Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#788473 Σε λίγο θα λέμε και πότε κάναμε μπάνιο, θερμοκρασία νερού, μάρκα σαμπουάν και αφρολουτρου και εντυπώσεις, υφή κλπ
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#788477 Έχει κανείς εντυπώσεις από την απόδοση ηλιακού με ενσωματωμένο δοχείο στο panel; Μιλάω για κάτι τέτοιο:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#788491 H απόδοση δεν πρέπει να έχει διαφορά. Το ζήτημα είναι αν η συντήρηση θα είναι το ίδιο εύκολη.
Αν επιτρέπεται, το θέλεις για κάποιο εξοχικό; Γιατί για την Αθήνα ειλικρινά δεν βλέπω το λόγο.
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#788495 Ευχαριστώ πολύ!
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#789350
Dimitris_P έγραψε:Σε λίγο θα λέμε και πότε κάναμε μπάνιο, θερμοκρασία νερού, μάρκα σαμπουάν και αφρολουτρου και εντυπώσεις, υφή κλπ
Χμμ, πως μου έχει ξεφύγει κάτι τέτοιο... :lol:
Άβαταρ μέλους
By fokion
#789387
sknipper έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:Σε λίγο θα λέμε και πότε κάναμε μπάνιο, θερμοκρασία νερού, μάρκα σαμπουάν και αφρολουτρου και εντυπώσεις, υφή κλπ
Χμμ, πως μου έχει ξεφύγει κάτι τέτοιο... :lol:


Μπιτόνι 5λιτρο απο το ΜΑΚΡΟ με "ξενοδοχειακο" αφρολουτρο-σαμπουαν 2 σε ένα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Υφή κρεμώδης με πλουσιο αφρό!!!
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#791103
Anonymous Founder έγραψε:Όχι κεραμικές. Και επιμένω για BSH. Προτείνει επίσης 1000€ άνω όριο. Για κινητό έδωσες περισσότερα!


Εμαγιέ θέλω αλλά δεν έχει επιλογές. Γιατί προτείνεις BSH όμως; Pitsos πχ; made in Turkey; :(
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#791104
Giuseppe Busso έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Όχι κεραμικές. Και επιμένω για BSH. Προτείνει επίσης 1000€ άνω όριο. Για κινητό έδωσες περισσότερα!


Εμαγιέ θέλω αλλά δεν έχει επιλογές. Γιατί προτείνεις BSH όμως; Pitsos πχ; made in Turkey; :(

Θα συμφωνησω με ΗΦ κι εγω. Παρε επαγωγικες και θα με θυμηθεις. Επισης BSH γιατι εχουν σοβαρη υποστηριξη και το βιωσα.

Καμια σχεση πχ με την Samsung που εδω και 10 μερες που πηρε φουρνο μικροκυματων σε εγγυηση δεν το εχει δει ακομα, δεν εχει παρει τηλεφωνο, κλπ
Άβαταρ μέλους
By g8777
#791106 https://euragora.gr/product/miele-%CE%B7-7260-b-km-7201-fr-set-%CE%B5%CE%BD%CF%84%CE%BF%CE%B9%CF%87%CE%B9%CF%83%CE%BC%CE%BF%CF%8D/

Τα εχουμε στο εξοχικο και μιλαω εκ πυρας.

Τι να λεμε, μονο που ακουμπας τα χερουλια καια στριβεις τους διακοπτες αρκει

Εικόνα

:inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

Πυρολυση-Υδρολυση-Λιπολυση-Τηλεσκοπικος μηχανισμος -The Whore's Eyes

Εικόνα



:inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:


ΟΡΜΑ :adminpower:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#791109
g8777 έγραψε: -The Whore's Eyes



:s_rofl :s_rofl ρε γμνε σημερα :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#791111 ΓΙΟΥ ΦΑΚΙΝ ΠΛΕΜΠ :rant:

Χασου απο μπροστα μου μην σε βλεπω. :x

Πώς κανεις ετσι; Λες και εμεις θα πληρωσουμε; :roll: