Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#777399
alexandros.K έγραψε:https://www.skroutz.gr/s/30662995/Samsung-Galaxy-A52s-5G-Dual-SIM-6GB-128GB-Awesome-Black.html

https://www.bestprice.gr/item/215694785 ... -dual.html

α)στο Σκρουτζ γιατι ειναι πιο ακριβο απο το bestprice ?
Ειναι το ιδιο κινητο ή εγω δεν καταλαβαινω κατι ?

β) Αξιζουν τα 40€ παραπανω για το 8GB 256GB ?


Γιατί έχει κάποια μαγαζιά στο best price που δεν τα έχει στο skroutz.

Για μόνο 40€ εγώ θα πήγαινα στο μεγάλο.
Άβαταρ μέλους
By alexandros.K
#777400 Eυχαριστω :s_howdy
Κι εγω το ιδιο σκεφτηκα, αλλά ειπα να παρω και άλλη γνωμη, γιατι δεν ασχολουμαι και πολυ με κινητα

Για καλο κινητο μου το προτειναν . Λετε να κοιταξω και κανενα αλλο ?
Μεγιστη τιμη 350€
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#777401
bill33 έγραψε:Αφου έχεις μια επιπλέον συσκευή βαλε την αγγλική σιμ και φτιάξε νέο λογαριασμό ως UK.
Έκανα reset τη συσκευή, έφτιαξα νέο Google account (δεν με ρώτησε σε καμία περίπτωση για χώρα, κλπ, μάλλον το πήρε αυτόματα), tethering με κινητό που έχει UK sim και όλα ΟΚ.

< >
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#777459 Πολλοί πλέον στο skroutz marketplace βάζουν μεγαλύτερες τιμές για να καλύψουν την προμήθεια του skroutz
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#777703 Χθες έκανα μια βόλτα από τα Public να ρίξω μια μάτια στα αναδιπλούμενα νέα Samsung.
Είναι η πρώτη φορά που μου πέρασε από το μυαλό αυτό το «βρε λες;»

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Corsair? Άσε τα κουμπιά του Ντίνου και τοποθετήσου.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#777744
Anonymous Founder έγραψε:Αν έχεις τα άπειρα λεφτά που ζητάνε, μου φαίνονται πολύ ωραία φάση.


Εννοείται όχι σε αυτά τα λεφτά. Μέχρι και το Z Fold 3 η Samsung έβαζε κάτι γενναίες προσφορές.

Scotch έγραψε:Από κάμερα τι λένε;

< >


Φέτος έχει αναβάθμιση στις κάμερες και νομίζω ότι είναι πάρα πολύ καλές πια.

https://www.phonearena.com/reviews/Sams ... d-3_id5444

Εγώ εντυπωσιάστηκα από τις οθόνες εντός κι εκτός, αλλά και από το νέο hinge. Έχω πιάσει στα χέρια μου όλες τις γενιές Fold & Flip.
Πήγα προκατειλημμένος πλέον με στυλ "έλα μωρέ, κούρασε πια αυτό, δεν θα τραβήξει στην αγορά", αλλά ομολογώ ότι πρώτη φορά μου άρεσε κάποιο Fold.

Το θέμα είναι, κάνεις το μεγάλο βήμα να φύγεις από flat συσκευή iPhone 13 Pro Max και να πας σε δαύτο; :ninja:

Μπαταρία 4400mAh ρε γμτ...
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#777878 To ότι οι fold συσκευές είναι παχιές δεν σας ενοχλεί; Το βάρος τους;
Σηκώνουν θήκη προστασίας ή θα τις έχεις μη μου άπτου; Και αν σηκώνουν θα γίνουν ακόμα παχύτερες και βαρύτερες.
Σίγουρα είναι όμορφα, βάζεις και μεγάλα γράμματα όσο γερνάς αλλά τι να σας πω, δυσκολεύομαι να τις δεχτώ (εκτός από το μικρό μοντέλο που είναι σαν παλιό τηλέφωνο τύπου clamshell που απαντούσες απλά ανοίγοντας και έκλεινες απλά κλείνοντας).
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#777885 Κι ετοιμαζόμουν να ρωτήσω τι παίζει με θήκη. Θα το δω από κοντά με πρώτη ευκαιρία για να δω και τον όγκο του. Πενάκι έχει να υποθέσω;

< >
Άβαταρ μέλους
By vasilis
#777899 Πενάκι στην θήκη μόνο.
Βάρος, μπαταρία και ευάλωτη εσωτερική οθόνη είναι τα αρνητικά.
Το πάχος δεν νομίζω να είναι θέμα.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#777910 Για κάποιο λόγο το messenger όταν τραβάω όρθιες φωτό μέσα από την εφαρμογή μου τις γυρνάει οριζόντια. Το απεγκατέστησα και το ξανάβαλα, πάλι τα ίδια. Αυτό ξεκίνησε να συμβαίνει σχεδόν κανά μήνα τώρα.
Άβαταρ μέλους
By vasilis
#777973
vasilis έγραψε:Πενάκι στην θήκη μόνο.
Βάρος, μπαταρία και ευάλωτη εσωτερική οθόνη είναι τα αρνητικά.
Το πάχος δεν νομίζω να είναι θέμα.
Ένα μικρό edit καθώς τα έπιασα σήμερα και εγώ.
Το flip είναι παναλαφρο και κάθεται πολύ καλά στο χέρι τόσο κλειστό, όσο και ανοιχτό.
Στο fold βλέπω έχει ανέβει και άλλο η ποιότητα και το crease εκτός από την αρχή, μετά το ξεχνάς ότι υπάρχει.

Λογικά στις επόμενες 1-2 γενιές και με την προϋπόθεση να έχει πέσει σε ανθρώπινα πλαίσια η τιμή, θα αποτελεί άριστη επιλογή.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#778007 In app λέει, γιατί να χρησιμοποιήσεις in app browser ;

Τα flip δεν είχαν ξαναβγεί ένα φεγγάρι με αποτυχία;