Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#747257
dimviii έγραψε:Θα στη στείλω το απόγευμα στο βαιμπερ Νικο


επειδη λειπουν και τα δυο,μια τετοια βρηκα σε κινεζομαγαζο.Πηρα μια μαυρη και μια κοκκινη σε χρωμα εργκαλ ρεισιγκ στα 4 ευρω εκαστη. Δυνατος μαγνητης δεν γλυστραει με τιποτα το κινητο.Εχει μπιλια που ρυθμιζει προς ολες τις κατευθυνσεις.
Οτι αλλο εχω δει ειναι γκουμουτσα.
Εικόνα
https://www.mobilepro-shop.gr/el/%CE%B2 ... s8EALw_wcB
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#747260 Το θεμα ειναι οτι απο την πισω μερια η γριλια εχει πατουρα και αυτες οι βασεις οι κλασικες σταυρωτες δεν μπαινουν. Εχω τετοια στην Κορολλα. Ασε που εχει σπασει μερικες γριλιες απο τον αεραγωγο.

Χρειαζεται κατι σαν μανταλακι η ακομα καλυτερα να πιανει αλλου.

Παραγγειλα αυτη που εβαλα πιο πανω που πιανει στο ταμπλο. Οταν ερθει θα ενημερωσω.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#747264 Μήπως ωρίμασαν οι συνθήκες να μπει μια οθόνη android??

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#747267
Focusman91 έγραψε:Μήπως ωρίμασαν οι συνθήκες να μπει μια οθόνη android??

< Note 8 >

Εχεις κατι κατα νου; Οικονομικο και καλο;

Για το αλλο ομως, το Panda ειναι εργαλειο και μενει εξω τα βραδια :shifty:

Αν θες παμε στο καταλληλο τοπικο
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#747271
Νίκος Παππάς έγραψε:
Focusman91 έγραψε:Μήπως ωρίμασαν οι συνθήκες να μπει μια οθόνη android??

< Note 8 >

Εχεις κατι κατα νου; Οικονομικο και καλο;

Για το αλλο ομως, το Panda ειναι εργαλειο και μενει εξω τα βραδια :shifty:

Αν θες παμε στο καταλληλο τοπικο
Είμαι στα Τεχνικά στο ICE!

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#747323
dimviii έγραψε:
dimviii έγραψε:Θα στη στείλω το απόγευμα στο βαιμπερ Νικο


επειδη λειπουν και τα δυο,μια τετοια βρηκα σε κινεζομαγαζο.Πηρα μια μαυρη και μια κοκκινη σε χρωμα εργκαλ ρεισιγκ στα 4 ευρω εκαστη. Δυνατος μαγνητης δεν γλυστραει με τιποτα το κινητο.Εχει μπιλια που ρυθμιζει προς ολες τις κατευθυνσεις.
Οτι αλλο εχω δει ειναι γκουμουτσα.
Εικόνα
https://www.mobilepro-shop.gr/el/%CE%B2 ... s8EALw_wcB


Το είχα πάρει αυτό για την :inlove: αλλά για το βαρύ S20 καμιά φορά έπεφτε. Οπότε έχουμε βάλει και οι δύο της Spigen Kuel H12
https://www.skroutz.gr/s/12798928/Spige ... 20115.html
Δεν καταλαβαίνει Χριστό
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#747412
Νίκος Παππάς έγραψε:Εικόνα

Μολις ηρθε το παραπανω και μπηκε στη θεση του. Εφαρμοζει αψογα!

ΥΓ. Τρομερη η ταχυτητα του Skroutz. Xθες το παραγγειλα , σημερα ηρθε!
Άβαταρ μέλους
By 224v
#747491 Με το Samsung galaxy A 52..... πραγματικά κατάλαβα διαφορά και είμαι ενθουσιασμός από την αναβάθμιση της τεχνολογίας!!! Ευχαριστώ για την βοήθεια στην επιλογή.....

.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#747527
Anonymous Founder έγραψε:Αντε, σύντομα και με ένα Tesla εύχομαι!
Δεν το βλέπω, τρέχει πολύ!!!!! Ενα τεστ όμως θα κοιτάξω να κάνω όταν έχω διάθεση με καλή παρέα.

.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#751245 Το Google maps εδώ και λίγο καιρό όταν είναι σε μικρό παράθυρο στην οθόνη όταν έχω ανοίξει μια άλλη εφαρμογή δεν γίνεται full screen όταν κάνω διπλό κλικ πάνω του. Προηγουμένως έκανε. Νομίζω ότι εχει να κάνει με το Android 12, από τότε ξεκίνησε
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#751295
Dimitris_P έγραψε:Το Google maps εδώ και λίγο καιρό όταν είναι σε μικρό παράθυρο στην οθόνη όταν έχω ανοίξει μια άλλη εφαρμογή δεν γίνεται full screen όταν κάνω διπλό κλικ πάνω του. Προηγουμένως έκανε. Νομίζω ότι εχει να κάνει με το Android 12, από τότε ξεκίνησε

Νομίζω και σε μένα το κάνει αυτό, και ναι, μετά τα 12άρια, τα οποία έχω μήνες τώρα (pixel γαρ).
Άβαταρ μέλους
By bill33
#751321
Dimitris_P έγραψε:Το Google maps εδώ και λίγο καιρό όταν είναι σε μικρό παράθυρο στην οθόνη όταν έχω ανοίξει μια άλλη εφαρμογή δεν γίνεται full screen όταν κάνω διπλό κλικ πάνω του. Προηγουμένως έκανε. Νομίζω ότι εχει να κάνει με το Android 12, από τότε ξεκίνησε

Ανοιξα χαρτες και ξεκίνησα πλοηγηση. Ανοιγω tapatalk, το παραθυράκι με τους χαρτες μένει ανοιχτό και καλ́υπτει το tapatalk.Παταω δυο φορές στο παραθυράκι και δειχνει το γρανάζι το Χ και το πλαισιο που αν το πατήσεις ανοίγει σε όλη την οθόνη.