Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#771068 Έχει επιλογές για αποστολή σμς ξ viber
Άβαταρ μέλους
By bill33
#771072
kostis20 έγραψε:Από προχθές 12αρα στο Nord.Οκ το κινητό έγινε σαν καινούριο πετάει αλλά έχω χάσει όλα τα push notifications των τραπεζικών applications...
Τι κάνουμε τώρα για έγκριση συναλλαγής?

< >
Τα ενεργοποιείς πάλι;
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#771077 Μα τα έχω ενεργοποιήσει.Δε δουλεύουν.Απο ότι είδα τώρα είναι γενικευμένο το θέμα στα one plus.

< >
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#776633 Υπάρχει κάτι σαν το airtag για android ; Είδα το smartTag αλλά είναι μια μλκια και μισή, μόνο με bluetooth είναι για κοντινές αποστάσεις. Και ακριβότερο από το airtag.
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#776680 Είσαι σίγουρος ότι κατάλαβες το πώς δουλεύουν; :hmmm: Την ίδια αρχή λειτουργίας έχουν (BLE, συν Ultra-wideband στο SmartTag+) , και το μόνο πρόβλημα των SmartTag είναι ότι παίζουν μόνο με κινητά Samsung. Επίσης μια χαρά πιάνουν και σε μεγαλύτερες αποστάσεις:

Εικόνα

Αν πάντως θέλεις κάτι παρόμοιο σε android πλην Samsung, τότε πας για Tile.

https://www.youtube.com/watch?v=9wefUV_bR0Y
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#776686 Έχεις δίκιο, δεν είχα καταλάβει καλά αρχικά, νόμιζα ότι έχει μόνο Bluetooth.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#776721 Αξίζει το AR ; Δηλαδή SmartTag+ αντί για SmartTag ; :hmmm:
Έχει ο Γερμανός ένα πακέτο των 2 σε καλή τιμή
https://www.germanos.gr/product/mobile- ... 8047816842
Λέω να βάλω το 1 στον σκύλο :lol:
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#776802
Dimitris_P έγραψε:Υπάρχει κάτι σαν το airtag για android ; Είδα το smartTag αλλά είναι μια μλκια και μισή, μόνο με bluetooth είναι για κοντινές αποστάσεις. Και ακριβότερο από το airtag.
To airtag δεν λειτουργεί και με android; Γιατί είναι μάλλαν το πιο πετυχημένο και αυτό είναι που θες να το έχουν πολλοί για να τύχει κάποιος κοντά στο χαμένο σου. Αλλιώς Tile, νομίζω αυτό είναι το πρώτο.
Άβαταρ μέλους
By GTS
#776814 Ψάχνω ένα καλο κινητό μέχρι 150ε για δεύτερο. Έχουμε κάτι να προτείνουμε σε προσφορές από μεγάλε καταστήματα τύπου Vodafone, public etc?


< >
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#776816
GTS έγραψε:Ψάχνω ένα καλο κινητό μέχρι 150ε για δεύτερο. Έχουμε κάτι να προτείνουμε σε προσφορές από μεγάλε καταστήματα τύπου Vodafone, public etc?


< >



Εικόνα

Εικόνα

Alcatel 3026X στα 54€. Θα σου μείνουν και 96€.
Το πήρα για την πατέρα μου.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#776823 Αυτό έχω τώρα μια χαρά για μένα.. φώτο, ταχύτητα γενικά.

.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#776826 Πού το βρήκες 150 ευρώ το Α52 ;