Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#75512 optolook στην Δημητρακοπουλου στο Κουκακι αν σε βολεβει.Πολυ φθηνος και εξυπηρετικος σε σερβις σπασιματα,ισιωματα κλπ.
Άβαταρ μέλους
By vagmann
#75538 Ευχαριστω για το ενδιαφερον!Eyedeals παπαλα...
Υπαρχει σελιδα στο ακατανομαστο:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100006323050888

Αν θελετε κατι συγκεκριμενο,μια τιμη,μια προσφορα,πολυ ευχαρίστως να σας δωσω...

Biotrue πολύ καλο,oπως επισης aquasoft/complete(δυσευρετο),και φυσικα τα υπεροξιδια novasept/easysept.
Άβαταρ μέλους
By vasilis
#75545
Geo f1 έγραψε:vagmann ειπαμε με oakley δεν δουλευεις ε? :s_inlove

αμα πάρεις και άλλο ζευγάρι, σπάω το λαπτοπ επιτόπου :protest:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#75664
red_monster έγραψε:
xenos έγραψε:
red_monster έγραψε:
xenos έγραψε:Εγώ παλιότερα τους κρατούσα ~1-2 εβδομάδες παραπάνω. Τελευταία όμως τους αλλάζω αυστηρά μιας και παρατηρώ ενόχληση (γενικά τους φοράω όλη μέρα). Έχω δοκιμάσει και κάτι purevision κλπ αλλά μια από τα ίδια μου φάνηκαν.

Ερώτηση. Έχω κάτι rayban rb4105 και μου έχει γρατζουνιστεί ο ένας φακός. Υπάρχει περίπτωση να βρω σε λογική τιμή original φακό ή δεν συμφέρει; :hmmm:


Ενα 40αρη σε επίσημο


Όταν λες επίσημο; Μαγαζί που φέρνει απλά rayban; 40 ο κάθε φακός ή σετ; :hmmm:


εννοώ σε 2-3 οπτικάδικα που φέρνανε επίσημα rayban... 40 το σετ και εξ όσον γνωρίζω, δεν πωλείται το κάθε κάτοπτρο ξεχωριστά

:s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl

http://el.shopmadeinchina.com/product-image/Big-frame-mercury-reflective-mirror-fashionable_14281631.shtml
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#78464 Γυαλιά από το ιντερνετ πως αγοράζουμε; Μέγεθος δηλαδή, υπάρχουν νούμερα και αν ναι που τα βλέπουμε;
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#78514 Φυσικά και υπάρχουν μεγέθη που αναφέρονται. Ιδίως τα 2 πρώτα νούμερα πάντα γράφονται, συνήθως μάλιστα μπορεί να είναι και σκαλισμένα στο σκελετό ή γραμμένο στα σκέλη του.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By mirage
#78582 Υπηρχε ενα site που προσφερε online δοκιμαστη γυαλιων χρησιμοποιωντας της webcam του υπολογιστη.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#78598 Όντως πολύ χρήσιμο. Στα δικά μου δηλαδή το 135 είναι το μήκος του σκελετου στο πλάι, το 63 το μήκος των ματιών και 12 της γέφυρας σωστά;

Εικόνα

< K910 μου