Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By bill33
#766989 Eχω την https://www.amazon.co.uk/gp/product/B09 ... UTF8&psc=1
Εχει πέσει μια δυο φορές και κανένα πρόβλημα.

Στην γυναίκα που δεν είναι τόσο της προσοχής της εχω μια https://www.amazon.co.uk/gp/product/B08 ... UTF8&psc=1
Γκουμούτσα αλλά αν το σπάσει και με αυτήν........οκ.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#766991
Geo f1 έγραψε:Δες και το space boy στη γειτονιά μας τι έχει.


Eίναι σε κάθετο στην Αγ. Λαύρας αυτό; Από εκεί την είχα πάρει τη θήκη μου.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#767004 Εμένα με βολεύει περισσότερο το E-shop, είμαι πολύ κοντά. Και έχω παραγγείλει ήδη την original της Samsung, οπότε θα πάω μ'αυτήν. Ευχαριστώ για τις προτάσεις ξανά πάντως. :)
Άβαταρ μέλους
By dimik
#767005 Είχα original Samsung alcantara και δεν έπαθε ποτέ τίποτα, ίσα ίσα που βελτιώθηκε η λαβή και δεν έφευγε από τα χέρια τόσο εύκολα. Τώρα στο Oneplus έχω παρόμοια original sandstone, κολλάει στα χέρια το τηλέφωνο.

Μετα τις original θα πήγαινα σε Spigen αλλά όχι στην ruged, σε κάτι πιο εμφανισιμο.


edit: μιλάμε για άπειρες τούμπες από 2χρονο και δεν έχει πάθει τίποτα... ακόμα.
Τα tempered glass κλπ εχουν ξεπεραστεί πλέον


< >
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#767027
Anonymous Founder έγραψε:Εμένα με βολεύει περισσότερο το E-shop, είμαι πολύ κοντά. Και έχω παραγγείλει ήδη την original της Samsung, οπότε θα πάω μ'αυτήν. Ευχαριστώ για τις προτάσεις ξανά πάντως. :)


και γω eshopas Γαλατσιου...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#767032 268 αγορες παιζει να μην εχω κανει ολη μου τη ζωη... :lol:
Γκεακο εισαι ο ορισμος του καταναλωτη.
Άβαταρ μέλους
By glf
#767079 Χαχα πήγα μετρήθηκα και βγήκα στα 71
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#767080
bill33 έγραψε:Ναι,αρκεί να έχεις δεδομένα.Δεν παιζει ρόλο ποια σιμ έχεις,δεν χρειάζεται καν σιμ.Δοκιμασε το να δεις.
Αν θέλεις να έχεις viber και με τους δύο αριθμούς δεν θα πρέπει να έχεις 2 ξεχωριστές εφαρμογές viber. Που είναι κάτι που πρέπει να υποστηρίζει το τηλέφωνο.
Πάντως σε whatsapp έτσι είναι.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#767082 Ναι διπλότυπη εφαρμογή. Κι εγώ έτσι το χω, δύο διαφορετικές sim και δύο viber. Δε νομίζω να είναι θέμα συσκευής, feature του android είναι και δεν παίζει ρόλο από ποια sim χρησιμοποιείς δεδομένα, αρκεί να έχει Internet η συσκευή και είναι πάντα ενεργά για ειδοποιήσεις.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#767092
dimik έγραψε:Είχα original Samsung alcantara και δεν έπαθε ποτέ τίποτα, ίσα ίσα που βελτιώθηκε η λαβή και δεν έφευγε από τα χέρια τόσο εύκολα. Τώρα στο Oneplus έχω παρόμοια original sandstone, κολλάει στα χέρια το τηλέφωνο.

Μετα τις original θα πήγαινα σε Spigen αλλά όχι στην ruged, σε κάτι πιο εμφανισιμο.


edit: μιλάμε για άπειρες τούμπες από 2χρονο και δεν έχει πάθει τίποτα... ακόμα.
Τα tempered glass κλπ εχουν ξεπεραστεί πλέον


< >

Μιας και αναφέρθηκε το spaceboy έχω πάρει από κει τη nilkin camshield που είναι "ruged" θήκη και δίνει όγκο αλλά είμαι πολύ ευχαριστημένος δεν καταλαβαίνει τίποτα και είναι αρκετά καλοφτιαγμένη από όσο βλέπω σε βάθος χρόνου

Τζαμάκι δεν βάζω, δεν βρίσκω ποτέ λόγο

Γενικά είμαι οκ και με απλές σιλικόνες αρκεί να είναι σωστά κομμένες αλλά δεν αντέχω το κιτρίνισμα μετά από λίγους μήνες
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#768535 Πρώτη μέρα χρήσης των Galaxy Buds 2 και πραγματικά, αξίζουν τα (πολλά!) λεφτά τους. Δουλεύουν άψογα, σε ακούνε μια χαρά, μένει να τα δοκιμάσω και σε εξωτερικό χώρο. Καμία μα καμία σχέση με τα φτηνιάρικα που είχα πάρει της Lenovo (βέβαια, μιλάμε για 1/10 του κόστους...).
Επιτέλους, πλέον έχω περάσει και στο Samsung S21 FE και αν και δεν θα το έλεγα ιδιαίτερα πιο γρήγορο από το Note 9, τουλάχιστον απαλλάχτηκα από το Α41 που μου έσπασε τα νεύρα. Έβαλα και την original θήκη της Samsung και όλα καλά.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#768541
Anonymous Founder έγραψε:Πρώτη μέρα χρήσης των Galaxy Buds 2 και πραγματικά, αξίζουν τα (πολλά!) λεφτά τους. Δουλεύουν άψογα, σε ακούνε μια χαρά, μένει να τα δοκιμάσω και σε εξωτερικό χώρο. Καμία μα καμία σχέση με τα φτηνιάρικα που είχα πάρει της Lenovo (βέβαια, μιλάμε για 1/10 του κόστους...).
Επιτέλους, πλέον έχω περάσει και στο Samsung S21 FE και αν και δεν θα το έλεγα ιδιαίτερα πιο γρήγορο από το Note 9, τουλάχιστον απαλλάχτηκα από το Α41 που μου έσπασε τα νεύρα. Έβαλα και την original θήκη της Samsung και όλα καλά.

τα buds 2 δεν απογοητεύουν γιατί κάνουν ακριβώς όσο πρέπει

με πιο φθήνιες παίζεις με την τύχη σου και μάλλον θα θες να τα πετάξεις μετά από λίγο και με πιο ακριβά από τη στιγμή που δεν μιλάμε για κάτι που μπορείς να δοκιμάσεις και πολύ εύκολα πριν αγοράσεις κινδυνεύεις να απογοητευτείς οικτρά

αυτά κάνουν τόσο όσο μιλάμε για κάτω του 100αρικου πάντα και πλέον βλέπω ότι παίζουν και κοντά στα 70, σίγουρα όχι τα 150 των μεγαλομάγαζων εννοείται