Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#785185
George_Prix έγραψε:Σε καποια φαση που ειχα διαφορα προβληματα (ειδοποιησεων συμπεριλαμβανομενων) με το αππ του gmail, δοκιμασα πολλες εναλλακτικες και κατεληξα σε αυτο:

https://play.google.com/store/apps/deta ... email.mail

Οτι καλυτερο κατα την αποψη μου για android.

Ok Καλό φαινεται το κατεβασα ευχαριστω. Τουλάχιστον δουλεύουν οι ειδοποιήσεις.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#785191
kostis20 έγραψε:
George_Prix έγραψε:Σε καποια φαση που ειχα διαφορα προβληματα (ειδοποιησεων συμπεριλαμβανομενων) με το αππ του gmail, δοκιμασα πολλες εναλλακτικες και κατεληξα σε αυτο:

https://play.google.com/store/apps/deta ... email.mail

Οτι καλυτερο κατα την αποψη μου για android.

Ok Καλό φαινεται το κατεβασα ευχαριστω. Τουλάχιστον δουλεύουν οι ειδοποιήσεις.


Ειναι και απιστευτα παραμετροποιησιμο. Πολλες ρυθμισεις για οποιον δε βαριεται να ψαξει/παιξει...
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#785372 Motorolo Moto G71
Honor X8
Motorola Moto G60
Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Ποιο και γιατί;
Τι άλλο υπάρχει στα 250€

(Την άνοιξη είχα πάρει το Realme Gt master 8GB σε αυτά τα λεφτα, τώρα κάνει 400+ !!!)
Άβαταρ μέλους
By markvag
#785403
saxon_747 έγραψε:(Την άνοιξη είχα πάρει το Realme Gt master 8GB σε αυτά τα λεφτα, τώρα κάνει 400+ !!!)


Γενικά οι τιμές των κινητών έχουν ανέβει πολύ. Πριν 6 μήνες έβρισκες 5G με 6/128GB με γύρω στα 250 ευρώ άνετα. Πλέον δεν υπάρχει αυτό το πράγμα...

Πάντως, έχοντας αγοράσει τα τελευταία 3+ χρόνια πάνω από 100 κινητά (πιθανώς και πάνω από 200), με τα Xiaomi δεν είχα κανένα πρόβλημα (εκτός από κάτι Poco M3, που και τα 4 που πήρα μετά από λίγους μήνες απλά πέθαναν ΟΛΑ). Με 5-6 Realme είχα θέματα σε 2... Επίσης με ότι Ulefone έχω πάρει (πχ αυτό), με τα μισά είχα θέματα με οθόνη ή ηχείο και τα έστειλα για εγγύηση... Από τα ανθεκτικά, αυτό που είναι αθάνατο (μέχρι στιγμής) είναι ένα Umidigi που τώρα δεν το βρίσκω...
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#785404
markvag έγραψε:
Πάντως, έχοντας αγοράσει τα τελευταία 3+ χρόνια πάνω από 100 κινητά (πιθανώς και πάνω από 200),.


Τα κινητα τα βγαζουμε απο την κωλοτσεπη (αν τα βαζουμε εκει) πριν κατσουμε :dizzy: :dizzy: :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By markvag
#785473
Geo f1 έγραψε:
markvag έγραψε:
Πάντως, έχοντας αγοράσει τα τελευταία 3+ χρόνια πάνω από 100 κινητά (πιθανώς και πάνω από 200),.


Τα κινητα τα βγαζουμε απο την κωλοτσεπη (αν τα βαζουμε εκει) πριν κατσουμε :dizzy: :dizzy: :s_whiteflag


:lol: :lol: Αγοράζω για πολλούς. :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By egobrain
#785475
markvag έγραψε:
Geo f1 έγραψε:
markvag έγραψε:
Πάντως, έχοντας αγοράσει τα τελευταία 3+ χρόνια πάνω από 100 κινητά (πιθανώς και πάνω από 200),.


Τα κινητα τα βγαζουμε απο την κωλοτσεπη (αν τα βαζουμε εκει) πριν κατσουμε :dizzy: :dizzy: :s_whiteflag


:lol: :lol: Αγοράζω για ποπούς. :lol: :lol:

κώλους τους λέμε :rtfm: :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#786350 Για πείτε ποιο είναι αυτή την εποχή μπεστ σελερ φτηνό android μέχρι 250? Δεν με ενδιαφέρει το 5G.
Στα redmi 10 και 11 μιλάνε για προβλήματα.

don't panic
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#786657 Έχει κανείς την εφαρμογή Beat; Μου βγάζει επιλογή για μεταφορά λογαριασμού στο Freenow αλλά συνέχεια κάνει fail, λέει κάτι πήγε στραβά.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#786660 Πλέον είναι ουσιαστικά άχρηστη πάντως, είχε νόημα όταν ήταν δωρεάν. Τώρα, χρεώνει σαν ραδιοταξί.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#786662 Δεν πειράζει, θέλω να την έχω. Αυτά αλλάζουν άλλωστε, αύριο μπορεί να την καταργήσει ή να την διπλασιάσει.
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#786689
egobrain έγραψε:Samsung A/M33 ?

Την σνομπάρω την samsung, κάτι άλλο?
Άβαταρ μέλους
By g8777
#786690 Honor X8.