121/Xiaom ... variations

Μπαίνουμε; Μέχρι 300€ με την καλύτερη δυνατή κάμερα, 8GB RAM και ιδανικά ΝFC υπάρχει κάτι άλλο;
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#728594 Το mi 11 ultra με ενδιαφέρει ως κάμερα (πολύ σοβαρά σκεφτόμουν για μια super compact, αλλά δεν έχει κανένα νόημα). Έχει σταματήσει να έρχεται στην Ελλάδα;
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#728624 Διασταυρωθηκα με μαμα που ειχε βγαλει βολτα παιδακι σε παιδικο καροτσακι. Στο χερουλι του καροτσιου ειχε προσαρμοσμενη υπερμεγεθη βαση με κινητο, με μακρυ βραχιονα που εξειχε ολοκληρη προς τα πανω! :s_wacko
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#728716 Μετά από 12 έτη ενασχόλησης μου με το Android ( Android 2.0 2009 ) ,νομίζω ότι ήρθε η ώρα να δοκιμάσω ένα μηλοφωνο και συγκεκριμένα με ενδιαφέρει το iPhone 13 mini .
Μακάρι να είχα γνωστό να μου το φέρει από Αμέρικα που κοστίζει 699 δολάρια χωρις το φόρο δλδ 560 ευρώ . Άντε με το φόρο πόσο να πάει 620 το πολύ ενώ Ελλάδα θα κοστίζει 870 ευρώ. . Δεν ξέρω ακόμα το σκέφτομαι θα δείξει ...

< >
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#728927 Μέχρι 150-200 τι κοιτάμε; Για την πεθερά. Ένα παλιό xiaomi redmi έχει τώρα. Να έχει google services και αρκετό αποθηκευτικό χώρο.