Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#614545 Μια χαρα, βγηκε καπως η χασουρα απο να το επαιρνες απο το apothema ή το hellasphone.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#614557
g8777 έγραψε:Μια χαρα, βγηκε καπως η χασουρα απο να το επαιρνες απο το apothema ή το hellasphone.
Θα την χρησιμοποίησει για την αγορά κινητού όπως είχε κάνει με το προηγούμενο από το Πλαιχαχαχαχαχαχαχα!

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#614558 Εεεεεεε, ειπαμε να κανουμε πλακα, οχι να πετσοκοβουμε ετσι στην ψυχρα. :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#614561 Οι αποχυμωτές με αργή λειτουργία ( πρέσσες; ), αξίζουν την αυξημένη τιμή τους ή είναι απλά μόδα;
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#614574 Και μόνο που τόλμησες να σκεφτείς να αγοράσεις αποχυμωτή σε τουτο δω το φόρουμ θα έπρεπε να σε είχαμε ανασκολοπήσει :adminpower:

Μόνο ζμουθι πίνουμε εδω μέσα :adminpower:
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#614575 Αααα, ναι, υπέρ των σμούθι είμαι και εγώ, ακόμα και με κουτάλι που λέει ο λόγος, αλλά αυτή τη στιγμή χρειάζομαι χυμούς και ενώ έχω κλασσικό φυγοκεντρικό αποχυμωτή ήθελα να ξέρω αν και κατα πόσο αξίζει να διαθέσω 150 ευρώ για αποχυμωτή αργής σύνθλιψης (γράφοντας "σύνθλιψη" πρέπει να παίρνω +3 IQ points), ειδικά από τη στιγμή που το μηχάνημα που χρησιμοποιώ τώρα λειτουργεί μια χαρά και οι χυμοί πίνονται αμέσως...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#614583
kubiak έγραψε:Αααα, ναι, υπέρ των σμούθι είμαι και εγώ, ακόμα και με κουτάλι που λέει ο λόγος, αλλά αυτή τη στιγμή χρειάζομαι χυμούς και ενώ έχω κλασσικό φυγοκεντρικό αποχυμωτή ήθελα να ξέρω αν και κατα πόσο αξίζει να διαθέσω 150 ευρώ για αποχυμωτή αργής σύνθλιψης (γράφοντας "σύνθλιψη" πρέπει να παίρνω +3 IQ points), ειδικά από τη στιγμή που το μηχάνημα που χρησιμοποιώ τώρα λειτουργεί μια χαρά και οι χυμοί πίνονται αμέσως...


Αν σε κάνει να νιώθεις καλύτερα, μπορείς πάντως να μου στείλεις 150 ευρώ στο paypal και θα κάνω τους χυμούς σου να είναι 37,86% πιο γευστικοί και 63,21% πιο θρεπτικοί. :s_yes

Τσέκαρε τα pm σου. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#614585
kubiak έγραψε:Οι αποχυμωτές με αργή λειτουργία ( πρέσσες; ), αξίζουν την αυξημένη τιμή τους ή είναι απλά μόδα;



Εικόνα

150 ευρω για στιφτη. ΟΥΤΕ Ο ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ. :lipsealed:


[edit admin] :x


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#614587
kubiak έγραψε:Αααα, ναι, υπέρ των σμούθι είμαι και εγώ, ακόμα και με κουτάλι που λέει ο λόγος, αλλά αυτή τη στιγμή χρειάζομαι χυμούς και ενώ έχω κλασσικό φυγοκεντρικό αποχυμωτή ήθελα να ξέρω αν και κατα πόσο αξίζει να διαθέσω 150 ευρώ για αποχυμωτή αργής σύνθλιψης (γράφοντας "σύνθλιψη" πρέπει να παίρνω +3 IQ points), ειδικά από τη στιγμή που το μηχάνημα που χρησιμοποιώ τώρα λειτουργεί μια χαρά και οι χυμοί πίνονται αμέσως...
Ναι αξίζει δες σε youtube διάφορες τους απλούς με την αργή συνθλιψη και θα καταλάβεις... Εγώ πήρα σε προσφορά έναν της hurom και είναι σούπερ... Πετάω μέσα ότι θέλω και σε φρούτα και σε λαχανικά και βγαινει σούπερ... Λόγω της συνθλιψης και όχι των μαχαιριών δεν χάνεις τις βιταμίνες.
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#614588 Ποση ωρα περιπου χρειαζεται για να βγαλει ενα ποτηρι χυμο;
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#614590
kubiak έγραψε:Αααα, ναι, υπέρ των σμούθι είμαι και εγώ, ακόμα και με κουτάλι που λέει ο λόγος, αλλά αυτή τη στιγμή χρειάζομαι χυμούς και ενώ έχω κλασσικό φυγοκεντρικό αποχυμωτή ήθελα να ξέρω αν και κατα πόσο αξίζει να διαθέσω 150 ευρώ για αποχυμωτή αργής σύνθλιψης (γράφοντας "σύνθλιψη" πρέπει να παίρνω +3 IQ points), ειδικά από τη στιγμή που το μηχάνημα που χρησιμοποιώ τώρα λειτουργεί μια χαρά και οι χυμοί πίνονται αμέσως...
markvag έγραψε:
Αν σε κάνει να νιώθεις καλύτερα, μπορείς πάντως να μου στείλεις 150 ευρώ στο paypal και θα κάνω τους χυμούς σου να είναι 37,86% πιο γευστικοί και 63,21% πιο θρεπτικοί. :s_yes

Τσέκαρε τα pm σου. :shifty:
Για +63,21% πιο θρεπτικοί το συζητάω!
Τα τσέκαρα τα πμ αλλά δεν ήρθε τίποτα ακόμα... :lol: