Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#795097
Thomas_C200K έγραψε:Ενδιαφέρον βίντεο από Σταρόβα με τις R41



Δεν το έχει παρακάνει με το σαπούνι; (10:00) Έτσι πρέπει να είναι; Σαν σοβατισμένος;
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#795102
Dimitris_P έγραψε:Δεν το έχει παρακάνει με το σαπούνι; (10:00) Έτσι πρέπει να είναι; Σαν σοβατισμένος;


Σε τοση ωρα που του πηρε το σοβατισμα εχω ριξει χεσιμο, ξυρισμα, μπανιο (με ΚΑΛΟ :shifty: τριψιμο).
Άβαταρ μέλους
By Chris
#795106 Θωμα, ο σταροβας το δουλευει χωρις μπωλακι, παιρνει κατευθειαν μεα απο τη συσκευασια. Υπαρχει προβλημα? Επισης βλεπω ποσο βολευει το προγουλι στο απλωμα, πρεπει να παρω καμια εικοσαρια κιλα μου φαινεται :lol:

Πηρα ενα πινελο των 8 ευρω κι ενα σαπουνι των 4, θα δοκιμασω αργοτερα τι ψαρια πιανουν (και πιανω). Μια μαρκα μονο ειχε το καταστημα, αυτους εδω:

https://www.deverguldehand.nl/

Το σαπουνι εβγαινε σε δισκο οπως του σταροβα, και κυλινδρο/στικ. Ποια η διαφορα στη χρηση? Εγω πηρα σαν του σταροβα
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#795109
bujinkan έγραψε:Για οποιον ενδιαφερεται το thetwobarbers και το wellshaved τρεχουν black frday me πραγματια ομως καλες εκπτωσεις 20-35 %
Εγω φορτωσα για τα επομενα χρονια :yahoo: :metalo:

Θενκς!
Τσίμπησα κι εγώ ένα A&Ε σαπουνάκι και μια λοσιόν της zingari.
Καλές προσφορές φέτος.
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#795647
JarnoT έγραψε:
bujinkan έγραψε:Για οποιον ενδιαφερεται το thetwobarbers και το wellshaved τρεχουν black frday me πραγματια ομως καλες εκπτωσεις 20-35 %
Εγω φορτωσα για τα επομενα χρονια :yahoo: :metalo:

Θενκς!
Τσίμπησα κι εγώ ένα A&Ε σαπουνάκι και μια λοσιόν της zingari.
Καλές προσφορές φέτος.

ε ποια πηρες μη μας αφηνεις σε αγωνια :lol:
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#795648 Κατα τα αλλα γαμηθηκαμε παλι στις αγορες με τις κωλο μαυρες παρασκευες
μια κεφαλη r89 ενα base plate nodach για την ταταρα και 4 σαπουνακια .....τελος ...τελος.....τελος....τελος
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#795671 Η λαβή της Tatara (ώρα 11) είναι χάρμα οπτικά. Τη ζηλεύω :innocent:

bujinkan έγραψε:ε ποια πηρες μη μας αφηνεις σε αγωνια :lol:

Ό,τι είχε περισσέψει, ωστόσο ήταν στις επιλογές μου το σαπούνι L'Orange verte της Ariana & Evans, στην K2e βάση.
Δεν πρόλαβα τις προσφορές στο αντίστοιχο vegan traditionalist της Zingari, αλλά επειδή θα το πάρω ούτως ή άλλως πήρα την λοσιόν του και μελλοντικά θα συμπληρώσω το σετ.
Λίγα και καλά, του χρόνου πάλι, και αν. Ευτυχώς δεν πέφτω βουλιμικά σε κάτι τέτοια, χρειαζόμουν 2 σαπουνάκια ούτως ή άλλως.
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#795676
JarnoT έγραψε:Η λαβή της Tatara (ώρα 11) είναι χάρμα οπτικά. Τη ζηλεύω :innocent:

bujinkan έγραψε:ε ποια πηρες μη μας αφηνεις σε αγωνια :lol:

Ό,τι είχε περισσέψει, ωστόσο ήταν στις επιλογές μου το σαπούνι L'Orange verte της Ariana & Evans, στην K2e βάση.
Δεν πρόλαβα τις προσφορές στο αντίστοιχο vegan traditionalist της Zingari, αλλά επειδή θα το πάρω ούτως ή άλλως πήρα την λοσιόν του και μελλοντικά θα συμπληρώσω το σετ.
Λίγα και καλά, του χρόνου πάλι, και αν. Ευτυχώς δεν πέφτω βουλιμικά σε κάτι τέτοια, χρειαζόμουν 2 σαπουνάκια ούτως ή άλλως.
Ναι η ταταρουλα τώρα είναι κομπλεε όλες τις παραλλαγές της . Την είχα πάρει από αγγελία στο Facebook σε ξεφτίλα τιμή απλά τώρα πήρα και το base plate nodachi που δεν το είχε ο προηγούμενος .


< >
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#795696 Το μουστακι εφυγε μια μερα νωριτερα, προ ολιγου :( :( . Αφησα μονο φαβοριτες :lol:
@buji να χαιρεσαι τον στολο :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#795815 Επ, έσκασε newsletter από eshop

ΤΡΙΜΜΕΡ ΠΡΟΣΩΠΟΥ KING C GILLETTE BEARD TRIMMER στα 19,99

https://www.e-shop.gr/trimmer-prosopoy- ... HAP.320863

Με ψήνει καθώς το trimmer που έχω είναι γτπ.
Άβαταρ μέλους
By Δημ.Φυλακτος
#795883
Dimitris_P έγραψε:ΤΡΙΜΜΕΡ ΠΡΟΣΩΠΟΥ KING C GILLETTE BEARD TRIMMER στα 19,99

Με ψήνει καθώς το trimmer που έχω είναι γτπ.


Αφου ψαχνεσαι για τετοιο να βρεις ενα να εχει και για την μυτη.