Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Chris
#786678 Θεμα τεχνικης ναι αλλα παιζει πολυ και η ποιοτητα των εξαρτηματων του τριμαρισματος. Πχ εχω μια πολυ καλη wahl, που σκετη τα παιρνει τελεια, αλλα τα εξαρτηματα της ειναι τελειως βασικα, δεν εχω τολμησει να τριμαρω γιατι ξερω πως θα τα κανει χαλια. Γιατι δεν ειναι τριμερ στην ουσια, η δουλεια της ειναι σβερκος/φαβοριτες
Άβαταρ μέλους
By dimik
#786679 Trimmer βασικά είναι αυτό, να τα παίρνει όλα και το δουλεύεις είτε με χτένα για να δώσεις σχήμα είτε για σβέρκο κλπ, για να κοντύνεις το μούσι πχ θέλεις clipper η οποία θα έχει και "μισές" σκάλες και ανταλλακτικά της προκοπής.
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#786680 Εγω χρησιμοποιω αυτο!
Δεν βολευει για καποιον που θελει πολυ κοντα γενεια πεντε εξι ημερων σαν να ναι αξυριστος, αλλα για κοντη φορμαρισμενη γενειαδα, μεχρι αρχιμανδριτη και βαλε, οπως και για μουστακι, ειναι ιδανικο.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#787009 Εκανα μια ξουρα προχθές με την Muehle R41GS και Feather ολα τα λεφτα. Κάτι μικροαμυχές αλλά καλα σε γενικές γραμμές :lol: . Τώρα προετοιμασια για Movember
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#787011
Thomas_C200K έγραψε:Εκανα μια ξουρα προχθές με την Muehle R41GS και Feather ολα τα λεφτα. Κάτι μικροαμυχές αλλά καλα σε γενικές γραμμές :lol: . Τώρα προετοιμασια για Movember


Ετσι;

Εικόνα

:lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#787018
Νίκος Παππάς έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:Εκανα μια ξουρα προχθές με την Muehle R41GS και Feather ολα τα λεφτα. Κάτι μικροαμυχές αλλά καλα σε γενικές γραμμές :lol: . Τώρα προετοιμασια για Movember


Ετσι;

Εικόνα

:lol: :lol:

Οχι οχι, κοπηκα απο χαζομαρα στην περιοχη του μουστακιου. Τα αλλα κοψιματακια απο σπυρακια νομιζω. Υπαρχει βιντεο αλλα δε ταιριαζει στο εδω φορουμ ο σχολιασμός :shifty: .
Αν ειδες το προηουμενο εισαι αναφερομενος στο βιντεο :rtfm: :oops:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#787020
Thomas_C200K έγραψε:Εκανα μια ξουρα προχθές με την Muehle R41GS και Feather ολα τα λεφτα. Κάτι μικροαμυχές αλλά καλα σε γενικές γραμμές . Τώρα προετοιμασια για Movember


Το είδαμε και ειμασταν έτοιμοι με τους αιμοστατικους

Μετα από αυτό τα δικά μου κοψίματα με την R41 είναι πταίσματα

Πριν από λίγο ξύρισα κεφάλι με την R89, μετά με την νύχτα έκανα ότι ήθελα και κόντρες κλπ χωρίς γρατζουνιά.
Δοκίμασα και νέο aftershave L'Oréal πολύ σπέσιαλ, προτείνεται Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#787021
Thomas_C200K έγραψε:Αν ειδες το προηουμενο εισαι αναφερομενος στο βιντεο :rtfm: :oops:

Ειδα ενα που με καλωσορισες στο παραδοσιακο ξυρισμα. Αν λες γι΄αυτο εκανα και like :s_howdy


Υπαρχει κι αλλο;
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#787022
Νίκος Παππάς έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:Αν ειδες το προηουμενο εισαι αναφερομενος στο βιντεο :rtfm: :oops:

Ειδα ενα που με καλωσορισες στο παραδοσιακο ξυρισμα. Αν λες γι΄αυτο εκανα και like :s_howdy


Υπαρχει κι αλλο;

Εβαλα λινκ του μαγαζιου στην περιγραφη.
Εχω ξεκινησει μια φαση να διαφημιζω, η αρχη εγινε με Busso . Θα το συνεχίσω σε επόμενα βιντεο. Όσα κανω γτ δπροσπαθω να φαω το στοκ και δεν επενδυω σε αλλα σαπουνια και ξυραφακια προς το παρον.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#787029
Thomas_C200K έγραψε:
Νίκος Παππάς έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:Αν ειδες το προηουμενο εισαι αναφερομενος στο βιντεο :rtfm: :oops:

Ειδα ενα που με καλωσορισες στο παραδοσιακο ξυρισμα. Αν λες γι΄αυτο εκανα και like :s_howdy


Υπαρχει κι αλλο;

Εβαλα λινκ του μαγαζιου στην περιγραφη.
Εχω ξεκινησει μια φαση να διαφημιζω, η αρχη εγινε με Busso . Θα το συνεχίσω σε επόμενα βιντεο. Όσα κανω γτ δπροσπαθω να φαω το στοκ και δεν επενδυω σε αλλα σαπουνια και ξυραφακια προς το παρον.



¡Muchas gracias! :s_roses

Περιγραφη βιντεο μονο σε τραγουδια κοιταζω συνηθως για να βρω τους στιχοι :lol: :oops:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#787196
Dimitris_P έγραψε:Μου πήρα ένα δώρο χθες αλλά δεν το χρησιμοποιησα ακόμα. Πήρα όμως και λεπίδες astra που δοκίμασα σήμερα με την king c. Δεν μπορούσα να ξυριστω, ξαναβαλα λεπίδα king c για να γίνει δουλειά.
Θα δοκιμάσω την επόμενη φορά με τον καινούργιο συνδυασμό
Είπα σήμερα να δοκιμάσω το δώρο μου. Ο σημερινός συνδυασμός λοιπόν ήταν Muhle R41 twist + λεπίδα king C

Στα πλαϊνά τα πήρε πολύ ωραία και γλυκά, αν κι ένιωθα πιο έντονα τη λεπίδα. Στον λαιμό όμως κωλωσα και το γύρισα στη Gilette

Λέω να δοκιμάσω και τον συνδυασμό με Feather + Gilette που ανέφερε ο Νίκος παραπάνω και να μην βιαστώ να κάνω τη μετάβαση σε open.
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#787430
bujinkan έγραψε:Σε κάνα τεταρτο ανεβάζω νέο ξυριστιξο βιντεάκι δεν θα μας ανεβάζει μόνο ο Θωμάς


< >

:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: