Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#746207
bill33 έγραψε:
georgetz έγραψε:
Ove20 έγραψε:Μιλάμε για μία συσκευή που δεν έχει εγγύηση Ελλάδα, δεν έχει 5G, volte, vowifi. Εγώ θεωρώ ότι τα λεφτά που ζητάει είναι πολλά υπό αυτές τις προϋποθέσεις. Ειδικά η έλλειψη εγγύησης είναι σημαντικό μέρος της τιμής ενός κινητού. Για αυτό παλιά έβλεπες Xiaomi από Κίνα 150 ευρώ φτηνότερα από την infoquest Ελλάδα.

.


Εγγύηση έχει στέλνοντας το πίσω απο εκεί που το πήρες, όπως σε αρκετές συσκευές που παίρνεις απο το εξωτερικό :lol:

Το 5G για όσους ενδιαφέρονται να πάρουν κάτι που ακόμα είναι σε πρώιμο στάδιο αλλά σεβαστό.

Άρα μένει το VoLTE , WifiCalling τα οποία είναι γνωστά και προσωπικά δεν μου έλειψαν εδώ και 1 χρόνο.

Σαν πακέτο απο κει και πέρα, για τα χρήματα του είναι εξαιρετικό,σε μέγεθος, ποιότητα, φωτογραφία,οθόνη,ήχο , υποστήριξη για 300Ε (με τιμολόγιο, μαζί με μεταφορικά).

Εμένα τουλάχιστον με έπεισε ώστε σίγουρα να ψάξω και το επόμενο μήπως είναι Google και πάλι :lol:

To pixel 6 300€ ????


Μιλώ για Pixel 4a , αγορασμένο με τιμολόγιο :)
Άβαταρ μέλους
By bill33
#746209
georgetz έγραψε:
bill33 έγραψε:
georgetz έγραψε:
Ove20 έγραψε:Μιλάμε για μία συσκευή που δεν έχει εγγύηση Ελλάδα, δεν έχει 5G, volte, vowifi. Εγώ θεωρώ ότι τα λεφτά που ζητάει είναι πολλά υπό αυτές τις προϋποθέσεις. Ειδικά η έλλειψη εγγύησης είναι σημαντικό μέρος της τιμής ενός κινητού. Για αυτό παλιά έβλεπες Xiaomi από Κίνα 150 ευρώ φτηνότερα από την infoquest Ελλάδα.

.


Εγγύηση έχει στέλνοντας το πίσω απο εκεί που το πήρες, όπως σε αρκετές συσκευές που παίρνεις απο το εξωτερικό :lol:

Το 5G για όσους ενδιαφέρονται να πάρουν κάτι που ακόμα είναι σε πρώιμο στάδιο αλλά σεβαστό.

Άρα μένει το VoLTE , WifiCalling τα οποία είναι γνωστά και προσωπικά δεν μου έλειψαν εδώ και 1 χρόνο.

Σαν πακέτο απο κει και πέρα, για τα χρήματα του είναι εξαιρετικό,σε μέγεθος, ποιότητα, φωτογραφία,οθόνη,ήχο , υποστήριξη για 300Ε (με τιμολόγιο, μαζί με μεταφορικά).

Εμένα τουλάχιστον με έπεισε ώστε σίγουρα να ψάξω και το επόμενο μήπως είναι Google και πάλι :lol:

To pixel 6 300€ ????


Μιλώ για Pixel 4a , αγορασμένο με τιμολόγιο :)

Aυτό οκ.
Θα βγει και 6Α .
Άβαταρ μέλους
By 224v
#746221 έχει 600 δολάρια από Αμερική αγορασμενο στο μαγαζί της google.. ...

< Note >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#746679 μου έδωσε ο Γερμανός προσφορά το Xiaomi 11 lite, 128, 8 giga amoled.στα 365 ευρώ μπαίνω????

< Note >
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#746709
224v έγραψε:μου έδωσε ο Γερμανός προσφορά το Xiaomi 11 lite, 128, 8 giga amoled.στα 365 ευρώ μπαίνω????

< Note >


για μένα όχι.

Μπορούν να σου κάνουν μια προσφορά σε αυτό ? ->
https://www.germanos.gr/product/telepho ... d=20407654

(τιμή skroutz 345Ε σπίτι σου)
Άβαταρ μέλους
By 224v
#746711 πραγματικά αυτό είναι πολύ ανώτερου θα το ζητήσω αύριο!!! από το skroutz που το βρίσκουμε???

< Note >
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#746736
224v έγραψε:πραγματικά αυτό είναι πολύ ανώτερου θα το ζητήσω αύριο!!! από το skroutz που το βρίσκουμε???

< Note >


https://www.skroutz.gr/s/30662995/Samsu ... Black.html

πράσινο κομβίο :lol:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#747148 Ήρθε σήμερα στο S20 η Android 12. Την πέρασα. Οι ειδοποιήσεις σα να έγιναν λίγο πιο μικροσκοπικές. Κατά τ αλλά δεν έχω προλάβει να δω κάτι ιδιαίτερο
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#747206 Ξερει κανεις η θυμαται ποια βαση κινητου κανει για τους αεραγωγους του Panda?

Εικόνα

Το κλασικο δεν μπαινει και ενα με μανταλακι που εχω και μαγνητη επισης
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#747219 Έχω πάρει μανταλάκια για τα κλιο από Κινέζο με 4 ευρώ και δουλεύουν μια χαρά.
Σχεδόν ίδιους αεραγωγούς έχουν με το αρκουδι
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#747221
dimviii έγραψε:Έχω πάρει μανταλάκια για τα κλιο από Κινέζο με 4 ευρώ και δουλεύουν μια χαρά.
Σχεδόν ίδιους αεραγωγούς έχουν με το αρκουδι

Μαλλον εκει στο σχεδον τα χαλαμε :lol: :lol: :lol:
Αυτοι εδω δεν μπαινουν.

Εικόνα

Εικόνα

Λεω να δοκιμασω αυτον εδω. Να πιασει πανω απο το ηχοσυστημα στο ταμπλο.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#747222 Θα στη στείλω το απόγευμα στο βαιμπερ Νικο
Άβαταρ μέλους
By danso
#747237
Νίκος Παππάς έγραψε:
dimviii έγραψε:Έχω πάρει μανταλάκια για τα κλιο από Κινέζο με 4 ευρώ και δουλεύουν μια χαρά.
Σχεδόν ίδιους αεραγωγούς έχουν με το αρκουδι

Μαλλον εκει στο σχεδον τα χαλαμε :lol: :lol: :lol:
Αυτοι εδω δεν μπαινουν.

Εικόνα

Εικόνα

Λεω να δοκιμασω αυτον εδω. Να πιασει πανω απο το ηχοσυστημα στο ταμπλο.

Εικόνα


Για πείτε, γιατί και εγώ είχα έναν για το Pandaκι, αλλά καταστράφηκε και δεν μπορώ να τον ξαναβρω...